Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

...a jak rozwiążą na A2 już istniejącej a zarządzanej przez Autostrady Wielkopolskie to będzie odwrotnie. Znam jakie są możliwości, po prostu chciałem wiedzieć jak tu będzie:decayed: A ogladając film z linku Malika to oprócz bólu głowy po falującym obrazie to za bardzo się tego nie dowiedziałem. Musze przeszukać sieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Przed euro otworzą a po zamkną i znowu wróci ślimacze tempo prac bo trzeba będzie gdzie indziej nadgonić robotę. Teraz wszystkie ekipy robią A2 a reszta dróg stoi (patrz węzeł koło lotniska gdzie od długiego czasu może jest ze 2-3 pracowników na budowie).

Ciekawe jaka będzie jakość takiej expresowej roboty:eusathink:

Czy ktoś wie jak będzie rozwiązany system opłat? Bramki będą na wjazdach czy wyjazdach? Ja będę głównie korzystał do dojazdów do Błonia czyli na bardzo krótkim odcinku (jak skończą S2 z Ursynowa) więc wolałbym na wyjazdach.

A tak w ogóle może być niezłe pośmiewisko na turnieju: Grożą oszukanym przy budowie autostrad przedsiębiorcom, że zaleją ich betonem - Wiadomości - WP.PL

to budują różne firmy.

do Błonia a nawet dalej A2 będzie za darmo na zawsze.

Nigdy nie było ślimaczego tempa budowy, to raczej błędy inwestorów wychodzą po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozczarowali zamknięciem w piz*u po Euro :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozczarowali zamknięciem w piz*u po Euro :kwasny:

a kiedy mieli dokończyc ??? nocami robic ?? ^^

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Nigdy nie było ślimaczego tempa budowy, to raczej błędy inwestorów wychodzą po czasie.

pracuje przy S8 Mszczonów - Rawa pod firmą bilfinger-Berger , co to sa k**wa za jełopy to zal pisać , sami szewcy/malarze/tynkarze itp :doh:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Nigdy nie było ślimaczego tempa budowy, to raczej błędy inwestorów wychodzą po czasie.

pracuje przy S8 Mszczonów - Rawa pod firmą bilfinger-Berger , co to sa k**wa za jełopy to zal pisać , sami szewcy/malarze/tynkarze itp :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga nię będzie zamknięta po euro.

co do BB to skoro tak piszesz to tak jest, ale ile razy jest tak ze jest przetarg a potem okazuje się, że w jakimś miejscu robota nie idzie, bo brak projektu..

a BB coraz gorsze się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a BB coraz gorsze się robi.

koordynatorem robót kanaliza/wodociąg/rowy/elektryka jest chłopak , który wziął to stanowisko tylko dlatego ze był dobry hajs , auto słuzbowe no i nie było innego chętnego itp , zero , zero pojecia o robocie

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

np w zeszłym roku koło kwietnia zaczeły sie akcje z róznicami w projekcie , tyczyli nam studnie , my stawialismy zgodznie z projektem , studnie wychodziły w krawedzi jezdni lub czesciowo w jezdni. Temat lezał do wczoraj , wczoraj sie obudzili ze cos z tym trzeba zrobić bo nie odbiora im roboty , a termin za 9 dni :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozczarowali zamknięciem w piz*u po Euro :kwasny:

a kiedy mieli dokończyc ??? nocami robic ?? ^^

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

(...)

A niech robią kiedy chcą.

Mnie jako finalnego użytkownika interesuje, żeby jak najszybciej było dostępne.

Dodatkowo jestem zdaje się jeszcze inwestorem - bo to zdaje się z moich podatków.

Jeśli się nie mylę ....

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozczarowali zamknięciem w piz*u po Euro :kwasny:

a kiedy mieli dokończyc ??? nocami robic ?? ^^

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

(...)

A niech robią kiedy chcą.

Mnie jako finalnego użytkownika interesuje, żeby jak najszybciej było dostępne.

Dodatkowo jestem zdaje się jeszcze inwestorem - bo to zdaje się z moich podatków.

Jeśli się nie mylę ....

:decayed:

Przecież Ty na czarno tyrasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech robią kiedy chcą.

Mnie jako finalnego użytkownika interesuje, żeby jak najszybciej było dostępne.

Dodatkowo jestem zdaje się jeszcze inwestorem - bo to zdaje się z moich podatków.

Jeśli się nie mylę ....

:decayed:

troche krzywe myslenie , najlepiej jeszcze jakby robili wszystko smigłowcami , wozili towar itp , aby broń boze nie zmieniali organizacji ruchu i nie było korków :doh:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Dodatkowo jestem zdaje się jeszcze inwestorem - bo to zdaje się z moich podatków.

Jeśli się nie mylę ....

:decayed:

naszych podatków to jest 5% , reszta z zewnątrz :grin:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

Dodatkowo jestem zdaje się jeszcze inwestorem - bo to zdaje się z moich podatków.

Jeśli się nie mylę ....

:decayed:

naszych podatków to jest 5% , reszta z zewnątrz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie Torwar we wtorek :git:

Estam za!!!

Nasi na Unlimie doj**ali ruskim :))

Przejazd Stana z Nikoloasem na pokładzie :)

Stan 650kuca, ruski 700:grin:

Komentarze jak zwykle na etapie 1 klasy gimnazjum :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :hi:

Ragga :grin: nie spodziewał bym się czegoś innego .... nasze słownictwo jest takie ubogie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słownictwo jak słownictwo..ale zburaczona zazdrość, porównania do diesli..jakieś gorzkie żale :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słownictwo jak słownictwo..ale zburaczona zazdrość, porównania do diesli..jakieś gorzkie żale :facepalm:
Chciałbym Ciebie usłyszeć w takiej sytuacji, napierdalałbyś epickie wywody czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem przez moskala spotykamy lampę na środku ścieżki rowerowej ( bo tak było w projekcie k**wa ) hahahahah :D

Norbi , raga by powiedział : och , ale ich wyprzedziliśmy . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słownictwo jak słownictwo..ale zburaczona zazdrość, porównania do diesli..jakieś gorzkie żale :facepalm:
Chciałbym Ciebie usłyszeć w takiej sytuacji, napierdalałbyś epickie wywody czy jak?

rogg... jest na swój styl artystą w tym co robi (szyje całkiem nieźle :kox:), a do opisania sytuacji pewnie użył by wierszowanej wypowiedzi opartej na rymie łamanym tworząc ekscentryczny intonacyjno-semantyczny efekt wypowiedzi swej :kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

I potem przez moskala spotykamy lampę na środku ścieżki rowerowej ( bo tak było w projekcie k**wa ) hahahahah :D

:facepalm:

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem przez moskala spotykamy lampę na środku ścieżki rowerowej ( bo tak było w projekcie k**wa ) hahahahah :D

To jeszcze pól biedy, ale na 10 , 5 lat temu polecieli zakręt na całej długości i szerokości tą maszyną co "gryzie asfalt" i zostawia rowki po tym zabiegu, tylkopoto by ludzie zwolnili przed zakrętem, i w zakręcie,:decayed: Jedzie się i nagle prawie asfaltu brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem przez moskala spotykamy lampę na środku ścieżki rowerowej ( bo tak było w projekcie k**wa ) hahahahah :D

Takie sprawy to broszka GW a nie podwykonawcy , powinienes o tym dobrze wiedzieć Oniak i nie świruj mi tu pawiana :grin:

Gdybys np przesunął studzienke tak zeby była równiutko przy kraweżniku (tam gdzie normalnie powinna sie znajdować) byłaby wykonana niezgodnie z projektem i wykonawca jej nie sprzeda , wszelkie problemy z projektem uzgadnia GW a nie PW a , ze oni to olewaja to mi koło c**ja lata , ja mam tak jak w projekcie , kasa w kieszeni i nq

tą maszyną co "gryzie asfalt" i zostawia rowki po tym zabiegu,

Frezarka to sie nazywa

Laików w tym temacie prosze o niezabieranie głosu :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frezarka to sie nazywa

Laików w tym temacie prosze o niezabieranie głosu :grin::facepalm:

Oj tam odrazu laików :wink: brakowało mi tego słowa, gdzies się na końcu języka zawieruszyło:grin: :kox:

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

Frezarka to sie nazywa

Laików w tym temacie prosze o niezabieranie głosu :grin::facepalm:

Oj tam odrazu laików :wink: brakowało mi tego słowa, gdzies się na końcu języka zawieruszyło:grin: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...