Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

wiciu[/b]... wczoraj jak odjechales to zostala jakas plama. lukaszr posmakowal i stwierdzil, ze chyba plyn od spryskow.

:polew: :polew: :polew: zgadza się ..ja wcześniej w to wdepnąłem ale Łukasz wykazał sie profesjonalizmem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztcw Lukaszka najmocniej kopie karotka... :naughty::kox:

Mnie karotka, a Ciebie mleczko z butli ze smoczkiem :polew:

:polew: :polew: :polew: zgadza się ..ja wcześniej w to wdepnąłem ale Łukasz wykazał sie profesjonalizmem :naughty:

Bierzesz na język i wiesz co i jak - proste i logiczne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek z mojego pobytu w Indiach: http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008

jesteś tylko na jednym shocie .... a reszta pewnie pościągane z netu :decayed:

a tak poważnie :th: inny swiat co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś tylko na jednym shocie .... a reszta pewnie pościągane z netu

Przykro mi, ale nie jestem zwolennikiem robienia sobie "fotek z palmą" jak co poniektórzy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz na język i wiesz co i jak - proste i logiczne

następnym razem zabiorę słomki ... albo walniemy prosto z dyszy spryskiwacza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas jak już odbierzesz furacza to zrób zakupy tutaj :)

http://www.superchargersonline.com/product_detail.asp?PartNumber=PES-3030VSC

będziesz miał najmocniejszą 3.0 v6 w klubie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek z mojego pobytu w Indiach: http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008

India%20226.jpg?imgmax=720

I taki ten Malik nie opalony i trzeźwy, ściemnia coś że na wyjaździe był :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek z mojego pobytu w Indiach: http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008

India%20226.jpg?imgmax=720

I taki ten Malik nie opalony i trzeźwy, ściemnia coś że na wyjaździe był :decayed:

jo to bym dodał, że chłopak postarzał się ostatnio...i zmarszczek przybyło... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapitalam dosyć szybko z wawy, pytam na cb czysto ? mówią=> czysto no to but, a za mną octavia... też daje ostro, lekko zwolniłem dogoniła mnie, jedzie dalej za mną, patrze w lusterko a tam niebieski kogucik na desce z przodu :shocked: wymiękłem noga z gazu, no i tylko czekam kiedy mnie zatrzymają a oni gaz i mnie wyprzedzili, okazało sie że tylko jakiegos komendanta wieźli i przez najbliższe 70km miałem sponsorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik pojechał się zaręczyć :gwizdanie: ? czy jak..bo na zdjęciu taki jakiś niewyględny i nieogolony :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sedan :wink4: a chyba do avanta to nie podchodzi :mysli:

poza tym ciekawe ile ma na tym zawiasie nalatane, bo żeby ktoś się nie przesiadł na sportowe które i tak będzie musiał za jakiś czas wymienić :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ciekawe ile ma na tym zawiasie nalatane, bo żeby ktoś się nie przesiadł na sportowe które i tak będzie musiał za jakiś czas wymienić :confused4

Ot co .. cza by było pojechać na przegląd zawiechy :rolleyes: Ale jesli jest Ok to opcja dobra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ciekawe ile ma na tym zawiasie nalatane, bo żeby ktoś się nie przesiadł na sportowe które i tak będzie musiał za jakiś czas wymienić :confused4

Ot co .. cza by było pojechać na przegląd zawiechy :rolleyes: Ale jesli jest Ok to opcja dobra :>

jeśli ok to tak a jeśli spr amorów wyjdzie 50% a Twoich np 90% to kiepski pomysł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Mam audi dopiero od tygodnia i chętnie bym się z wami spotkał na jakimś spociku żeby pogadać.

Spotkania są we wszystkie wtorki???? nie chce mi sie czytać 1010 stron żeby to ogarnąć :shocked:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wtorek, 19:00, Fort Wola, parking na najnizszym poziomie obok komisu samochodowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...