Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele i kanapa z A4 B8, A5 8T do A4 B6/B7


gar.bik

Rekomendowane odpowiedzi

Bym wrzucił zdjęcie tylko podpowiedzcie mi w jaki sposób można je wstawić :)

wgrywasz na jakiś zewnętrzny serwer do przechowywania zdjęć typu : postimage , albo imageshack i kopiujesz link który Ci się wyświetli , a poźniej już wybierasz dodaj obrazek w naszym edytorze i wklejasz link :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję przekładkę foteli oraz kanapy, ale mam dylemat, które wybrać z B8, C6 czy A5.

Czytałem, że trzeba rezać to i owo, natomiast chciałbym żeby ktoś z obeznanych w temacie kolegów opisał co przy jakich fotelach/kanapach trzeba przerabiać,która z opcji jest najmniej problematyczna, a zarazem najlepsza. Zastanawiam się nad zakupem zestawu full skóra i elektryka z B8 avant.

Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam fotele i kanapy i chyba najlepszą opcją wydają się fotele i kanapa z B8 i nad nią też się poważnie zastanawiam.

Doradźcie :hi:

Nikt nie wie ?

Temat umarł......

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkie linki w podobnym temacie sa juz nieaktualne i nie mozna ich przeczytać , nie mam pojeciecia dlaczego, dlatego też chciałem zaptać, bo bardzo potrzebuje tych informacji.  Co trzeba przerabiać przekładając fotele z a6 c6 do a4 b7- sedan, kanapa nieskladana!,i ktora wersję z audi a6 najlepiej wybrać, sedan czy moze jednak kombi, , ??? Z góry dzięki za info, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspominał o tym, że przednie fotele od Audi TT podchodzą bez większych przeróbek. Pytanie - od jakiego Audi TT ? 8N / 8J / 8S ?

Przy okazji - mam grzane fotele, z manualną regulacją. Czy podejdą tu fotele z innego auta z elektryką? Trzeba coś przerabiać czy też kostka do podłączenia skrywa się gdzieś pod aktualnym fotelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Od Audi TT to nie słyszałem, by ktoś rezał fotele. Poza tym to Coupe, składane i sądzę, że tył kompletnie nie pasuje. 

AD. 2. Jeżeli masz lędźwie ustawiane elektrycznie to wystarczy dodać wiązkę pod pamięć i będziesz mieć full, a fotele będą pasować również P&P przód z A6 C6 i A4 B8 tylko kanapy do rezania. 

Poszukaj na forum, bo jest opisane wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może ktoś podpowie, chce przełożyć fotele z b8 2013 rok do b6 2002 rok. Wszystko mam, fotele są w bardzo podobnej konfiguracji - elektryczna regulacja lędźwia i poducha. W starym fotelu mam dwie wtyczki - jedna żółta (dwa kable) i jedna czerwona (4 kable), w nowym fotelu są trzy wtyczki -żółta (3 kable), wtyk czarny (3 kable) i wtyk czerwony (2 kable). Ma ktoś już przetarty szlak w rzeźbieniu przy tych wtyczkach?

Edytowane przez Rosomak91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fotele z S5 weszły bez problemu do B7. Wtyczki przełożyłem z B7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2019 o 09:57, DarekS4 napisał(a):

u mnie fotele z S5 weszły bez problemu do B7. Wtyczki przełożyłem z B7. 

A kanapa też bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie powiedzieć czy siedziska foteli od B8 są bardziej miękkie i szersze niż te od SLine B7?

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Emejcz napisał:

Jest ktoś w stanie powiedzieć czy siedziska foteli od B8 są bardziej miękkie i szersze niż te od SLine B7?

Ponoć są bardziej wysunięte do przodu względem tych z b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś ogarnąć elektrykę ? Dużo osób pyta a nikt nie wrzuci schematu, przecież na pewno komuś udało się to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat,

posiadam a4 b7 sedan, fotele ze zwykłej wersji nie Sline, a chciałbym zmienić na fotele z a4b8/a5.

Wypatrzyłem na aukcji fajny komplet z a5 sportback w dobrych pieniądzach, fotele są z auta z 2015r. Jak to jest ze spasowaniem? Do sedana od sportback przednie podejdą bez przeróbek? Kanapę tylną mam składaną, kanapa od sportback tez jest składana. W przednich tak jak w moich, regulacja przód-tył, góra-dół manualna.

Moze ktoś wrzucał do swojego sedana b7 fotele od a5 sportback i mógłby podpowiedzieć co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mogiiel napisał:

Moze ktoś wrzucał do swojego sedana b7 fotele od a5 sportback i mógłby podpowiedzieć co i jak

:facepalm:

Cały ten temat masz o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Gdyby ktoś szukał dopasowania kostek bez ich organoleptycznego porównywania.

fotele kostki B8-B7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat i fajny tuning wnętrza. Poczytam jeszcze jakie są różnice w fotelach między modelami. Bo jeśli chodzi o sam wygląd to jakoś np z b8 szału nie ma. Bardziej obstawiam obszycie swoich foteli ale to jeszcze temat to przemyślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mravel napisał:

Odgrzeje kotlet- czy fotele z anglika podejda do naszych b7? 

Podejdą ,montowałem znajomemu skóry s-line podgrzewane, wszystko działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzewam kotleta , mam do kupienia fotele  z A5 , I jak wygląda podłączenie tych kostek , podłącza się je koloromi ?  Ma ktoś może schemat ? Jak podłączyć te kostki z a5 lub b8 do b7? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...