Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Co to może byc dwumas w multi??


robbik1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was koledzy. :mysli:

Znowu potrzebuje pomocy, ponieważ mam problem przy odpalaniu, cos dziwnie skacze, jakby łańcuch rozrusznik no nie mam pojecia co, teraz po przegladaniu forum i po naradzie musze zapytać Was, czy w mulitronicu jest dwumas? bo z tego co wieto nie...

bo jesli tak to moze sa to jego objawy?? poniewaz kiedy czasami odpalam na hamulcu to wlasnie w tedy pojawia sie ten dzwiek.... kolega ma podbny problem i podobnie to brzmi więc wklejam jego link.

witam

problem polega na hałasie podczas odpalania

bardzo prosze o podpowiedzenie co moze byc przyczyna

http://w874.wrzuta.pl/film/0Uq6346TAzw/odpalanie_audi_1.9_tdi

jak zwykle z góry dziekuje za pomoc i oczywiscie ze szukalem na forum informacji:) nim napisalem :gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jest dwumas i u kolegi wygląda na zużyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka , na 100% dwumas, ja u siebie też to przerabiałem a jedynym objawem był właśnie taki chrobot przy odpalaniu jakby miał się silnik rozlecieć. pisałem o tym tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154992.0;highlight=g%B3o%B6no+odpala :hi:

poczytaj i będziesz wszystko wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyliście kolejne dwa tysiaki, a miałem sprzedać w styczniu, czyli mój mechanik miał racje, no nic zobaczymy co się bedzie działo, bo to sie pojawia tak raz no, czasami nawet na miesiąc, a autka nie oszczedzam ale o niego dbam :))

dziękuje i jak wymienie to dam znać:) ciekawe czy da się zalatwić taniej nie przez ASO, muszę to przekalkulować, bo myślałem o używce na co mój mechanik: "używkę to masz" no i w sumie ma racje:)

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem o regeneracji używce (co innego gdybym miał jezdzić nim przez rok) ale z drugiej str nie chce sprzedawać kitu kupującym. Narazie szukam innymi drogami niż ASO no i jeśli byłoby zgodne to może bym skubnął za 1200 - 1600 regeneracja około 800 jakby było nowe za 1200 no to trudno ;( ale kupił bym takie sie zobaczy:):)

dzięki kolego za info, z drugiej strony sam nie wiem czy te regenerowane dobrze chodzą czy nie, czytałem wątek na forum, ale nie wiele z niego wynika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...