Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Po wymianie alternatora problem z webasto


TuRaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanie.. Akumulator mi siadł co się później okazało że alternator nie ładuje.. Oddałem auto do Mechanika gdzie zregenerowali mi alternator i wszystko jest dobrze, ale po naprawie chodzi webasto.. Mówiłem to mechanikowi on mi powiedział że wszystko podłączył prawidłowo.. Nigdy wcześniej nie używałem webasto. Nie wiem co to może być i jak mam wyłączyć to webasto? Proszę o radę bo nie wiem co mam dalej z tym zrobić.. Jak zostawię auto na noc to cały czas będzie chodzić.

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies dokladane webasto i ja tez nie wiem co tam siedzi :dontknow: Podepnij kompa i sprawdz bledy jakie sa , moze to cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo tak chyba zrobię. Pojadę na komputer. Przy kupnie auta nie dostałem żadnego pilota do webasta :kwasny: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:57_________________________________________________Byłem teraz zobaczyć do auta czy nadal webasto chodzi i cisza.. Webasto się wyłączyło. Zapalałem i gasiłem auto, żeby zobaczyć czy będzie to samo. Webasto się nie włącza wiec wszystko niby jest dobrze. Pierwszy raz się spotkałem z takim czymś. Akurat po tym jak odebrałem auto od mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...