Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co to jest? (pytanie o dziwny panelik na szybie)


VicVega

Rekomendowane odpowiedzi

W zestawie głośnomówiącym była taka kostka z kablami , ona odpowiada za rozłączenie glośników radia gdy odbieram lub nawiązuję połączenie i przekazanie rozmowy na głośniki samochodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a radio rozpoznaje, że działa zestaw głośnomówiący? Wyświetla Ci się komunikat "phone"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , ale w niektórych modelach jest fabryczny moduł bluetooth i chyba on podaje sygnał na ta kontrolkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić. Czasem wyskakuje mi przy włączaniu radia "phone" na wyświetlaczu. Są ustawienia na którą strone ma iść dźwięk z telefonu. No i ta kontrolka na desce. Może u mnie jest taki Bluetooth. Tylko po co komu byłby wówczas ten dodatkowy zestaw głośnomówiący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak , że jak jest oryginalnie zamontowany zestaw głośnomówiący to mikrofon jest w lampce w podsufitce.

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba musi być do tego też kierownica multifunkcyjna, której u mnie nie ma. Ale nie wiem, może źle myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniła się kwestia zestawu głośnomówiącego. krupskim, miałeś rację - zestaw głośnomówiący nokii, dokładnie CK-7W. Oczywiście od razu go przetestowałem, działa bardzo ładnie. Łączy się za pomocą Bluetootha, dlatego też nie ma żadnych śladów po stelażu. Instalacja żądała kodu przed połączeniem, ale przy drugiej próbie trafiłem :) Radio się rozłącza przy połączeniach i wyświetla komunikat "PHONE", także wszystko ładnie gra. Kontrolka na desce nie podświetla się, ale to pewnie tylko przy fabrycznych zestawach Bluetooth, albo żaróweczka poszła, bo nie świeci mi również kontrolka niezapiętych pasów, która jest obok.

Teraz pozostaje tylko ustalić czy antenka Hirschmann jest od tego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za klimatronikiem chyba, bo kabel od głośnika leci na lewo, pod panel środkowy. Z instrukcji doczytałem, że można do tego zestawu podłączyć antenę zewnętrzną, celem ułatwienia komunikacji bluetooth, także najpewniej hirschmann jest podłączony do zestawu właśnie. No, ale nie będę już tego wybebeszał żeby sprawdzić, skoro za klimatronikiem jest moduł.

Do kompletu brakuje pilocika zdalnego sterowania, który jest po kablu puszczony do modułu. Pewno poprzedni właściciel zrezygnował z niego żeby nie pałętało się takie małe gówienko. Dobrze w sumie.

Dzięki za nakierowanie mnie na dobry trop :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik sie tylko popycha od tyłu i sam wyskakuje.

Za jakiś czas chciałbym dorobić sobie zmieniarkę CD, to wówczas będzie okazja żeby dokładnie oblukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...