Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie gaśnie kontrolka świec żarowych przed odpaleniem silnika.


campos1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce kupic audi a4 b5 1,9 tdi 110 koni. Mam juz upatrzony egzemplarz. Ale zauwazylem pewien mankament i chcialbym prosic o rade zanim sie w cos wpakuje. Mianowicie gdy przekrecam kluczyk i czekam az zgasna kontrolki ... niby wszytsko normalne ale w tym przypadku nie gasnie kontrolka swiec zarowych. Poki co mam gofla 3tdi i gasnie praktycznie od razu. W czym moze tkwic problem? Czy jest to cos powaznego? Zapomnialem jeszcze dodac ze gdy juz odpale silnik to ona zwyczajnie gasnie. obroty i wszystko inne zachowuje sie okej. Z gory dziekuje za odpowiedz. Jesli napisalem to zbyt prostym jezykiem to wybaczcie ale jest laikiem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to podjedź z laptopem przed kupnem i posprawdzaj.Koszt czujnika nie jest wielki,lecz jeśli jest wypięty w celu lepszego rozruchu silnika ciepłego to już wina jest po stronie pompy wtryskowej co wiąże się z większymi kosztami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie wymieniałem króciec bo miałem mały wyciek. No i właśnie mam teraz ten sam problem mianowicie kontrolka od świec nie gaśnie dopiero jak uruchomię silnik możecie mi powiedzieć o jaki czujnik chodzi bo niby wszystko podpięte ale coś mu brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temperatury silnika jest podwojny czylipodaje sygnalzarowno na liczniki jak i na ECU.Zawsze lepiej podpiac VAGA i zobaczyc co sie dzieje niz wymieniac na pale wszystkopokolei:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...