Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Podszybie pytanko


pawullonn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś oglądałem podszybie w moim audi i zauważyłem że nie przylega całą długością do szyby tzn ma przerwy w kontakcie z szybą :P czy to groźna i szkodliwa sprawa tzn będzie mi woda gdzieś przeciekać czy nie?? Chodzi mi konkretnie o ten element :)

1526697191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie przylega to masz nie przekręcone, albo uszkodzeń te mocowania na krzyżaka, czy szkodliwe. na pewno da sie jeździć bo to i tak nie jest super szczelne, a jak ci trochę więcej wody leci to nic wielkiego, chyba ze na filtr kabinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzęj to i tak szczelne nie jest, głównie po to że jak ci wycieraczka zgarnia wiekszoą ilość wody albo jak masz mocny deszcz to część spływa po tym a i tak dostaje się pod spód część.

Jakby miało to być idealnie szczelne to by szczelke zastosowali jakąś czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże trochę kotleta bo mam podobny problem - wymieniłem wszystkie spinki podszybia (te plastikowe na srubokręt krzyżakowy), w rezultacie guma podszybia ladnie przylega do szyby - wszędzie z wyjątkiem ostatniej spinki przy filtrze kabinowym. Pomimo poprawnego skręcenia spinki podszybie jest tu wyraźnie luźne i można je na jakiś centymetr odsunąć od szyby - jest tam coś co się mogło połamać a co powoduje że spinka ma luz czy tak jak u kolegi wyżej, "ten typ tak ma"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...