Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Słownictwo jak słownictwo..ale zburaczona zazdrość, porównania do diesli..jakieś gorzkie żale :facepalm:
Chciałbym Ciebie usłyszeć w takiej sytuacji, napierdalałbyś epickie wywody czy jak?

Ależ ja piszę o komentarzach dzieci internetu pod filmikiem z YouTube :wink:

Coś Ty się Norbiaszczy tak na mnie pospinał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tak moskal teoretycznie masz racje , ale przez takie akcje budowy tak długo trwają , każdy zwala winę na innego , podwykonawca na GW , GW na inwestora na projektanta itd , znam to . Ja akurat już dawno sie nauczyłem że lepiej jest mieć bezpośredni kontakt z inwestorem i załatwiać temat "od ręki" , przecież można zorganizować naradę na której możecie ustalać rożne problemy na bieżąco , wiadomo że nikomu się nie chce , projektant ma wyjebane , GW tym bardziej , a inwestor ( urzędnik ) chce mieć wypłatę i spać spokojnie , trzeba jednak do tego dążyć przez co inwestycja będzie szybciej , lepiej i taniej zrealizowana . Możliwe że specyfika twojej branży jest inna niż moja , ale standardy i rozwiązania powinny być podobne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Laików w tym temacie prosze o niezabieranie głosu :grin::facepalm:

Protestuję.

Lajkoniki mają zawsze najwięcej do powiedzenia.

A ja nie zamierzam siedzieć cicho :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się stara gwardia rozbisurmaniła :bicz:

do roboty darmozjady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Laików w tym temacie prosze o niezabieranie głosu :grin::facepalm:

Protestuję.

Lajkoniki mają zawsze najwięcej do powiedzenia.

A ja nie zamierzam siedzieć cicho :decayed:

Bardzo chciałbym coś napisać ale nie wiem co :grin:

A tak na serio, to miałem takich speców od robienia wszystkiego "zgodnie z projektem" u mnie w domu. Gniazdka elektryczne na ścianie pozasłaniali mi grzejnikami. Nieważne, że było masę miejsca z drugiej strony. Wystarczyło odwrócić grzejnik i zamontować go w drugą stronę. Pomieszczenia też nie jakieś specjalnie wrażliwe na taką zmianę bo: garaż i kotłownia. Żaden się nawet w głowę nie podrapał i nie zadzwonił do mnie jak sobie z tym w ciężkim problemem poradzić. Zrobili po prostu zgodnie z projektem i c**j!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moskal teoretycznie masz racje , ale przez takie akcje budowy tak długo trwają , każdy zwala winę na innego , podwykonawca na GW , GW na inwestora na projektanta itd , znam to . Ja akurat już dawno sie nauczyłem że lepiej jest mieć bezpośredni kontakt z inwestorem i załatwiać temat "od ręki" , przecież można zorganizować naradę na której możecie ustalać rożne problemy na bieżąco , wiadomo że nikomu się nie chce , projektant ma wyjebane , GW tym bardziej , a inwestor ( urzędnik ) chce mieć wypłatę i spać spokojnie , trzeba jednak do tego dążyć przez co inwestycja będzie szybciej , lepiej i taniej zrealizowana . Możliwe że specyfika twojej branży jest inna niż moja , ale standardy i rozwiązania powinny być podobne .

ad.1 Inwestorem jest GDDKiA , z nia ma kontak tylko i wyłacznie GW , wszystki tematy wychodza osd nas do GW i on pcha dalej , nie ma innej opcji

ad.2 Narady (bezowocne) sa raz w tygodniu

Problem lezy w olewającym wszystko GW konic kropka

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

A tak na serio, to miałem takich speców od robienia wszystkiego "zgodnie z projektem" u mnie w domu. Gniazdka elektryczne na ścianie pozasłaniali mi grzejnikami. Nieważne, że było masę miejsca z drugiej strony. Wystarczyło odwrócić grzejnik i zamontować go w drugą stronę. Pomieszczenia też nie jakieś specjalnie wrażliwe na taką zmianę bo: garaż i kotłownia. Żaden się nawet w głowę nie podrapał i nie zadzwonił do mnie jak sobie z tym w ciężkim problemem poradzić. Zrobili po prostu zgodnie z projektem i c**j!

Malik nie porównuj budowy domu do rozbudowy drogi na odcinku 40km , tłumacze ci jak abel krowie , ze za kazdą rzecz zrobiona niezgodnie z projektem nie dostajesz pieniędzy , i nie jest to gniazdko elektryczne za 23pln tylko wykop i studnie za dziesiątki tysięcy pln.

Dostajesz zjebany projekt , zgłaszasz błedy do GW a on to olewa i budzi sie tydzien przed końcem terminu w momencie gdy juz lezy nawierzchnia itp , gdzie mozna to było poprawić na etapie wytyczenia w terenie , ale to brocha GW a nie PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , nie chce mi sie pisać :D Kiedyś ci opowiem jak to u nas działa , i uwierz mi działa i da sie to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie to zrobić :)

u ciebie mozliwe ze tak , u nas nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne , to widać po naszych drogach i autostradach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne , to widać po naszych drogach i autostradach :D

nie tylko po tym , kazda inwestycja oparta na FIDIC-u tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pany znacie może to auto?

Audi A4, 1999r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

sprzedawca napisał w ogłoszeniu: "Auto sprawdzone, podoba się klubowiczom A4"

może był na jakimś spocie u was:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj , nie jest tak źle , jakieś 3 lata temu robiłem temat w Szczecinie , dzięki FIDIC GW latał jak pojebany żeby ogarnąć cały temat i wszystkie papiery , w rezultacie wy***ali GW z umowy przez co wszystkie kary i gwarancje przeszły na rzecz PW . Ale racja że FIDIC czasem bardziej komplikuje niż pomaga . Tak czy tak mamy piątek i trzeba sie najebać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema byki :hi::decayed:

Gdzie w Wawie sprawdzać furę? Jakieś ASO VW godne uwagi? Czy jechać gdzie indziej (jakaś szopa i mistrz mechanik?)? Polecacie coś?

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW latał jak pojebany żeby ogarnąć cały temat i wszystkie papiery

widzisz , a u nas jest troche inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kłócić - drogi jak były c**j...e tak są i będą :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) tłumacze ci jak abel krowie (...)

:shock3:

Kuuuur*wa...

Co krowie tłumaczył Abel???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...