Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierunki zamiast mrugać to świecą | Pali bezpieczniki od klaksonu


Wujek141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku dni mam problem z moją ździrą. Wracając wieczorem do domu, próbując dokonać manewru chciałem go zasygnalizować. Nie usłyszałem tykania migaczy więc zerknąłem na deskę, patrzę i kierunki zamiast mrugać to się świecą. Jest to sporadyczne, to znaczy raz zamruga raz będzie się świecić. Dodam, że awaryjne normalnie działają tak samo komunikat o otwarciu samochodu z pilota.

Kolejny problem z którym męczę się od 2 tygodni. Jadąc , chciałem użyć klaksonu na dziadziusia, który najwyraźniej nie wie, jak prawidłowo korzystać z lusterek w aucie. Mój klakson wydał bardzo króciutki dźwięk, wysokiego tonu po czym zamilkł. Gdy wróciłem do domu zajrzałem do bezpieczników, wymieniłem spalony, nowy też się spalił. :wallbash:

Kilka dni w tył założyłem z powrotem bezpiecznik, klakson działał. No i wczoraj chcąc zatrąbić, nastąpiła powtórka z rozrywki. Co jest grane ?

Bardzo proszę o pomoc ;( Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś styki klaksonu może gdzieś kabelek ma zware albo po drodze jest przetarty a kierunki mógł by to być regulator ale jak byś podłączył vaga to pewnie by powiedział co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag nic nie wypluwał. Jeżeli chodzi o kierunki to dobrałem się do przerywacza, przedmuchałem i jak narazie działa. Jeśli chodzi o "titka" to nie mam pojęcia co jest z nim grane. Gdzie można go znaleźć? I którędy idą kable ? [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 23:32_________________________________________________UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...