Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?


rastafaraj87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiocha, ciężko określić tak po 1 zdjęciu. Jak dla mnie nie jest źle. Może na żywo wiocha... Tak czy siak ja bym nie brał, bo to laminat i pewnie po jakimś czasie stania w słońcu ulegnie "degradacji" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba ale nie sugeruj się bo ja zauważyłem że mam odmienne gusta niż większoś forumowej elity :wink4::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba ale nie sugeruj się bo ja zauważyłem że mam odmienne gusta niż większoś forumowej elity :wink4::przebiegly:

widziałem na żywo i powiem jedno - WIOCHA :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba ale nie sugeruj się bo ja zauważyłem że mam odmienne gusta niż większoś forumowej elity :wink4::przebiegly:

widziałem na żywo i powiem jedno - WIOCHA :thumbdown:

a ja nie widziałem na żywo a na zdjęciu mi się podoba :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba ale nie sugeruj się bo ja zauważyłem że mam odmienne gusta niż większoś forumowej elity :wink4::przebiegly:

widziałem na żywo i powiem jedno - WIOCHA :thumbdown:

Zdążyliśmy poznać Twoją opinię wyżej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem fajnie tylko czy praktyczne będzie.Podejżewam że na krawężnikach i hopkach będzie obcierać i długo się nie utrzyma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jak najbardziej OK i nie wiem czy wiocha ;] tutaj tylko od cupry mozna cos na przod dlubac heh bo reszta to wiocha hehe ;]

z boku auto napewno zystka bo seryjny zderzak z boku wyglada jak parowa taka ;] to moze i by go wydluzylo szczegolnie w dolnej czesci

masz foty na jasnym aucie bo jak wiadomo czarny kolor zabija ksztalty ;]

i zasada jak ci sie podoba to co cie obchodzi zdanie tych co najlepiaj czysta seria by jezdzili ;D

aaa i najwazniejsza jakos wykonania ...a to nie abs z ktorym jest tez roznie a laminat zwykle na odbieradl robia ;]

w hondzie mimalem przod abs i hmm laminatu bym nie zalozyl na przod ;p z tylu mialem laminat i tak spierd ze go po miechu wyjebalem i kupilem abs ;) wiec wyglad nie wiocha ale wykonanie pewnie wioskowe no chyba ze dobre zrodlo ale cena troche mala ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa :gwizdanie:

Jeśli jakaś dokładka, to mniej agresywna np. z cupry jak u Dawida. I to przy zrezanym aucie.

Jakakolwiek dokładka do serii to pomyłka :gwizdanie:

1542147413_3.jpg

Dramat :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ta z pierwszego zdjecia pakował do passata b5 i powiem ze nawet to wyglada ale do b5 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to tej dokładki z pierwszego posta mam mieszane uczucia bo jedno zdjęcie i nie za wyraźne, ma ktoś inne jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu.. jeden będzie zachwycony, drugi napisze/powie "wiocha".

Jeżeli chodzi o mnie, to bym osobiście darował sobie tą dokładke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu nawet niezle sie prezentuje,zalezy jeszcze jak to z boku wyglada :mysli: , kupować czy nie-kwestia gustu, auto robisz dla siebie i najważniejsze by Tobie sie podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu jest wtedy gdy wybiera się np. wzór alufelg albo kolor.

Ta dokładka to kwestia wyczucia estetyki (gustu) a raczej jego braku.

Gust to nie jest opinia, gust to wyczucie, umiejętność doboru elementów, tak by wygląd poprawić a nie oszpecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim dokładka od przodu wygląda delikatnie i w miarę sensownie. Jakoś mi za bardzo nie przeszkadza, chociaż sam bym takiej nie założył - przede wszystkim dlatego, że to laminat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitolenie tam ze laminat to chlam i najwieksze zlo, dopóki nie podjedziesz pod wysoki kraweznik to nie popeka, a cena lekko ponad stowe pozwala zaryzykowac

niestety po tym jednym zdjeciu nie wiele mozna powiedziec, ale wyglada jak najbardziej ok.

sorry armi, ale te zdjecie, ktore wkleiles to wg mnie wiocha i robienie juz prawie plugu ze zderzaka.

jesli kolego ci sie to podoba to kup, zamontuj, porob zdjecia i pochwal sie na forum,a moze wiecej osob pojdzie twoim sladem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitolenie tam ze laminat to chlam i najwieksze zlo, dopóki nie podjedziesz pod wysoki kraweznik to nie popeka, a cena lekko ponad stowe pozwala zaryzykowac

niestety po tym jednym zdjeciu nie wiele mozna powiedziec, ale wyglada jak najbardziej ok.

sorry armi, ale te zdjecie, ktore wkleiles to wg mnie wiocha i robienie juz prawie plugu ze zderzaka.

jesli kolego ci sie to podoba to kup, zamontuj, porob zdjecia i pochwal sie na forum,a moze wiecej osob pojdzie twoim sladem :wink4:

:polew:

Po pierwsze, laminat jest jednak takim bardzo tanim tworzywem które nawet pod wpływem tylko słońca potrafi zmieniać kształt :decayed:

Po drugie Armi nie pisał że mu się ten pług podoba. Wręcz przeciwnie. Chciał tylko podkreślić swoje zdanie na temat dokładek do zderzaka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...