Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skóra z b5 avant polift do b5 sedan przedlift


kura6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do kupienia komplet siedzenia z kanapą tylna i boczkami z b5 avant po lift ze składaną kanapą a ja mam przed lift bez składanej kanapy, czy jest jakąś opcja na przerobienie tego i czy to w ogóle gra warta świeczki? Generalnie chodzi mi czy strasznie duzo trzeba kombinować bo nie chce pół auta demolować żeby te siedzenia wstawić.

Proszę o info czy da rade takie coś zrobić i mniej więcej w jaki sposób

z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotel p&p

z kanapa trochę zabawy, jak będziesz chciał robić składana to wywalenie blaszanej scianki plus dorobienie uchwytów pod kanapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym ze w sedanie są uszka ma które sie zatrzaskuje kanapa a w kombi sa takie hmmm trzpienie wystające po bokach na które sie zatrzasuje kanapa. zobacz sobie jak to wygląda w kombi dorób sobie podobne albo kup i zamontuj, ja tez wrzucałem do siebie kanape z avanta do sedana ale do tej pory jeszcze ni echciało mi sie zabrac za zrobienie tych mocowań [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:06_________________________________________________up. dorobiłem mocowania na bazie starych, wszystko sie zamyka idealnie, troche zabawy z dopasowaniem, uchwyty do obciecia, potem odpowiednio wygięty pręcik do przyspawania i jest malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...