Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie


holek182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniłem koncówki 3 miesiące temu i już olej wyszedł z nich i zaczyna sie stukanie kupiłem od znajajoemgo za 50zł i zaoszczedziłem po byku wszyscy mi doradzają że TRW ma dobre częsci zawieszenia co myślicie o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie końcówki Kagera wytrzymały 40 000 tys km teraz założyłem MS bo koledze wytrzymały też ok 40 000 tys więc nie jest źle jak za tą cene :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia trw zrobilo sie shitem, od ponad 20tys km mam koncowki lemfordera i jest malina,a ich koszt nie byl jakis dramtyczny, wal do toma77

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez słyszałem że lemforder dobra firma jak nie najlepsza ja zasępiłem sie na tańsze i proszę tak jak z przegubami firmy Pascal po 3 miecham hrrrrrrr he taki morał nie ma co oszczedzać na zawieszeniu pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja większość rzeczy kupuję w ASO, ceny można dogadać a ma się pewność że dobre. Jednak jeśli już to lemforder. U kolegi Toma z forum kupisz w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemforder jest super i dostarcza OE, także dostawcą na pierwszy montaż jest TRW,ale nie jestem przekonany, że w każdym wypadku na aftermarket sprzedają to samo, ale bardzo czesto na produktach TRW jest planowany znaczek org.A cala reszta to zawsze loteria.Jakość FEBI to już historia obecnie to II liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

trzy miechy temu wymieniałem końcówki +drążki kierownicze firmy moog-teraz wymieniłem całe zawieszenie przód na LMO ,pojechałem sprawdzić zbieżność i co zonk!końcówki całe natomiast prawy drążek wybity,decyzja -wymiana drążków L+P na LMO,zobaczymy na jak długo.patrząc na nasze drogi długo się zastanawiałem nad wymianą zawieszenia,no ale cóż mogłem przecież kupić sobie opla.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w listopadzie Master Sport byłem w zeszłym tygodniu na przeglądzie i sa dalej jak nowe

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:27_________________________________________________A u mnie sie jezdzi po szwajcarskim serze same dziury

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na Febi, podobnie wahacze i nie narzekam, acena jest dosyć dobra, dziś właśnie wymieniałem m. in. końcówkę, dałem 7 dyszek. Przy okazji, może ktoś mi powie dlaczego Lemfordery dostepne u nas zarówno w sklepie jak i na allegro, mają zeszlifowany jakby fleksem jakiś znaczek/numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jak pisałem wcześniej sa dostawcą serii, ale na rynek części zamiennych, tzw."aftermarket" nie wolno sprzedawać im części ze znakami oryginalnymi, w tym przypadku audi vw, więc muszą je zplanowac i z tąd te ślady po "szlifowaniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jak pisałem wcześniej sa dostawcą serii, ale na rynek części zamiennych, tzw."aftermarket" nie wolno sprzedawać im części ze znakami oryginalnymi, w tym przypadku audi vw, więc muszą je zplanowac i z tąd te ślady po "szlifowaniu"

dokładnie ,najczęściej można na częściach Lemfordera znaleźć takie miejsca po zeszlifowanych znaczku :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok czasu jeżdżę na końcówkach kagera i jak na razie jest spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kager? Wybaczcie, ale nie ma takiego producenta-to brend wymyslony przez firmę Fota S.A. .Wymyślili niemieckobrzmiącą nazwę i wsadzają chiński , najtańszy produkt.Ja szczerze odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemfordera zakladaj i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...