Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?


rastafaraj87

Rekomendowane odpowiedzi

pitolenie tam ze laminat to chlam i najwieksze zlo, dopóki nie podjedziesz pod wysoki kraweznik to nie popeka, a cena lekko ponad stowe pozwala zaryzykowac

niestety po tym jednym zdjeciu nie wiele mozna powiedziec, ale wyglada jak najbardziej ok.

sorry armi, ale te zdjecie, ktore wkleiles to wg mnie wiocha i robienie juz prawie plugu ze zderzaka.

jesli kolego ci sie to podoba to kup, zamontuj, porob zdjecia i pochwal sie na forum,a moze wiecej osob pojdzie twoim sladem :wink4:

:polew:

Po pierwsze, laminat jest jednak takim bardzo tanim tworzywem które nawet pod wpływem tylko słońca potrafi zmieniać kształt :decayed:

Po drugie Armi nie pisał że mu się ten pług podoba. Wręcz przeciwnie. Chciał tylko podkreślić swoje zdanie na temat dokładek do zderzaka :wink4:

Dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem Auta jesteś TY czy Ludzie z forum

To Tobie ma się podobać

Robisz Autko dal siebie czy dla forum ????

Zrobisz jak uważasz mnie tam podoba się ori dokładka ale to tez jest niczego sobie

zawsze możesz zaszpachlować łączenie i będzie wyglądać jak cały błotnik :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze dopiero się odzywam ale nie miałem możliwości wypowiedzi.Źle ta dokładka to nie wygląda w sumie ale chyba jednak kupię podkład i pomaluję oryginalne dokładki w kolor razem z progami .Chce nadać trochę bardziej rasowy wygląd autku , s4 to chyba za dużo do adr.Przeanalizuję to jeszcze . A ten pług co kolega podrzucił na 2 foto to od nas z forum? Czy tylko przykład ? maskra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze dopiero się odzywam ale nie miałem możliwości wypowiedzi.Źle ta dokładka to nie wygląda w sumie ale chyba jednak kupię podkład i pomaluję oryginalne dokładki w kolor razem z progami .Chce nadać trochę bardziej rasowy wygląd autku , s4 to chyba za dużo do adr.Przeanalizuję to jeszcze . A ten pług co kolega podrzucił na 2 foto to od nas z forum? Czy tylko przykład ? maskra :wallbash:

Przykład tylko, rzadko kiedy trafiają się tutaj takie ulepy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff![br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:42_________________________________________________Baldur chce znać waszą opinie nawet mi sie spodobała dokładka moze ktoś ma coś takiego wiec się radzę kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się to widzi, jakiś za "masywny" ten przód, a jakość materiału też zapewne pozostawia sporo do życzenia, ja bym tego nie zakładał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Każda dokładka nie ori w niemieckim aucie będzie dla mnie wiochą ale o gustach dyskutować się nie powinno... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście lepiej poszukali to taka dokładka jest z pakietu riegera i naprawde dobrze wyglada jest to ABS, ale swoje kosztuje :wink4: [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 12:34_________________________________________________audi803.jpg

audi804.jpg

audi1467.jpg

audi1468.jpg

jest pare wersji takiej dokładki, niektóre opcje sa przekombinowane np to

audi1286.jpg

Ale i tak najlepszą opcją jest pomalowanie swojej w kolor :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa mówi tak połowa tak, rzuć monetą i spokój :good:

to Tobie ma sie podobac, jedni wyznają ,,polifta" lub ,,ese/rs" a inni wolą nfs :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...