Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)


Huberto_v

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jakie ma dokladnie wyj/wej ale raczej nie powinno byc problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mozecie rozwinąć temat ? co by było potrzebne aby podpiąć to pod rnse zeby dzieciaki z tyłu mogły oglądać podczas podróży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę koło wakacji zabrać się za montaż dvd i lcd w zagłówkach. Nie wiem teraz tylko jaki monitor lcd wybrać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko jakby jakiś fachman sie wypowiedział czy te panele z rnsa dadzą rade ? bo wtedy tol zajebiaszczo ori wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Ori monitorami było by git, jedyny minus to chyba brak możliwości podłączenia słuchawek :kwasny: a dobrze jest słuchac muzyki podczas gdy dzieciaki lub ktos inny siedzący z tylu może spokojnie oglądac ulubiony film lub bajkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Ori monitorami było by git, jedyny minus to chyba brak możliwości podłączenia słuchawek :kwasny: a dobrze jest słuchac muzyki podczas gdy dzieciaki lub ktos inny siedzący z tylu może spokojnie oglądac ulubiony film lub bajkę :wink:

shakalu co masz na myśli słuchając jednocześnie ? bo myślałem że jak sie w zagłówki włoży ekrany to one poprostu wwyświetlają to co na rnsie tylko że z tyłu , a to jest taka opcja żeby z tyłu oglądali film a z przodu słuchać muzy ? bo jak dla mnie to chyba troszkę byłoby za bardzo complicated ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taka możliwość jak podałem jest realna ponieważ ekrany w zagłówkach podłączasz do DVD w schowku a RNS-e w tym momencie wcale nie musisz miec ustawionego na wyjście z DVD, chyba że po włączeniu odtwarzacza, RNSe załącza się automatycznie to wtedy trzeba by coś pokombinować :wink:

Najlepiej będzie jak ktoś kumaty wypowie się na ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taka możliwość jak podałem jest realna ponieważ ekrany w zagłówkach podłączasz do DVD w schowku a RNS-e w tym momencie wcale nie musisz miec ustawionego na wyjście z DVD, chyba że po włączeniu odtwarzacza, RNSe załącza się automatycznie to wtedy trzeba by coś pokombinować :wink:

Najlepiej będzie jak ktoś kumaty wypowie się na ten temat :wink:

Jest tak jak piszesz i nie włącza się automatycznie, wybierasz ręcznie TV....

Jedyny obraz jaki możesz wywołać w automacie to obraz np. z kamery cofania, ale sygnał podlaczasz dodatkowo pod złacze RFSL tj. pinu C2 w RNS-e... (ale to je inna bajka :whistling:)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale my z kolegą Shakalem szukamy jeszcze odpowiedzi na pytanie czy da rade podpiąć same wyświetlacze ori z mmi do zagłówków ? czy to w ogóle bedzie działać ? bo rzecz sie rozchodzi że fajnie by to wyglądało tak ori :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... z video ja bym próbował się wpiąć w kable między adapterem a rns-em, tylko pytanie czy z sygnałem z adaptera (ktory jest 'niby' przystosowany do sygnalu rns-e) ekrany mmi sobie poradzą :whistling: a z dzwiekiem na sluchawki to bym poszedl osobnym kablem (chinch (wtyk) - mini jack (gnizado) do wpiecia sluchawek) bezposrednio od DVD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Shakalu , umawiamy sie na jakieś wspólne rezanko ? bo razem to zawsze raźniej :D ja mam lutownice i cyne i kabelki :D i 220V w aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak odtwarzacza DVD u mnie, a poza tym kompletny brak czasu :wink: w PL jak będę na Wielkanoc to nie wiem czy ogarnę podsufitkę a co dopiero takie grubsze reżanie :wink4:

Najwcześniej obstawiam termin koło wakacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak odtwarzacza DVD u mnie, a poza tym kompletny brak czasu :wink: w PL jak będę na Wielkanoc to nie wiem czy ogarnę podsufitkę a co dopiero takie grubsze reżanie :wink4:

Najwcześniej obstawiam termin koło wakacji :wink:

a czyli Ty piszesz z Wien czyli Wiednia ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak odtwarzacza DVD u mnie, a poza tym kompletny brak czasu :wink: w PL jak będę na Wielkanoc to nie wiem czy ogarnę podsufitkę a co dopiero takie grubsze reżanie :wink4:

Najwcześniej obstawiam termin koło wakacji :wink:

a czyli Ty piszesz z Wien czyli Wiednia ? :)

Tak :wink:

Huberto_v, czy mógłbyś wrzucić fotki w troszkę większym rozmiarze? Klikając na miniaturę pokazuję się obraz wielkości tej właśnie miniatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za większe foty. Powiedz mi jeszcze tylko czy pod fotelem masz połączone jakoś kable w razie gdybyś musiał go wyciągać z auta, czy bezpośrednio puściłeś kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa podłączenia w samym zagłówku i w okolicach słupka A (pod schowkiem pasażera).

image.jpg 20a.jpg

Wszystko zalezy jakie czincze masz dlugie od dvd... mozesz oczywiscie pociagnac dluzsze czincze i wpiac sie pod samym fotelem, kabel zasilajacy lutujesz (robisz kostke) gdzie chesz.

Generalnie ja zostawilem troche luzu na kablu od lcd, tak ze moge odkrecic fotel i go 'polozyc' ale nie wyjmowac, chociaz m-c temu wstawilem nowe fotele to odpialem kabel w zaglowku i wyciagnalem caly kabel bez wiekszych problemow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. trzeba teraz powoli kompletować graty i koło wakacji coś porobić :wink: Ale pierwsze muszę kupić jakiś odtwarzacz DVD w schowek i podłączyć to pod RNS-e a później dorzeźbić LCD w zagłówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. trzeba teraz powoli kompletować graty i koło wakacji coś porobić :wink: Ale pierwsze muszę kupić jakiś odtwarzacz DVD w schowek i podłączyć to pod RNS-e a później dorzeźbić LCD w zagłówki.

shakal to jak bedziesz rezał to daj znać , miałbym pare pytań co i jak bo widze że jesteś dużo bardziej zorientowany niż ja. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...