Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Poziek cała przyjemność po mojej stronie :), ja też dziekuję ( gorzej bo teraz muszę zbierac na 2-gą furkę do jazdy na codzień:) wiadomej marki:)).

hehe z Adasiem przekonaliśmy panne M. do A4 :) kupuj 1.9tdi i niech dziewczyna śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że osoby które są zainteresowane Evo wyciągną coś z tych wypowiedzi.

Wiadomo EVO to rasowy dzik. Co do VII to komfort jaki jest taki jest w VIII jest już lepiej. Bardziej wyciszony i można już normalnie posłuchać radia w czasie jazdy.

Nie wiem czy VII ma możliwość regulowania trakcji ale w VIII jest taki magiczny przycisk z 3 wersja do wyboru :)

Oczywiście rozmawiamy tylko o Europejczyku bo amerykanin może się schować :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VII ( Europejskich ) czyli mojej :) jest 3 stopniowe sterowanie pompą AYC o którym piszesz :)

To git :thumbup: na śniegu można włączyć szuter i dopiero jest fan :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam nadchodzące zwiększenie mocy u Poźka, ciągle dostaje po d.... w tych długościach, :bicz3: może NITRO mu pomoże... :D

Poziek nie dostaje po du... sam widziałem w niedziele pod Ma... i bardzo dobrze daje sobie radę, no tylko hamulce mogły by szybciej zatrzymywać jego autko ;)

na parkingu ten lanos znaczy ibiza, cho***a wie co to było, normalnie nieżle wyrezane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem VII bo właśnie zależało mi by była dzika i szybka.

kupiles VII a nie nowszą bo cie na nowsze jeszcze nie stac ;) a na tą VII napaliłeś się jak arab na kurs pilotazu. Pozatym to jest skarbonka bez dna, no ale jak sie placi w tym wypadku tylko za paliwo to mozna się EVO chwalić :naughty:

A co do jazdy po torach to sorry, ale od h*ja ty sie po tych torach najeździsz :polew:

evo niestety nei jest do lansu

to po co ten oczojebny kanarkowy kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO IX jest w środku ciche, nic nie skrzypi, a VII i VIII taka lipa mówicie :mysli:?? Nie mówię o trakcji i wrażeniach z jazdy bo te w każdym EVO są rewelacyjne.

Barte musze dopaść stery tego potwora :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 17:42 _________________________________________________Kunio znowu Cię ruła rwie bo ktoś sobie fajne autko kupił? Co za typ :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie nie rwie, mi juz przeszlo ;) Chociaz jakby mi mama dala kase, tez bym sobie moze kupil evo :tongue4:

A co sie mnie czepiasz? Tobie mowilem ze kupiles zajechane auto i takie bylo, sam sie przekonałeś :wink4:

Dobrze... zajechane niech Ci będzie :>.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki już sobie gorzkie żale wylaliście .... jak dzieci.

Taaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio gdzieś był chłopie?? Brakowało na ciebie :thumbup: i waszych z norbim dysusyjijiii :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe widze, ze gadki jak za starych dobrych czasów :D

bartuś podjezdzaj na spota tym swoim wynalazkiem :th: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...