Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

muszę kupić netbooka do 500zł- na allegro są jakieś możliwości-ale może Wy macie sprawdzone sprzęty.

thc za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acer aspire one:)

polecam nie wiem za ile jest ale jest naprawde konkret :hi:

leciałem na windows 7 bez problemu do tego dołożyłem pamięć z 1gb na 2gb i kosmos:) bateria trzyma za***iście długo:)

do samochody w podróż naprawde fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin podłączę się również do Twojego pytania bo jestem w takiej samej sytuacji :wink4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:15_________________________________________________

acer aspire one:)

polecam nie wiem za ile jest ale jest naprawde konkret :hi:

pewnie i tak, ale budżet znacznie przekracza :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor :notworthy: u mnie przypadkowo tylko nowe się wyświetliły dlatego kasa była inna :wink4:

któryś konkretny model tego laptopa polecasz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że używka to trochę kupowanie kota w worku :confused4:

w vobis widziałem za 999 tylko modelu nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do autora: Nie wydolisz z kasa więcej?

Taki sprzęt w takiej cenie i żeby był zadbany (używka) to ze swieczką szukać. Poczekać, odłożyć i kupić nowy. Za jakieś 800zł idzie już kupić coś nowego z gwarancją.

Co do Acera podszedłbym z dystansem.

To jest tak nie obliczalna firma jakich mało. Jak im wyjdzie model to sprzet lepszy od topowych producentów za fajne pieniądze ale mają tez modele całkiem nie udane które nie sa warte połowy ich ceny. Więc jak mówie loteria.

Jesli koniecznie Acer to tylko nowy bo idzie sie domagać sprawnego dobrego egzemplarza na gwarancji.

a jesli mam być szczery w takich pieniądzach jak 800zł wolałbym cos tego pokroju http://allegro.pl/netbook-samsung-w7s-250-1gb-10-1-9-7h-n145-jp02pl-i1549712700.html

:hi:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:39_________________________________________________

tylko że używka to trochę kupowanie kota w worku :confused4:

w vobis widziałem za 999 tylko modelu nie pamiętam

w Vobis mają sprzet ok ale do kazdego modelu dolicz przynajmniej 100zł. W życiu tam nie widziałem normalnych cen. Warto zajrzeć do komputronika już jest taniej (choć nie najtaniej) :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz-samjang to fajne sprzęty[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:41_________________________________________________http://allegro.pl/netbook-acer-em350-n450-1gb-160gb-windows-xp-i1539313643.html tylko tak sprzęt potrzsebny na teraz póżniej będzie leżał :thumbdown: są nówki za 350 tylko takie no name

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to potrzebny teraz a póxniej będzie lezał? To Tobie potrzeba powiedzmy na jeden wyjazd i komp do szuflady ? :disgust:

Jeśli masz takie załozenie to faktycznie lepiej kupic nawet tego noname za 350 a potem rzucać za psami :wink4:

My Ci poleciliśmy coś co miało by szansę posłużyć i mieć całkiem fajne osiągi. W takim razie decyzja nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden komp jest w domu teraz mi potrzebny na:

a- wyjazd

b - Moja Pani idzie do szpitala na 4 dni :disgust:

chociaż wiadomo że jak będzie fajny sprzęt powiedzmy za 800-900 to dołożę i nie będę robił dziada- zamim zacząłem szperać w temacie słyszałem że fajnego netbooka nie kupi się niżej 1k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden komp jest w domu teraz mi potrzebny na:

a- wyjazd

b - Moja Pani idzie do szpitala na 4 dni :disgust:

chociaż wiadomo że jak będzie fajny sprzęt powiedzmy za 800-900 to dołożę i nie będę robił dziada- zamim zacząłem szperać w temacie słyszałem że fajnego netbooka nie kupi się niżej 1k

no ja bym kupował raczej coś co pewnie i tak się później przyda bo nie wyobrażam sobie włożyć go potem do szuflady i tyle.

No do 1000zł da sie kupić cos sensownego, a przykładem może być ten samsung. Ale w takich pieniądzach to tylko te z ekranem 10".

jakbys go kupił i dokupił do niego jeszcze 1GB ramu żeby było 2GB to juz bardzo fajny komputerek by z tego wyszedł.

ja sam się zastanawiam na takim zakupem ale narazie sa inne wydatki. A tez mysle o takim bo w domu mam mocny stacjonarny sprzęt. Ogólnie za laptopami nie przepadam ale czasami własnie na wyjazdy, do samochodu by się przydała taka pierdółka.

Choć ja bym wolał takiego z ekranem 12" i od MSI ale takiego jakbym chciał niestety dać z 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale netbook nie jest do gier, chodz powiem ci na moim acerze chodzi fifa 08:D i to jak miałem 1 gb ramu, a tak to internet filmy dokumenty VAG fajna sprawa teraz włożyłem jeszcze dodatkową kosć wieć śmiga az miło:)

uważam że dla tak małego latopa z tym że bateria trzyma z 6 godzin to naprawde starczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem wczoraj nowke MSI w Auchan za 699 :)

Po 1 z gwarancja 2 letnia.

Po 2 na fakture.

Po 3 specjalnie cos taniego bo znajac mnie to zaraz sie na niego cos wyleje albo mi spadnie :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem wczoraj nowke MSI w Auchan za 699 :)

cena dobra- daj znać jak się sprawuje :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem wczoraj nowke MSI w Auchan za 699 :)

Po 1 z gwarancja 2 letnia.

Po 2 na fakture.

Po 3 specjalnie cos taniego bo znajac mnie to zaraz sie na niego cos wyleje albo mi spadnie :)

Pozdro

podaj dokładnie model i faktycznie jak sie spisuje. No i jakies dane techniczne jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od około 2 lat posiadam aspire one aoa-150 i musze przyznać ze świetnie sie spisuje. Testowałem równiez go wraz z dyskiem ssd intel x25-v na win xp i musze przyznać ze byłem w szoku szybkości działania. Jeżeli potrzebujesz małego kompa do surfowania, vagowania, edytorow i czasami pogrania w jakieś starsze gierki to taki netbook jest w sam raz. Dodam że np. filmy rmvb chodzą płynnie. Schody zaczynają się przy odtwarzaniu filmow w 720p np. Youtube ale i tu już jest rozwiązanie. Ludzie zakupują specjalną karte do dekodowania i wszystko śmiga nawet w 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem wczoraj nowke MSI w Auchan za 699 :)

Po 1 z gwarancja 2 letnia.

Po 2 na fakture.

Po 3 specjalnie cos taniego bo znajac mnie to zaraz sie na niego cos wyleje albo mi spadnie :)

Pozdro

podaj dokładnie model i faktycznie jak sie spisuje. No i jakies dane techniczne jak możesz.

http://gazetki.auchan.pl/gazetka-multimedia/01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby był na procku N550 to brał bym bez zastanowienia ale tak czy inaczej całkiem niezła oferta.

MSI ma jeden ogromny plus klawiatura nie jest ściśnieta tylko spore przyciski co ułatwia pisanie. Dodatkowy atut to mała ramka wokór ekranu.

Jak kolega wyżej napisał z deskiem SSD może być naprawde bardzo oszczędny w pobór prądu i na pewno wydajność wieksza szczególnie że RAMu tylko 1GB wiec będzie troche swapował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby był na procku N550 to brał bym bez zastanowienia ale tak czy inaczej całkiem niezła oferta.

MSI ma jeden ogromny plus klawiatura nie jest ściśnieta tylko spore przyciski co ułatwia pisanie. Dodatkowy atut to mała ramka wokór ekranu.

Jak kolega wyżej napisał z deskiem SSD może być naprawde bardzo oszczędny w pobór prądu i na pewno wydajność wieksza szczególnie że RAMu tylko 1GB wiec będzie troche swapował.

Procek N550 i dysk SSD w standardzie to mocno nie ta półka cenowa więc nie ma co porównywać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby był na procku N550 to brał bym bez zastanowienia ale tak czy inaczej całkiem niezła oferta.

MSI ma jeden ogromny plus klawiatura nie jest ściśnieta tylko spore przyciski co ułatwia pisanie. Dodatkowy atut to mała ramka wokór ekranu.

Jak kolega wyżej napisał z deskiem SSD może być naprawde bardzo oszczędny w pobór prądu i na pewno wydajność wieksza szczególnie że RAMu tylko 1GB wiec będzie troche swapował.

Procek N550 i dysk SSD w standardzie to mocno nie ta półka cenowa więc nie ma co porównywać :wink4:

co do dysku SSD zgadza sie ale patrząc po ofertach netbooków z prockiem n455 i n550 to różnica około 100zł więc nie jest az taka wielka różnica. Nie mówie tu o takich promocjach jak kolega wyżej pokazał tylko normalnej sprzedarzy detalicznej. A wydajnośc takiego procka jest sporo wyzsza i np jak ktoś chce użyć takiego lapka żeby obejrzec film w HD podłaczając do niego duży TV to n550 już da rade. Oczywiście jeśli bedzie miał złacze DVI albo HDMi bo na D-SUB to można sie poogladac :gwizdanie: Tylko wtedy cena znów rośnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...