Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia przestrzeni nóg


piteras

Rekomendowane odpowiedzi

Aha tak to wyglada. Ja zamowilem bez oslonek bedzie to mialo jakies skutki uboczne oprocz tego ze swiatlo nie bedzie odbijane w doł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tak to wyglada. Ja zamowilem bez oslonek bedzie to mialo jakies skutki uboczne oprocz tego ze swiatlo nie bedzie odbijane w doł?

Z osłonką Lampki wtedy lepiej oswietlają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli mam w drzwiach czerwone lampki to beda gotowe wiazki do tych bialych czy trzeba rezać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie elektryke na tyle (chodzi mi o szyby...) moze ktos podesłac mi koste która jest na boczku ? te do podlaczenia boczka do reszty... ? Przy tzw okazji... Jaka jest procedura demontażu tylnych boczków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli mam w drzwiach czerwone lampki to beda gotowe wiazki do tych bialych czy trzeba rezać?

Raczej wiązek nie będzie, ale zadanie masz ułatwione bo pod kabelki do czerwonych lampek się wlutujesz i gotowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli mam w drzwiach czerwone lampki to beda gotowe wiazki do tych bialych czy trzeba rezać?

Raczej wiązek nie będzie, ale zadanie masz ułatwione bo pod kabelki do czerwonych lampek się wlutujesz i gotowe :wink:

Albo ma same czerwone odblaski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4 drzwiach mam 4 lampki, ktore swieca;-) Pytam czy sa bo niewiem czy kupowac przewody i krokodylki przed zabraniem sie do tego. Jesli niema to sie wlutuje w te przewody od czerwonych i zrobie wiazke;-) Jak zdjac boczki tak wogule??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4 drzwiach mam 4 lampki, ktore swieca;-) Pytam czy sa bo niewiem czy kupowac przewody i krokodylki przed zabraniem sie do tego. Jesli niema to sie wlutuje w te przewody od czerwonych i zrobie wiazke;-) Jak zdjac boczki tak wogule??

Tu mosz wszystko:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej-13568/

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/

Miłej lektury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie a mianowicie jeśli nie mam żadnego podświetlenia drzwi (ani z boku czerwonego ani z dołu białego) czy jest szansa zrobić sobie coś takiego?? Ewentualnie pod co się najprościej podpiąć aby lampki świeciły się tylko przy otwieraniu drzwi ? Dodam, że wszystkie drzwi mają elektryczne szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sa podane 2 linki i tam wszystko jest opisane jak dla pierwszoklasisty :grin:

Jak potzrebujesz elementow do montazu to pisz PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lapmki do podswietlenia przestrzewni nog pod fotelem dla tylnego pasazera, sa takie same jak te od drzwi na dole ? bo wydaja mi sie podobne, bo brakuje m itej oswietlajacej nogi, sama zarowka z obudowa, bo wtyczke etc mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0947101 (lampki tył) - cena ASO - 52.10 zł za szt.

8E0947113 (uchwyt lampki) - cena ASO - 39.36 zł za szt.

do lampek wchodzi żarówka w5w 12 v, czyli ta sama co do reszty

Koszt za komplet koło 183 zł w ASO, w dziale sprzedam koszt jakieś 70 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie a mianowicie jeśli nie mam żadnego podświetlenia drzwi (ani z boku czerwonego ani z dołu białego) czy jest szansa zrobić sobie coś takiego?? Ewentualnie pod co się najprościej podpiąć aby lampki świeciły się tylko przy otwieraniu drzwi ? Dodam, że wszystkie drzwi mają elektryczne szyby

Podpinam się pod zapytanie kolegi powyżej.

Czy jest możliwość podłączenia obrysówek czerwonych i podświetleń białych bez konieczności ciągnięcia kabli od lampek na suficie?

Bo ja mam tylko zaślepki czerwone w bokach drzwi.

BTW normalnie LIPA!

Przedtem miałem Golfa IV i we wszystkich drzwiach obrysówki były i podświetlenia ,np. lusterek w osłonach przeciwsłonecznych,a w AUDI......:co::mysli::oops::patrzy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie a mianowicie jeśli nie mam żadnego podświetlenia drzwi (ani z boku czerwonego ani z dołu białego) czy jest szansa zrobić sobie coś takiego?? Ewentualnie pod co się najprościej podpiąć aby lampki świeciły się tylko przy otwieraniu drzwi ? Dodam, że wszystkie drzwi mają elektryczne szyby

Podpinam się pod zapytanie kolegi powyżej.

Czy jest możliwość podłączenia obrysówek czerwonych i podświetleń białych bez konieczności ciągnięcia kabli od lampek na suficie?

Bo ja mam tylko zaślepki czerwone w bokach drzwi.

BTW normalnie LIPA!

Przedtem miałem Golfa IV i we wszystkich drzwiach obrysówki były i podświetlenia ,np. lusterek w osłonach przeciwsłonecznych,a w AUDI......:co::mysli::oops::patrzy:

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!! Kolega wojthass podał linki gdzie szukać opisy montażu tych lampek - tam naprawdę wszystko jest opisane. Trzeba tylko przeczytać tych parę stron. Sam jestem po montażu białych lampek oraz podświetlenia pod fotelami wg opisu z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...