Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Siema. Panowie swoje felgi będę sprzedawał za 500 zeta jedna napewno do wyprostowania :). Może ktoś na zimę potrzebuje bo widać że są używane :). Piszę tu bo nie chce wysyłać a z Wami mogę się spotkać na spocie i skoczyć na wywazarke :). 68fb773d7d2c93a7d91d333eaea26466.jpg to dokładnie takie tylko 5x112 otworu nie pamiętam ale po to są pierścienie :)

http://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/ronal-lz-7-50x17-4x100-00-et35-00#15187933

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek to chyba nie ten dział, powinno być w spotkaniach na drodze :D Ale i tak miło, że dostrzegłeś auto ;) Do zobaczenia jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi: chciałbym kupić koledze na urodziny przejazd jakimś fajnym autem na torze wyścigowym, jednak płacenie 250 zł za KTM X-BOW https://www.devil-cars.pl/jazda/ktm-x-bow-tor-bemowo/cena-249troche wykracza poza budżet. Macie może jakieś inne pomysły, co można by było zrobić w Warszawie lub okolicy w podobnym temacie, może ktoś organizuje jakieś spoty na torze, asby można było wtedy jakieś jazdy załatwić itp?

Edytowane przez Tomeczek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę czy na spot moze ktos wziac srubokret dlugi imbus zeby odkrecic reflektory bo moj jest za krotki. Chcialbym jeszcze sprawdzic vag'iem jak chodzi silnik i turbo czy dobrze laduje wiec prosze zeby ktos wzial lapka i vag'a. Nie wiem czy z tym vagiem czegos nie przekręcilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za arkadia nie wiem czy dasz radę loga zrobić,chyba że masz autko już zmodzone to kto wie ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek to chyba nie ten dział, powinno być w spotkaniach na drodze :D Ale i tak miło, że dostrzegłeś auto ;) Do zobaczenia jutro ;)

A tutaj napisałem, bo nie wiem czy zaglądasz tam do tego tematu...teraz już będę wiedział na przyszłość. Na spocie obecny ;)

Edytowane przez Przemots
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł był ktoś wczoraj w Arkadii?
Zaprosiłem nowego użytkownika S4 b5 żeby wpadł, ale później się kontaktowaliśmy i twierdził, że nikogo nie było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zwinęła się po 21. Nie wiem jak było potem.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z W-wy lub południowych okolic W-wy z vag commanderem ? Potrzebuje zgrać wsad z zegarów / potrzebny pin kod do kluczyków , sprawa dosyć pilna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sie nie wyrabiam czasowo. Wlasnie jakbym wpadal to pewnie tez ok. 22

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, macie jakas metode na zdjecie ramienia tylnej wycieraczki? mam zapieczony wieloklin, a nie chce przesadzic bo osadzona w szybie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko opcja ściągaczem, swoją podlewałem dość długo specyfikami i tylko ściągacz pomógł Tylko trzeba śrubę lekko wkręcić by nie uszkodzić dyszy.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko opcja ścigaczem, swoją podlewałem dość długo specyfikami i tylko ściągacz pomógł Tylko trzeba śrubę lekko wkręcić by nie uszkodzić dyszy.

tak, tak... od tygodnia dostaje odrdzewiacz i sciagacz mam, ale nic nie pomaga... chociaż nie poddaje sie i moze wkoncu mi sie uda ;) pytam czy moze ktos ma inne metody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...