Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Centralny przestał działać, pompka nie działa


HARIBO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma problem centralny zamek przestał działać pompka w bagażniku nie wydaje już zadnych odgłosów dodam ze wczesniej po zamknieciu auta chodziła bardzo długo tak jakby sie męczyła wydawała zmulony głos . Pomózcie co mogło paść bo nie wiem jak do tego sie zabrać czy kupywać wszystko nowe czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wężyk który idzie do wlewu paliwa, u mnie kiedyś tam się coś podziało z nim i właśnie tak muliła i nie chciała albo otworzyć auta albo go zamknąć. Po drugie jeśli pompka nie chula to ją wyjmij i daj do jakiego serwisu RTV i tam ci sprawdzą za 10zł czo jest nie tak, u mnie były zimne luty i nie łączyło wszystko jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kolego bak musiałem otworzyc recznie juz bo rezerwe mialem Już jest jakiś punkt zaczepienia to całątą skrzynke dawałeś do sprawdzenia czy samą pompke sie jakos wyjmuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli długo pracowała to tak jak kolega napisał gdzieś musial układ się rozszczelnić(bardzo możliwe że przy siłowniku klapki paliwa) i nie stawia oporu przez co mogła się przegrzać pompka .Bardzo często spotykam się z ODKROJONYMI lutami na płycie wystarczy lutownica i poprawić je i jest ok , chyba że stopiła się przy silniczku i tak bywa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi kiedys sie rozszcelinila raz sie otwieralo raz nie, podjechalem do naprawy rtv car i mi zlutowali na plytce i dzialalo rok az sie zepsula....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mi w swoim po prostu w srodku magnez rozsypal sie w drobny mak pomoglo tylko wymiana na nowa pompke, z allegro wyhaczylkem za 350zł uzywke, a nowka chyba cos 700, niepamietam dokladniej.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieki chlopaki za pomoc padł (pokruszył sie grafitowy wirnik) biore sie za wymiane Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz szukał wirniczka z łopatkami , to musi by c z pompki VDO . Z pompki HELLA się nie nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kompresorek-do-audi-a3-a4-pompka-centralnego-zamka-i1561769566.html

wymieniałem u siebie, kupowałem od tego gościa śmiga do dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorawłem pierwszy lepszy kompresorek Akurat ten ktory mam jest z A8 kupilem za 100pln takze bez lutowania i takich tam przepiełem tylko sam kompresorek i hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...