Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] VCDS problem brak wartości tylko N/A


PERSHING

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy że jak np.wchodze w grupę 000 to w każdej ramce zamiast cyfr wartości mierzonych jest N/A

w grupie 001 pierwsza rubryka pokazuje np. obroty silnika a 2 3 i 4 ramka zamiast cyfr wyświetla N/A

i tak jest wszędzie w w Bs i Measure block

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w grupie 000 nigdy nic nie ma :)

jestes pewny ? :wink4:

ja w BPW w grupie 000 nic nie mam - poprostu nie jest dostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam problem z vcds 10,6,2 w pierwszych pozycjach pokazuje normalne wartości a w pozostałych N/A w czym może być problem

Pozdrawiam

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam problem z vcds 10,6,2 w pierwszych pozycjach pokazuje normalne wartości a w pozostałych N/A w czym może być problem

Pozdrawiam

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie.

ja mam 10.6.3 i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 10.6.0 jest super juz od kilku miesięcy :cool1:

nie wiem skąd te złe zdania o 10.6.2

może ktoś zle obsługuje itp

a jak jest roznica pomiedzy tymi

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie

Napisz proszę jaka zasadnicza różnica jest ?

A łatwo jest dostać wersję po polsku mowa o tym 10.6 vagu albo może można przerobić na wersję po polsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łatwo jest dostać wersję po polsku mowa o tym 10.6 vagu albo może można przerobić na wersję po polsku ?

http://vcds.pl/

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie.

Oryginalne śmigają aż miło, za to chińskie interfejsy mają przerobiony firmware i software. Ze stabilnością chińczyki nie mają niestety nic wspólnego (chociaż 10.6.0 działa lepiej niż 10.6.2). Osobiście nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce porownywac 10.6.2 z 10.6.3 bo moge sie wypowiedziec tylko o doswiadczeniach z tym 1wszym

- jak zalapie komnikacje to jest o niebo stabilniejsze niz takie zwykly vag-com z allegro za kilkadziesiat PLN

- driverow do win7 64b nie ma (przynajmniej kiedys jeszcze nie bylo) ale chodzi na 64b z driverami od 10.6.3 (jakos to tak sie robi.... instaluje soft z driverami od 10.6.3, odistalowuje sam program (drivery zostaja), pozniej 10.6.2 bez drivow i chodzi pod win7 64b

Upierdliwy byl jezeli chodzi o kolejnosc podlaczania w stylu "najpierw do auta bez zaplonu, pozniej od USB" (czy cos w tym stylu) - nie pamietam bo jakos sie nie wglebialem (uzywalem do wlaczenia trybu dziennego, adaptacji czujnika skretu kiero po odlaczeniu aku, bledologia ...)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...