Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Dwumas z AWX do AHU


rafalskin73

Rekomendowane odpowiedzi

A nie szkoda kasy wywalać w błoto? Dwumas na pewno pomoże zamaskować prawdziwy problem i drgania znikną, ale to nie jest normalny objaw gdy auto drga podczas przyspieszania !

Przede wszystkim trzeba sprawdzić nastawnik w pompie wtryskowej, poduszki silnika, tarczę sprzęgła i docisk.

Ja mam jednomasę w ahu i nic mi nie drga podczas przyspieszania.

EDIT

A ty czasami nie masz już dwumasy ? Od któregoś numeru nadwozia w 97 była już dwumasa w ahu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szkoda kasy wywalać w błoto? Dwumas na pewno pomoże zamaskować prawdziwy problem i drgania znikną, ale to nie jest normalny objaw gdy auto drga podczas przyspieszania !

Przede wszystkim trzeba sprawdzić nastawnik w pompie wtryskowej, poduszki silnika, tarczę sprzęgła i docisk.

Ja mam jednomasę w ahu i nic mi nie drga podczas przyspieszania.

EDIT

A ty czasami nie masz już dwumasy ? Od któregoś numeru nadwozia w 97 była już dwumasa w ahu.

Może masz i rację,że problem jest gdzie indziej.Auto nie zawsze ma te drgania i jednocześnie w tym samym czasie podczas przyśpieszania jest dużo słabsze i głośniejsze w kabinie.Tarczę sprzęgłową założyłem nowa przed zimą razem z dociskiem[sachs]

Poduszki silnika też nowe[corteco]Wstawiłem dodatkowe złącze elastyczne pod podłogą na wysokości lewarka biegów.Wiem że mam jednomasa bo sam zmieniałem sprzęgło,a od jakiego numeru win była zmiana na dwumasy to nie wiem.Mam auto dwa lata i problem ten sam cały czas.Muszę zmierzyć ciśnienie na cylindrach,bo korekcja czasami na trzecim dużo odbiega od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...