Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czemu ktos wywalil temat spotkania 10kwietnia pod palacem?


sancho80

Rekomendowane odpowiedzi

co to, mamy na forum zacieklych zwolennikow Kaczkowskiego ktorzy wprowadzaja cenzure juz na forum i wywalaja tematy przesmiewcze o tym oszolomie?

Kurde, jeszcze wyborow nie wygral PIS a juz sie zaczelo... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to offtop.

myslac w ten sposob to trzeba wywalic tez laski, komputery i silownie bo tez nie zwiazana z autami... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to offtop.

myslac w ten sposob to trzeba wywalic tez laski, komputery i silownie bo tez nie zwiazana z autami... :gwizdanie:

Jak Ci się nudzi to idź 10 kwietnia pod pałac a napewno znajdziesz kolegów po fachu. Będzie ich pewnie pełno. Więc po co Ci taki temat? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem. Już dawno powiedziałem , że na tym forum nie będzie pisane o polityce. A w tym temacie już zaczęła się jazda. Jestem bardzo anty polityczny i na forum nie będzie polityki. Dziękuję za uwagę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem. Już dawno powiedziałem , że na tym forum nie będzie pisane o polityce. A w tym temacie już zaczęła się jazda. Jestem bardzo anty polityczny i na forum nie będzie polityki. Dziękuję za uwagę :hi:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem. Już dawno powiedziałem , że na tym forum nie będzie pisane o polityce. A w tym temacie już zaczęła się jazda. Jestem bardzo anty polityczny i na forum nie będzie polityki. Dziękuję za uwagę :hi:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem. Już dawno powiedziałem , że na tym forum nie będzie pisane o polityce. A w tym temacie już zaczęła się jazda. Jestem bardzo anty polityczny i na forum nie będzie polityki. Dziękuję za uwagę :hi:

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki prezesie za info...

nie dziwi mnie to ze jestes anty polityczny ale czy o tym bedziemy gadac czy nie to dotyczy to nas wszystkich co te oszolomy robia w rzadzie...

apropos mojej wizyty na krakowskim 10.04, jesli bym tam poszedl to tylko po to zeby popatrzec na tych oszolomow co tam beda sie modlic i strajkowac...tych co sie podaja za katolikow i jedynych prawdziwych polakow.

osobiscie to nienawidze kaczynskiego, i jednego i drugiego dlatego wszystko co robi/robili dziala na mnie jak plachta na byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...