Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Napelnienie klimy - wejscie


kurpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mam glupie pytanie ale gdzie w b5 znajduja sie wejscia do nabicia klimy?? PO dobno powinny byc na podszybiu ale tam ich u mnie nie ma. Ma ktos jakis pomysl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz ta osłonę podszycia to powinny być. I sprawdź w ogolę czy idą takie 2 aluminiowe ruski do podszybia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem patrzylem rozebralem i nie ma nic

to musza byc gdzies przy chłodnicy z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglada to tak:

6c7202c0d5ea9c98m.jpg

A przy chlodnicy tzn?? W okolicy chlodnicy nie widzialem nigdzie wejscia na przewodach nie ma chyba ze gdzies kolo skraplacza sa bo innych pomyslow nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglada to tak:

6c7202c0d5ea9c98m.jpg

A przy chlodnicy tzn?? W okolicy chlodnicy nie widzialem nigdzie wejscia na przewodach nie ma chyba ze gdzies kolo skraplacza sa bo innych pomyslow nie mam.

Od 95 do połowy 97 jest tylko przyłącze do napełniania jest przy chłodnicy patrząc od przodu po lewej stronie,a od drugiej połowy 97 są na podszybiu tam gdzie ty masz czujnik niskiego ciśnienia

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 18:32_________________________________________________zaznaczyłem na czerwono gdzie powinno się znajdować to przyłącze

klima.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,jak nie masz na górze przy podszybiu to szukaj przy chłodnicy,ktoś kiedyś pisał że przy chodnicy jakiś czujnik się wykręca i tamtędy nabija. Poszukaj,na pewno już był taki temat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,jak nie masz na górze przy podszybiu to szukaj przy chłodnicy,ktoś kiedyś pisał że przy chodnicy jakiś czujnik się wykręca i tamtędy nabija. Poszukaj,na pewno już był taki temat :wink4:

Dzisiaj nabijałem, mam 95 rok i nabija się przez wejście koło chłodnicy, nie ma tam żadnego czujnika...chociaż gość usilnie szukał drugiego wejścia, ale powiedziałem mu że nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko wiem:) A wiec u mnie wyglada to tam wejsciebylo ale na starej chlodnicy od klimy a ze ja wymienialem to niezwrocilem uwagi i kupilem taka bez tego wejscie i teraz musze wymienic ten krotki przewodzik zeby wejscie bylo hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko wiem:) A wiec u mnie wyglada to tam wejsciebylo ale na starej chlodnicy od klimy a ze ja wymienialem to niezwrocilem uwagi i kupilem taka bez tego wejscie i teraz musze wymienic ten krotki przewodzik zeby wejscie bylo hehehe

no to kox :kox:

nie wiem czy nie mam tej rurki z zaworem,wieczorem napiszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 97 r i już mam wejsie na podszybiu . znajomy ma a4 w benzynie też i 96 rok i tak samo na podsyzbiu ciekawe czy to nie jest zależne od wersji albo od silnika nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...