Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia przestrzeni nóg


piteras

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak ciągniecie kable z przodu na fotel żeby oświetlenie na tył działało? Myślałem żeby przeciągnąć od słupka A pod podłogą i wyciągnąć pod fotelem tam gdzie są kostki do fotela ale nie jestem pewien czy uda mi się te kable tam przeciągnąć... Druciarstwo żeby kable wystawały i szły gdzieś luzem to bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcia z pierwszego posta albo po prostu robiąc to u siebie zrobił kilka zdjęć. Chodzi mi tylko o to gdzie się trzeba wpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ciągniecie kable z przodu na fotel żeby oświetlenie na tył działało? Myślałem żeby przeciągnąć od słupka A pod podłogą i wyciągnąć pod fotelem tam gdzie są kostki do fotela ale nie jestem pewien czy uda mi się te kable tam przeciągnąć... Druciarstwo żeby kable wystawały i szły gdzieś luzem to bez sensu...

no przecież to idzie pod fotel przez czerwoną kostkę...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo czytam rozne tematy i nie potrafilem znalezc jednej odpowiedzi: czy lampki biale, ktore ida pod tapicerke drzwi, oswietlajac przestrzen do dolu sa takie same jak lampki do oswietlenia nog z przodu (wiem ze te z tylu sa troszke innem ale jak jest z przodu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tylnych?

nie, nie. chodzi o lampki pod tapicerke co jest rownoznaczne z lampkami nad nogi kierowcy i pasazera z przodu.

d40ca4b6a4b11b8amed.jpg

chodzi o cos takie jak ta lampka polozona bokiem ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery części które udało mi się znaleźć. Może się komuś przydadzą w skompletowaniu całości :)

Jak dla mnie to raczej powinna być lampka z ta obudową jak jest właśnie w A6. Ze względu na to ,aby całe światło było kierowało tam gdzie powinno ,a nie oświetlało wnętrza drzwi .Lampki bez tej obudowy według mnie spełniają swoją funkcję ,ale na boku drzwi gdzie mają za zadanie tylko sygnalizowanie że drzwi są otwarte innym osobą . Ale to jest kwestia gustu jak kto woli :D

Od A6

Lampka dolna drzwi (z osłoną) - 4B0947415A

Żarówka - W5W-12V5W

Wtyczka - 893971632

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie z innej beczki mam cale to oswietlenie ale odkad kupilem samochd wg to nie swieci,patrzylem po bezpiecznikach niestety nic ta nie znalazlem jaka moze byc przyczyna tego ze to nie swieci????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prośbę. Chodzi konkretnie o to, że chcę zamontować sobie oświetlenie przestrzeni nóg na przód i tył w taki sposób, że gdy otwieram drzwi się zapalają i gdy na podsufitce w przełączniku załączę na 1 by też podświetlał się full pakiet. Taśmy Led w kolorze czerwonym mam już pociągnięte w miejsce gdzie mają być. Taśmy są połączone ze sobą i mam doprowadzoną masę i plus z podsufitki. Tylko, że w takim rozwiązaniu świeci mi stale nawet jak auto jest zamknięte. Moje pytanie brzmi: W jakie miejsce w lampce dać przewód [(+) od taśmy Led] lub w kostce podłączonej do tej lampki by działało jak powyżej. Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus do żółto-czerwonego, masę daj do biało-brązowego. Będzie tak, jak chcesz, żeby było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś uchwyty do lampek do oświetlania przestrzeni nóg ?   Jak je przymocować ? 

I czy są one 4 takie same ?  Czy na przód i tył inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julo23 napisał:

Czy są jakieś uchwyty do lampek do oświetlania przestrzeni nóg ?   Jak je przymocować ? 

I czy są one 4 takie same ?  Czy na przód i tył inne ?

z przodu masz przygotowane miejsca, tylko wyciąć plastiki - lampki są takie same, jak w tapicerkach drzwi. tył ma mocowania plastikowe i nieco inny kształt lampek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

Oświetlenie wewnątrz mi się dziwnie zachowuje...

Mam podświetlanie nóg nie ori. Podłączenie jest następujące:

- plus ze śruby poprzedzony bezpiecznikiem.

- masa z pomarańczowej kostki koło pedałów. Przewód brązowo-biały

Podczas otwierania drzwi przewód dostaje mase i włącza światło w podsufitce oraz oświetlanie nóg. Po włączeniu przełącznika na 1 włącza się tylko światło w podsufitce. Wszystko działa jak należy, zamykam drzwi pilotem gaśnie wszystko i jest cacy... ale do czasu kiedy mam otwartą klapę bagażnika.

Jak zamknę klapę bagażnika to po zamknięciu drzwi i zamknięciu auta z pilota wszystko gaśnie (podsufitka oraz nogi) po czym nogi zapalają się i nie gasną.  Światło nóg gaśnie jedynie jak ustawię przełącznik w podsufitce na 1 albo 0 przy zamkniętym aucie. Na Auto nogi świecą się cały czas.

 

Czy macie pomysł co może być nie tak, albo jak to obejść ? 

Dodam, że nie chcę zmieniać oświetlenia nóg na działanie jak w ori. 

-------------------------

założony nowy temat

 

Edytowane przez audobot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skasowania, nie ten wątek.

Edytowane przez Biggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...