Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] AWX - Po wizycie w MR MOTORS - 174,7KM i 373,8 Nm


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsza wizyta MR Motors - u Dr WITKA

Zaczeło sie zle :confused4: pierwszy pomiar i tylko 114KM...diagnoza Rogallotiego...przepływka :wallbash: po 30 minutach przepływka była już nowa...nastąpiła poprawa ale to jeszcze było nie to :thumbdown: Rogalloti lekko sie zdziwił...ale chwila namyslu, klucz w dłon i rozbieranie...osłona poszła wek i Witek zdębiał...klapa gasząca na EGR kompletenie nie w temat poskładana.

Dr Rogal zrobil co trzeba i kolejny pomiar, wszystkie graty seria...i ku mojemu zdziwieniu 148,4 KM :good: ...Witek rzekł teraz zaczynam zabawe :yeee: :yeee:

Lekka korekta i wykresik stanał na 182KM :evil: ... co słysze silnik w bardzo dobrej kondycji :ad:

Ale lekko kopcił wiec program stanął na 174,7KM i 373,8 Nm

A to wykresik dd404af65007da98med.jpg

i miniaturka : dd404af65007da98m.jpg

W drodze powrotnej postanowiem sprawdzic te 60km wiecej i ku mojemu zdziwieniu przy 230km/h cos zaczęło szurac. Zatrzymalem się przerażony i patrze a to osłona skrzyni pod silnikiem sie odkreciła :polew: szybki zjazd na bok, osłona do bagaznika i dalej...

Teraz auto jedzie jak trzeba

:notworthy: :notworthy: :notworthy: DZIEKUJE MISTRZU ROGALLOTII :decayed:

PS. No i co ciekawe Witek powiedział, ze na moich pompkach bez problemu można atakować 200km

PS. Jedyny mod to BRAK KATA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezaj BRD , FMIC ..... bo wynik po programie masz bardzo dobry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na poczatku jak zobaczylem 114,5KM to prawie sie ;( ale Mistrz powiedzial: "spokojnie tak Cie do Bydgoszczy nie puszcze" :decayed:

a co do wiekszego Turbo i FIMC to bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak miałes 114 a teraz taki kox to ladne zdziwienie masz :decayed: zakladaj FMIC i BRD i masz 200 :hi:

tak tez bedzie...bo w pompki nie musze inwestować ... moje są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie ciesz ze masz dobre pompki :decayed: ja czekam na montaż FMIC a pozniej pompki i atakuje :decayed:

ciesze sie jak dziecko...zawsze to mniejszy wydatek przy pozniejszym podnoszeniu mocy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie posty nt podejścia tunera do swojej pracy to ogarnia mnie podziw dla jego profesjonalizmu. Witek to prawie jak dinozaur ;)..........inaczej mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu :oklaski:. Oby nigdy nie dopadła go rutyna. A Tobie kolego dodam jak Pixi napisał....rezaj dalej bo niedługo poczujesz że mocy będzie brakować hehehe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITEK jest MISTRZEM w tym co robi!! Jeszcze raz wielkie dzięki dla Rogallotiego :notworthy:

a co do namawiania odnosnie dalszego rezania mocy...to program na poczatek...pozniej sie znajdzie jakas wieksz dmuchawa i IC`ek tez wskoczy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzegło ma około 300tys km przelotu i po programie juz jakieś 15tys km i kompletnie nic się nie dzieje...

...póki co doskwiera brak kasy więc dalsze mody odnośnie mocy poszły na dalszy plan :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że wynik zacny, jak mi na serii taki wyjdzie to będe skakał do góry :D

uwierz mi, że program u Dr Rogala jest wart wydanej kasy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...