Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zewnętrzny wzmacniacz pod system BOSE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko. Posiadam w swojej A4 system Bose. Głośniki jak na mój gust grają przyzwoicie natomiast bas wychodzący z pseudo subwoofera w tylnej półce jest dosyć słaby... Chciałbym podpiąć zewnętrzny wzmacniacz i podłączyć samą tubę pod niego. Da się takie coś zrobić? Od czego trzeba zacząć? Jestem trochę nieogarnięty w tych tematach także proszę o zrozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przeciągnąć przewody zasilające do bagażnika, sygnał i sterowanie można "podprowadzić" z kostki wzmacniacza bose. Montujesz swój wzmacniacz i skrzynię, a oryginalny sub można po prostu odłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjść RCA gotowych nie ma, natomiast wychodzą kable sygnałowe do ori wzmacniacza i w Twoim wypadku do nich można by się podpiąć. I można to zrobić przy radiu ale trzeba przewód sygnałowy do bagażnika ciągnąć, albo można się wpiąć w te przewody przy ori wzmacniaczu już w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, dzięki. A pod ten wzmacniacz Bose podłączone są wszystkie głośniki i subwoofer czy jak?

..pod Bose wszystkie głośniki są ze wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam subwoofer bez żadnych konsekwencji można odłączyć od Bose wzmacniacza?

...raczej tak, choć dobrze bybyło gdybyś dobrał odpowiednią impedancje nowego głośnika basowego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam subwoofer bez żadnych konsekwencji można odłączyć od Bose wzmacniacza?

...raczej tak, choć dobrze bybyło gdybyś dobrał odpowiednią impedancje nowego głośnika basowego :mysli:

Z tematu wynika że autor chce dołożyć również wzmacniacz, z tego co rozumiem to nowa skrzynia i wzmacniacz do niej, więc ori suba można po prostu odłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...