Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka wódka na wesele ?


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób sobie ankiete hehe i będzie można zaznaczać która wygra tą kupisz i po problemie jak goście nie będą pić to my wypijemy co się przejmujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o gust tylko żeby kupic oryginalną wodke. Wiadomo ze gościom też rozne beda smakowac lepiej inne gorzej. Ale oryginalna ma swoj smak i jest do przezycia. Połowa wodek w sklepach i hurtowniach to royal. Wyborowa nigdy w życiu (choc teraz chyba w nowej butli to moze warto sprwadzic). Popatrz jakie cenowo Ci odpowiadają i wybierz takie mniej znane albo nowe, ktorych jeszcze nie zdazyli podrobic ze wzgledu na brak butelek. Z reguły tych drozszych nie podrabiaja tylko wlasnie takie jak wyborowa luksusowa itp. Przed zakupem wez jedna butle spróbuj. Jak bedzie dobra to proś wszystkie z tej samej partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na pożegnanie w pracy u taty zakupiliśmy vódkę Krupnik, dodając schłodzenie to wchodzi za***iście dobrze, polecam

jeśli nie pasi ta z góry vódka, polecam Nemirnof, smak to już rzecz gustu ale tez polecam :)

w ostateczności wal po kosztach i kup z czerwoną kartką :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem po butelce:Czystej de luxe zaladkowej gorzkiej, Bialej zubrowki i Norska, w sobote degustacja a po degustacji dam znac co sie nadaje, co juz nie itp :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz niedlugo bede musial pozegnac sie z wolnoscia;) hehe a tak serio poszukujemy wodeczki na wesele? mnie osobiscie smakuje "Czysta de Luxe Żołądkowa gorzka" ale mojej narzeczonej nie podoba sie butelka :wink4:. no ale kto tam oglada butelki,no moze pierwsza a pozniej to juz nikt nie pamieta co i w czym pil :polew: Co Wy o tym Panowie sadzicie? Co polecacie? w koncu forum prawie meskie i chyba w tych sprawach doswiadczone :cool1:

ja polecam...

swietna wodka, dobra cena, ladna butelka ze srebrna nakretka.

stock_ico.jpg

HQ: http://alkoteka.files.wordpress.com/2010/05/stock-prestige-700ml-rgb-10cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żubrówka to najgorsze co może być :sick3: myślę o tym ja tak samo znajomi. To tak jak byś pił jakieś hmm perfumy? Dobrze że w ogóle nie lubię tego trunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żubrówka to najgorsze co może być :sick3: myślę o tym ja tak samo znajomi. To tak jak byś pił jakieś hmm perfumy? Dobrze że w ogóle nie lubię tego trunku :)

Bo nawet nie masz pojęcia o tym , że "Żubrówka" jest teraz także "czysta" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie temat mozna zamknac, w sobote odbyla sie degustacja, wygrala wodeczka NORSKA, 2-miejsce Biala Zubrowka, 3- miejsce miala miec Czysta De luxe ale nie polecam juz jej, zje..la sie na maksa, zajezdza spirytem , po pierwszym kielonku ma sie juz dosyc, natomiast zubrowka biala posmak troszke slodkawy, na poczatku jest ok ale pozniej drapie w gardlo,

Norska lagodna, fajnie wchodzi od poczatku do konca, nie jedzie spirytem! polecam poki jeszcze jej nie podrobili:)

dzieki za aktywnosc w temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema to jak dobry polski bi... :slina:

Zgadzam się co do bim...ku ale chyba nie ma a nie niema :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Miałem u siebie Pana Tadzia. Wóda dobra, sprawdzona a i buteleczka ładnie wygląda na weselnym stole.

Polecam :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno na odgrzewanie tematu. Lepiej tak niż wcale. Cłopaki od 20 lat pracuję w" Polmosie".Który -mało ważne . Nic innego nie robię jak wódkę w dosłownym tego słowa znaczeniu.Jestem mistrzem w dziale zestawialni wódek( taka duża kuchnia gdzie miesza się różne płyny ).Czytając wątek ubawiłem się po pachy! Większość ludzi nie ma zielonego pojęcia o tym co mieści się w środku w butelce.Przez te lata uczestnicząc w komisjach degustacyjnych posmakowałem kilka gatunków wódki.Powiem tylko tyle :są wódki produkowane na bazie ziemniaków tu kłania się m in. Wyborowa i na bazie zbóż i tu kłania się np .Sobieski. Tu różnica w smaku oczywista ze względu na różne surowce wyjściowe( dla nielicznych ) . Np. śliwowica nie wspominana tu jest produkowana na bazie destylatu śliwkowego.Wszelkie Giny np.Lubuski z dodatkiem destylatu owoców jałowca.Mógł bym jeszcze długo tak pisać jak powstają różne mózgojeby ale to nie oto chodzi . Wszystkim proponuję następujący test. Aby uniknąć "Picia oczami" bo widzimy etykietę ,należy kupić min. trzy gatunki preferowanych wódek ( czystych) poprosić najlepiej koleżankę aby nalała te wódki do trzech kieliszków oznaczonych markerem 1. 2 .3 i tak napełnione kieliszki podać do degustacji w innym pomieszczeniu.Chodzi o to by degustujący nie wiedzieli z jakiej butelki jest płyn w którym kieliszku . Tak wybrany smak w komisji ( min .3 osoby )wskaże wasze gusta smakowe . W ten sposób wyłonicie preferowaną wódke a nie O P A K O W A N I E !!! Dodam jeszcze ,że wódka powinna być schłodzona a nie zmrożona do konsystencji oleju.Najlepsza temp. w przedziale 9 - 13 st .Oczywiście jesli chodzi o wyczucie smaku i zapachu. Zycze udanych degustacji przy porcji degustacyjnej wzorcowo 8 gram trunku w kieliszku. Nie palić przed degustacją i nie pić kawy. POWODZENIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka wodka najlepsza na wesele ? Czyli jaka wodka jest najlepsza wiem ze to subiektywna ocena no ale..... Zastanawiam sie nad Panem Tadeuszem i Stockiem. Jakies propozycje?? Cena raczej nie jest najwazniejszym czynnikiem no ale oczyiwscie nie chce zeby pol litra kosztowalo 40 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...