Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ok, to umówmy się wstępnie, że po Arkadii lecimy na jakiś placyk. Kto z Warszawskich klubowiczów ma jakieś sprawdzone miejsce to też niech da tutaj propozycję. Może ktoś ma blisko tą Marywilską i może sprawdzić jak tam wygląda sytuacja..?

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Na Mary jest bardzo dużo miejsca. Latarni to prawie brak spokojnie można latać. Na wjeździe budka ochroniarza więc albo się uda troszkę polatać albo nie. Ogólnie jakich takich miejsc gdzie można w spokoju polatać to mało jeeg bo wszędzie się kreca.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna dobrego mechanika z zielonki lub okolic rembertowa. Wczoraj na czwartakow w Warszawie zatarła mi się pompa wody. Nie chcę holowac auta 60km do domu. Wszystkie części do rozrządu mam w garażu, nie zdążyłem wymienić go po świętach bo byłem chory.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Mokry Ług 87, firma nazywa się Reno Rem. Facet niby zajmuje się tylko Renówkami, ale w sumie z Czwartaków, to rzut beretem, więc podjedź, zapytaj, a jak sam Ci nie pomoże, to może poleci kogoś znajomego. Jest bardzo ogarnięty i zna się na robocie, aczkolwiek ja tam byłem z Laguną mojej mamy. Nie wiem jak do innych marek podchodzi. Tak jak mówię, podjedź, albo zadzwoń. Nie zaszkodzi spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rembertowie masz kolegów z forum...


Zadzwoń do Bartka a raczej napisz bo nie widzę fona w profilu

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam. za***ali mi blachy w służbowym i siedzę na komendzie :kwasny:

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany
Zna ktoś jakiegoś tapicera? Nie do stołków w aucie ale normalnego, obicia kanap krzeseł itd
Ktoś coś ten teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie pisze do was z prośbą może ktoś z was się natkna na to auto bądź był by miły odjechać i ocenić czy warto było by po nie jechać z góry dziękuję bo ja mam 300 km do niego wiec prośbą do was



https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118

Naciapane z GT-N7105

Witam was serdecznie pisze do was z prośbą może ktoś z was się natkna na to auto bądź był by miły odjechać i ocenić czy warto było by po nie jechać z góry dziękuję bo ja mam 300 km do niego wiec prośbą do was



https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118

Naciapane z GT-N7105



Przepraszam nie te spoty

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Panowie mam prośbę, czy  ktoś potrafi  odpowietrzyc  pompę abs i moglby zabrać kompa  bo  muszę to  zrobić za pomocą kompa ponieważ  zwykłe odpowietrzenie nie pomaga:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bedzie dzis ktos bo wybieram sie po raz pierwszy na spot.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Witam. Bedzie dzis ktos bo wybieram sie po raz pierwszy na spot.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...