Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia przestrzeni nóg


piteras

Rekomendowane odpowiedzi

miodzio masz może jakieś zdjęcia lub czy byś mógł zrobić jakiś dokładniejszy opis?

Masz u góry link ze wszystkim, jakie wiązki, jaki moduł potrzebujesz itd. itp. poczytaj, jest tam wszystko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio masz może jakieś zdjęcia lub czy byś mógł zrobić jakiś dokładniejszy opis?

Masz u góry link ze wszystkim, jakie wiązki, jaki moduł potrzebujesz itd. itp. poczytaj, jest tam wszystko :cool1:

No dokładnie a ja nie mam zdjęć a lampki mam podpięte do lampki górnej oświetlenia wnętrza (przód) tył komfort. Nie każdemu tak pasuje bo to nie ori :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może u siebie oświetlenie przestrzeni nóg? Może ktoś robił?

u mnie nie ma, i niebede robil nie uwazam tego za "potrzebne" i jakis specjalny wypas, ale co bym zrobil to kratke nawiewu i wejscie na zapalniczke dla pasazerow z tylu w srodkowym tunelu wywalajac zapalniczke jak w a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może u siebie oświetlenie przestrzeni nóg? Może ktoś robił?

u mnie nie ma, i niebede robil nie uwazam tego za "potrzebne" i jakis specjalny wypas, ale co bym zrobil to kratke nawiewu i wejscie na zapalniczke dla pasazerow z tylu w srodkowym tunelu wywalajac zapalniczke jak w a6

Jak się nie używa to faktycznie można uważać za "niepotrzebne" te lampki :gwizdanie: ale ja na przykład często wożę coś z tyłu na podłodze za fotelem kierowcy i pasażera (np CB) i jak ktoś właził wieczorem do auta to deptał wszystko bo nic nie było widać. Na a pomysł z zapalniczką wydaje się być sensowny jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niczego na podlodze nie woze od tego ma bagaznik :> nie lubie balaganu w aucie- wszystko ma miec swoje miejsce :tongue4:

nie wiem jednak gdzie umocowac gasnice, tu w de nie jest obowiazkowa ale jak jedziem do pl to juz tak,

a co do oswietlenia nog przeszlo mi przez mysl zalozenie oswietlenia nog z tylu, tyle ze w sciance pod siedzeniem pasazera albo w progu :mysli:

a wracajac do nawiewu i zapalniczki z tylu popatrze jak to jest w a6 rozwiazane, opcjonalnie jest tez w tym miejscu podgrzewanie siedzen z tylu,

podjade na jakiego "schrotta" i podpatrze to i owo w jakies zdezelowanej a6-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil ktos takiego moda w aucie ktore wogole nie ma lampek w drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to wszystko ładnie opisane w innym wątku dotyczącym pakietu oświetlenia, dodam że wątek jest również w tym dziale :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i nie raz już w tym wątku było to wspomniane. W ten sposób tworzy się kilka wątków w tej samej tematyce a i tak będą dopytywania innych a jak zrobić to czy tamto. :wallbash: Trzebaby to co autor wątku podpiąć pod tamten wątek, który już jest dość obszerny i dalej to tam wałkować. A tak i w tym temacie będą pytania tak jak wyżej... :disgust: Po to jest forum żeby sobie ułątwić szukanie ciekawych rozwiązań a nie bieganie po kilku wątkach na raz. :no:

Robil ktos takiego moda w aucie ktore wogole nie ma lampek w drzwiach ?

Tak. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dokonałem podłączenia oświetlenia drzwi. Trochę zabawy z rozbieraniem tapicerki ale opłacało się.

Lampki kupiłem w ASO i te jak tam piny :kox: wszystko działa jak należy :good:. Kolejny gadzet w mojej audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty miałeś tę boczną czerwoną lapmkę? bo chciał bym też takiego moda przeprowadzić lecz blokuje mnie to czy mam gdzie podłączyć jak nie mam ani tej dolnej ani bocznego oświetlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dokonałem podłączenia oświetlenia drzwi. Trochę zabawy z rozbieraniem tapicerki ale opłacało się.

Lampki kupiłem w ASO i te jak tam piny :kox: wszystko działa jak należy :good:. Kolejny gadzet w mojej audi

te lampki z ASO dostales z plastikowymi oslonkami ? czy bez - jak na 1 foto i ile dales za lampke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem kiedys za 109 tyle ze ledowe, uzywki chodza po 15zl pasuja od a4 b5, b6 od a6 tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialem podzielic sie z wami info :D dzisiaj wzialem sie za zrobienie podswietlenia pod drzwiami ! otworki najlepiej wyciac tak, nozyk od tapet taki rozsuwany co sie lamie go w kilu czesiach podgrzac nad ogniem i wtedy dnie sie jak chleb :D wyciecie dziurki zajelo mi 2 min i ladnie wygalad nic nie jest poszarpana :) zostal mi jesczze tyl bo nie mam juz spinek i takich malych bialych spineczek mzoe ktos wie jaki nr maja bo chce kupic i zrobic tyl :) dzisiaj podczas rozbierania 6 spineeczek poszlo :D i tak ladnie jak na 2 pary drzwi przy takiej temp :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie oświetlenie nóg i drzwi, czy jest możliwa wymiana lampek na ledy? Czy ma to sens aby mniej obciazac akumulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze byc tak ze boczek może nie miec tego wglebienia od spodu na lampke?

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

Myslalem ze nie mam wglebien ale jednak są:) Lampki zamowione 12zł za szt. Powiedzcie tylko jeszcze jakie tam zaroweczki maja byc dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...