Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internet dla domu-Co polecacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na dzien dzisiejszy mam neostrade 2mb,niestety mimo bycia klientem 5 rok nie moge nic wiecej dostac.Warunki techniczne nie pozwalają na wiecej.Czy mozecie mi cos polecic jakiegos innego dostawce ?Mieszkam w domku jednorodzinnym.W neti tez 2 mb mi dają.Zalezy mi na czyms bez limitów sciagania,internet mam za pośrednictwem łacza telefonicznego,ale moze satelitka mozna cos wyciagnac wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś miejscowy dostawca internetu jest u Ciebie na osiedlu, rozejrzyj się. Jakaś kablówka lub coś w tym stylu.

Bezprzewodowy internet ma to do siebie, że musi mieć dobry zasięg, bo czasami z tym jest różnie. Prędkości też rzadko kiedy są większe niż 2mb.

Jeżeli TP daję możliwość tylko 2mb to niestety reszta (netia, dialog, itp.) będzie też mogła tylko tyle dać (po prostu złącze więcej nie uciągnie)

Ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć, że absolutnie nie pakuj się do Netii. Sami popaprańcy tam pracują, zgłaszasz że nie masz internetu, a oni mówią że u nich w systemie wszystko jest ok i nie rozumieją co ja od nich w ogóle chce, no paranoja jakaś. Wracam z powrotem do TP u których nie było tyle problemów, a jak zadzwoniłeś to zaraz zaczęli naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak byś jakaś sieciowke dorwał to będzie najlepiej :good:

p.s nigdy nie bierz Plusa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to w Playu jest 7Mb za 39zł tylko zasięg byś musiał sobie sprawdzić w necie czy będziesz miał tam gdzie mieszkasz, tylko nie wiem czy są jakieś limity w ściąganiu

i tak jak już wspominał becio2004 nie bierz neti :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w neti z 5 lat i jestem super zadowolony, wcześniej miałem 2mb potem podłączyli mi 4mb na próbę bo niby mam daleko od centrali ale śmiga elegancko a na testerach jest nawet lekko ponad 4mb:) Jedynie prędkość wysyłania jest do bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam play i nie polecam jeżeli chcesz używać www do czegoś więcej jak czytanie :confused4:

mam też z kabla vectrę- i szczerze polecam jeżeli byłaby jakaś opcja na istalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja dla przykładu polecam Internet Netia :]

Miałem kiedyś 2mb a teraz mam przedłużoną umowę na kolejne 2 lata, całą sprawę załatwiłem z miłą Panią przez telefon, dostałem modem wifi za 1zł i prędkość do 20MB za 69 zł.

Normalnie na speedtestach i innych stronach wychodzi tak:

20112954.jpg

Muszę zaznaczyc, ze w Chorzowie gdzie mieszkam mam 1km do centrali i 8 lat temu wymieniali kable na nowe cała ulica i w budynkach, linia jest z TP !

W firmie mam BlueConnecta i dostaje podczas delagacji nerwicy z tym badziewiem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no ja jestem w tym TP i szczerze nie miałem nigdy problemów a jestem juz z 6 lat no ale 2mb to z biegiem czasu mało tymbardziej do filmów HD.Niestety do centrali poodbno mam 3.5km i faktycznie to jest przeszkoda duza.A powiedzcie mi w mojej okolicy jest bloczek (ok 100m )czy w jakis sposób moge od nich pociagnac jakis sygnał?Powiedzmy ze u nich jest DSL czy moge go miec u siebie nie wiem jakimis antenami bezprzewodowo albo cos??Ale w pełni legalnie z umową.Czy warte to jest zachodu czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie mam UPC 30MB i lata

Wrocław też UPC ale 25 MB za 40 zł i też lata ale z problemami ponieważ gdzieś występują szumy na łączu a techniczni już 3 miesiąc szukają i nie mogą znaleźć. :decayed:

Sąsiad ma play i kurvvi strasznie ale chciał oszczędzić to oszczędził... płaci 37 zł a net jak za czasów modemu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mogę odradzić to Netia WiMax. Trzymaj się od tego daleko. Niestety wkręcili mnie obietnicami na podwyższenie transferu po 6 miesiącach i podpisałem umowę na 2 lata. Do tej pory mam nędzne 1Mb. Nie pomagają prośby i groźby więc o dziale obsługi klienta tej firmy mam bardzo złe zdanie. Jeszcze zostało 10 miesięcy i spadam od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi w mojej okolicy jest bloczek (ok 100m )czy w jakis sposób moge od nich pociagnac jakis sygnał?Powiedzmy ze u nich jest DSL czy moge go miec u siebie nie wiem jakimis antenami bezprzewodowo albo cos??Ale w pełni legalnie z umową.Czy warte to jest zachodu czy nie?

2 x antena >>Yaga<< (kierunkowa) i jedziesz... jak się z kimś tam dogadasz... (koszt ok 100zł) i u siebie antenkę podpinasz pod router Wifi (jeśli masz 3 kondygnacje to na piętrze bo w pionie to średnio się rozchodzi - koszt 100zł) i sprawa załatwiona... kolesiowi płacisz 30zł i obaj jesteście zadowoleni

a później to już tylko ominąć NATy w routerach żeby ściągać coś... podzielić transfery sprawiedliwie itp. itd.

osiedlowe prywatne sieci mają czasem i 120Mbit za rozsądną cenę... w Trójmieście coś takiego działa za 50parę zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak widze ogolny :cool1:

wiec 30 Mb/s z Virgina w UK :wink4:

pliki sciaga sie z predkoscia max 3640 kB/s czyli film polyka w 3-4 min

to jest drugi od dolu tanszy pakiet :wink4: - oplata miesieczna w funtach 23.50 przez 3 mies a puzniej 28.50

ta cena obejmuje kontrakt 12 miesieczny, usluge instalacji gdy nie masz lini tel. lub gniazda TV kablowej bdb. router kable itp.

http://shop.virginmedia.com/broadband/up-to-30mb.html

Pakiety zaczynaja sie od 10MB/s a koncza na 100Mb/s

http://shop.virginmedia.com/broadband.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...