Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szwecja ,jest tam kto ? :)


Me.how

Rekomendowane odpowiedzi

hej ,wybieram sie do Szwecji w okolicach maja i myśle ze zostane na cały "sezon" jeśli ktoś tam mieszka lub przyjeżdza to można pomyśleć o jakimś spocie?? odzywać sie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :hi: w który rejon Szwecji się wybierasz.Ja mieszkam w Danii,ale do Malmo mam niecałą stówke.Spota w Danii zorganizować ciężko,zresztą zobacz ten wątek.Może jak połączymy siły to się spotkamy na moście. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek okolice Malmo ,pozniej Varberg, Goteborg, Mozna cos pomysleć, na moście bedzie raczej trudno ale w jakąs niedziele mozna sie spotkać , klubowicze na ziemiach północnych łączmy sie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:28_________________________________________________ja juz sie pojawiłem w SE ,wiec jak? jest tu kto ? moze koledzy z danii sie dołączą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z okolicy Motali jest tak pytam bo siedze tu i strasznie nudno i fajnie by bylo pogadac z kim w normalnym polskim jezyku :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ze Szwecji.

Mam do Was małą prośbę. Ponieważ szukam zegarów do swojej b7 i nie moge ich upolować w kraju a znalazłem je na takiej stronie

http://www.bildelsbasen.se/se-sv/OEM/8E0920931S/

Tylko powiem szczerze że nic nie rozumiem z tej strony i nie wiem czy da się kupić te zagary a jezeli tak to za ile?

Czy ktoś mógł by mi wytłumaczyć co to jest za strona i czy te zegary da się tam kupić?

Z góry dziękuję za wyjasnienie sprawy :hi:

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W Szwecji będę przesiadywał przez trochę dłuższy czas, a dokładniej w okolicach Malmo (Eslov). Może znajdują się jacyś chętni na spota w okolicy? Pozdrawiam, Krzysztof :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...