Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A może by spróbować zrobić kiedyś spota w jakimś innym CH np we wtorki arkadia a w czwartki reduta/blue city ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie gdzieś na dobrej drodze bez progów zwalniających to i ja przyjadę :decayed:

Inaczej nie ma szans bym gdzieś wjechał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o checi a nie o miejsce. Panowie, w kazde miejsce Warszawy o 20:00 można w 30 min podjechać. Dziś 6 samochodów bylo (b7, b9, a5 b9, s3, b8 i modzona rs5 b8), o 20:45 pojechalismy do knajpki bylo pogadane, pojezdzone i bardzo przyjemnie. Naprawde jest fajna paczka ktora sie powieksza. Czwartki to spontany przewaznie i spotykamy sie w roznych miejscach (czesto np na foksalu) i rzadko ktoś z forum czy fb przyjedzie nawet jak puszczam info. Przewaznie są tylko ci co się zgadają telefonami jak dzis. A specjalnie prosilem nasza 6 dzis zebysmy zaczeli od Arkadii z nadzieja, ze moze ktos sie pojawi jeszcze :) Wtorki oficjalnie są zawsze o 19, teraz zapewne czesciej Arkadia ale pod Narodowym tez zrobimy jeszcze.

Zapraszam w najbizszy wtorek zrobimy pozegnanie lata. Jak pogoda dopisze to ogarniemy grilla. I zorganizujemy jakies atrakcje. 

@musti nie marudz tylko pokaz sie raz Klubowiczu ;) zobaczysz ekipe, z ktora na bt bedziesz jechal. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do marki. Czy seat exeo (odpowiednik audi a4 b6/b7) kiedyś był na spocie lub bywa? Czy tylko Audi A4 są mile przyjmowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, EXEO-Piotr napisał:

Witam. Mam pytanie co do marki. Czy seat exeo (odpowiednik audi a4 b6/b7) kiedyś był na spocie lub bywa? Czy tylko Audi A4 są mile przyjmowane :)

Nawet Leon regularnie przybywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do marki. Czy seat exeo (odpowiednik audi a4 b6/b7) kiedyś był na spocie lub bywa? Czy tylko Audi A4 są mile przyjmowane [emoji4]
Klub to przede wszystkim ludzie, nie tylko fury :wink:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie gdzieś na dobrej drodze bez progów zwalniających to i ja przyjadę :decayed:

Inaczej nie ma szans bym gdzieś wjechał [emoji38]

Musi, mam dla Ciebie innowacyjny lek:

 

 

Zapraszam na Spota :wink:

 

 

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kolkov napisał:

Klub to przede wszystkim ludzie, nie tylko fury :wink:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Aż Ci dałem plusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, przeszła mnie myśl, żeby sprzedać A6, ale wczoraj trochę nim pojeździłem i... zostaje :kox:

6ed34b1d84515e8e107990515ab426e7.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź kiedyś nią na spota:) chociaż rozumiem , żę Ci się nie chce podmieniać fur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich klubowiczów, pasjonatów oraz wszystkie inne osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu na Zakończenie Lata z Audi A4-Klub Warszawa :) pogoda ma naprawdę dopisać dlatego zapraszamy na błonie Stadionu Narodowego, na przeciwko Stacji Stadion w najbliższy wtorek na godzinę 19:00. Zrobimy grilla dlatego nie przychodźcie najedzeni, ale weźcie jakieś mięsko, napoje itp. Pożegnajmy lato godnie.

Liczymy na sporą frekwencję:)

info robocze:

kto bierze grilla, pieczywo, sztućce, kubeczki, ketchup/musztarda itp? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kosmita napisał:

Pożegnajmy lato godnie.

Liczymy na sporą frekwencję:)

info robocze:

kto bierze grilla, pieczywo, sztućce, kubeczki, ketchup/musztarda itp? :)

Niech każdy kto będzie, napisze co weźmie by się nie dublować a żeby też raczej niczego nie zabrakło.

Ja tak jak pisałem na fb, wyjątkowo będę nie swoim Paseratti bo moja A4 w dalszym ciągu w większej naprawie z którą już zbyt długo zwlekałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę i wezmę jakieś talerzyki, sztućce, napoje bez%%, no i oczywiście jakąś padlinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kupować to nie kupuj. Ja wezmę wszystkie plastiki bo to zostało z poprzednich spotów. Mam też kubeczki i wezmę na 100%. Weź napoje i padlinę.

Ktoś ogarnie grilla (ze 2-3 jednorazówki)? Jakiś ketchup? Ktoś w ogóle zamierza być? ...bo coś za bardzo nikt nie pisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...