Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sety fidget & dutch & progressive.


Rekomendowane odpowiedzi

ma się rozumieć, że składane przez Ciebie? na jakim sprzęcie/softwarze?

technicznie bez zarzutu, ale pachnie mi tu coś komputerem...:D:D:D ?????

jak dla mnie, troszkę zbyt jednak progressive i każda nutka ma w sobie jakieś takie dziwne holenderskie skakane refreny :D... zaledwie kilka wałków z pogranicza przewijającego się tekk-electro... zdecydowanie wolę mocniejsze nutki, troszkę szybsze, powyżej 136bpm, do 150bpm (sam grałem długi czas tekk, schranz, acid, pounding techno, oczywiście tylko z vinyli) :evil: :evil: :evil:

obecnie ubóstwiam myzykę oraz sety słoweńca o pseudonimie UMEK, słucham jego numerów od kiedy powstał utwór Lanicor, a było to w roku 1999...

na jego stronie http://umek.si/ możecie posłuchać najnowsze EPki lub całe sety... ale jeżeli to powyżej jest dla Was zbyt mocne, to przez to nie przebrniecie... :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma się rozumieć, że składane przez Ciebie? na jakim sprzęcie/softwarze?

technicznie bez zarzutu, ale pachnie mi tu coś komputerem...:D:D:D ?????

jak dla mnie, troszkę zbyt jednak progressive i każda nutka ma w sobie jakieś takie dziwne holenderskie skakane refreny :D... zaledwie kilka wałków z pogranicza przewijającego się tekk-electro... zdecydowanie wolę mocniejsze nutki, troszkę szybsze, powyżej 136bpm, do 150bpm (sam grałem długi czas tekk, schranz, acid, pounding techno, oczywiście tylko z vinyli) :evil: :evil: :evil:

obecnie ubóstwiam myzykę oraz sety słoweńca o pseudonimie UMEK, słucham jego numerów od kiedy powstał utwór Lanicor, a było to w roku 1999...

na jego stronie http://umek.si/ możecie posłuchać najnowsze EPki lub całe sety... ale jeżeli to powyżej jest dla Was zbyt mocne, to przez to nie przebrniecie... :gwizdanie: :naughty:

No przeze mnie skladane :kox: No tylko i wylacznie skladane na kompie, bo na fajny sprzecik mnie nie stac :( Duzo wale dutch'a i mi sie on bardzo podoba :kox: A UMKA zaraz lukam :decayed:

I dziekuje za opinie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stanowczo za słabe :wink4:

wręcz nudne :)

Dzieki za negatywny komentarz :gwizdanie: Ale nie da sie wszystkim dogodzic :cool1:

i gdzie to :?: :mysli

Juz zaraz bedzie :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie link :mysli:

Troche mi sie zeszlo :confused4: Po1 zippyshare ma limit 200mb (a set ma 233) a po2 to kilka przejsc musialem poprawic bo mi nie pasowaly :cool1:

---------------------------------------------

http://www.4shared.com/audio/59nTalIN/ElectroBoyMixtape_-_Deadly_Bas.html

Prosze :kox: 150 minut walkow i kos, mam nadzieje ze dasz rade i przesluchasz do konca :kox: :kox: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje rade :kox:

tak dla przykładu :

tamte mixy na vol 18 słuchałem,ale przy tym ostatnim przy vol 12 już wymiękam :decayed:

Ryje beret :kox: Ale o to chodzi :naughty:

To powiem Ci, ze od nastepnego seta bedziesz warzywo i beda Cie karmic przez rurke :kox: :kox: :kox:

Tylko troche potrwa zanim go zrobie, bo po 4 piosenkach na sluchawkach kreci mi sie w glowie i nie wiem jak sie nazywam :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :> :> :> :> :> :hi::szukaj:

Eeee? :gwizdanie:

btw zapomniałem dodać że po tym ostatnim tylna półka mi się wychaczyła :kox:

Hahaha to niezle :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:54_________________________________________________ZAPRASZAM DO SCIAGANIA! :naughty: Leciutke rytmy, przyjemne dla ucha :gwizdanie:

ElectroBoyMixtape - Love Me Or Hate Me! (Light Edition)

http://www3.zippyshare.com/v/77689419/file.html

A juz niedlugo dawno zapowiedziana kosa BLEEDING EARS EDITION :kox: Moj kolezka na testach seta padl po 14;32min :decayed: :decayed: Kto da rade to przesluchac, to SZACUN :naughty: !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to light edition ma jakiś basik wogóle ,bo nie wiem czy to ściągać :evil:

Calkiem fajnie sie slucha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...