Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wysoka temperatura oleju przez klimatyzacje


Grzes A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem, dziś jadąc po mieście przy włączonej klimatyzacji zauważyłem coś bardzo dziwnego i zaskakującego. Uprzedzam ze raz wcześniej zrobiło mi sie tak jak jechałem gdzieś dalej (w Trasie) jadąc jednostajnie. Mianowicie jadąc po tym mieście zatrzymując sie na światłach co troche to to to tamto zaczęła mi sie klima rozłączać i raz działała a raz nie ale to mnie nie dziwiło bo już sie przyzwyczaiłem :gwizdanie: (leń) ale najdziwniejsze było to ze po 15 minutowej jeździe po mieście przy rozłączającej sie klimie zauważyłem ze temperatura oleju wzrosła mi do 120 stopni a nawet troszke ponad, wyłączyłem ja i spadła do 100, normalnie mam jakieś 94-96stopni. Panowie dlaczego przy włączonej klimie i czy to w trasie jak jej nie rozłącza czy w mieście gdzie sie włącza i wyłącza wzrasta mi tak diametralni etemparatura, prosze o porade :hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:49_________________________________________________nikt nie potrafi czegoś powiedzieć?? qrde dziwna sprawa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 stopni to jest normalna temp. oleju, a jak klima Ci się wyłącza przy jeździe po mieście to sprawdź wentylator klimy (czy się załącza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 stopni to jest normalna temp. oleju, a jak klima Ci się wyłącza przy jeździe po mieście to sprawdź wentylator klimy (czy się załącza).

Co

ja tyle przy okolo 200 na godzine nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...