Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Błąd (16486) Coś z przepływką. I co teraz? Proszę o pomoc.


pasio85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam nastepujacy problem, po podlaczeniu dzisiaj pod vaga wyskoczyl mi blad (16486) mniej wiecej cos takiego. (Masa lub poziom obwodu przepływu powietrza – niskie wejście) Nie znam sie za bardzo na tym wiec moze mi ktos podpowie co ja mam teraz zrobic? Gdy odepne przeplywke na odpalonym silniku nie ma zadnej rekcji , a z tego co wiem to powinno sie cos dziac. Z gory dzieki Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje w tym tyg. Zrobic te logi i zobaczymy co pokaze. Orientuje sie ktos ile taka przeplywka moze kosztowac? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kupiłem ori przepływke na alledrogo tak jak ty chcesz taniej. Auto paliło 9l na 100 przy spokojnej jeździe i kopciło jak BATORY. Dopiero ori z serwisu załatwiła sprawę. Nigdy nie wiadomo co sprzedają. Moze jakieś uszkodzone lub stare co mają po 10 lat zleżane że tak tanio je mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial taka mozliwosc to bym podmienil od innego auta i wszystko bylo by jasne, ale nikt z moich znajomych nie ma auta z takim silnikiem :( [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 19:02_________________________________________________Teraz wlasnie mi sie przypomnialo ze odrazu po odebraniu od gazownika, po zalozeniu gazu zalapal takiego mula i od tej wlasnie pory wyskakuje ten blad. Mogl on cos tam grzebac? A moze jakis bezpiecznik sie spalil czy cos takiego, nie mam pojecia odrazu po odebraniu poczulem wielka roznice w dynamice jak zaprowadzalem wszystko bylo ok. Mogl tak odrazu pasc przeplywomierz? Niby sprawdzalem wszystkie weze od powietrza i jest ok. Bede musial chyba zainwestowac w przeplywke tak mi sie wydaje, a wy co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy co o tym myslicie

ja myślę-że trzeba by odpiąć gaz i zlogować na benzynie-żeby wszystko wykluczyć-potem dopiero brać się za resztę-jeśli to powstało po wizycie u gazownika-tam szukaj przyczyn :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...