Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Jak zainstalować AutoMapę 6.7


Sierko2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Piszę bo nie potrafię sobie poradzić z odpaleniem AutoMapy na mojej navi. Mianowicie posiadam nawigację Lark 35,7, ściągnąłem też AutoMapę 6.7. Instaluje AM na karcie SD i jak włączę na nawigacji to się nie odpala. Czy ktoś mógłby mi pomóc jak to zrobić żeby wszystko działało jak należy? Najlepiej napisać krok po kroku jak ją uruchomić.

Z góry wielkie dzięki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluje AM na karcie SD i jak włączę na nawigacji to się nie odpala

Przy próbie odpalenia AM żadnego komunikatu ? kompletnie nie reaguje ?

Formatowałeś przed instalacją karte czy nadgrywałeś na poprzednią AM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jeszcze pod jaką platformę to instalujesz, bo przy instalacji masz 3 rodzaje do wyboru. Ma być dla Windows 5.0 Core

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.... ale jeżeli by zainstalował na inną platforme to powinien mu wyskakiwać komunikat o nie zgodności... z tego co pamiętam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie odpalenia AM żadnego komunikatu ? kompletnie nie reaguje ?

Formatowałeś przed instalacją karte czy nadgrywałeś na poprzednią AM ?

Żadnego komunikatu, a kartę oczywiście formatowałem.

A może ktoś napisać jak to zainstalować i potem jak ustawić w navi żeby ta AM działała?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 13:16_________________________________________________udało mi się uruchomić AM ale wyskakuje komunikat że "Mapa nie jest poprawnie zarejestrowana. Zarejestruj mapę" i klikam OK a potem komunikat " Mapa nie jest załadowana. Proszę wybrać z menu opcję: Ustawienia > Inne > Wczytaj mapę ..." i nie działa :wallbash: Co zrobić??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko... rozumie że ściągłeś pirata ? :gwizdanie: Wychodzi że nie scrakowałeś AM i stąd ten komunikat. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

a jak mam skrakować, jak to się robi?

Poczytaj to forum co podałem Ci link i wszystkiego się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem ale nie mogłem znaleźć :confused4:

Ale dzięki :)[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 08:10_________________________________________________A czy ktoś może wie czy po zainstalowaniu trzeba coś ustawić (interfejs czy coś w tym stylu) żeby wszystko ładnie działało, nie gubiło sygnału albo co zrobić, co ustawić w takiej sytuacji?

Dzięki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz mapę na SD lub SDMMC i dodajesz do mapy plik SHELL.ini w którym jest ścieżka dostępu (u mnie działa na NAVI)

Poniżej ścieżka dostępu w pliku w/w (dla AM 6,5), analogicznie ustawiasz dla AM 6,7

\SDMMC\AutoMapa 6.5\wceAm.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...