Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet wolę stadion ogólnie. Ale mamy już taki okres, że jest ogólnie ciemno o 19:00. Więc spotkajmy się w tej Arkadii - tak jak większości pasuje, a później zrobimy przelot po mieście dla tych co będą chcieli i posiedzimy na świeżym powietrzu.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za spota wczoraj. Zapraszam do obejrzenia fotogalerii. Na szybko coś poklikałem. Poniżej link. Znajduje się ona w dziale spoty mazowieckie - SPOTY WARSZAWSKIE - Fotorelacja. W przyszłości nie będę umieszczał linka.

https://a4-klub.pl/topic/407915-warszawskie-spoty-fotorelacja/

Frekwencja dopisała chociaż stanęliśmy strasznie rozstrzelenie.. Mamy nad czym pracować :) Niektórzy przyjechali dopiero później. O 21 polecieliśmy dużą grupą do knajpki i siedzieliśmy prawie do 0:00. Dzięki za miłe rozmowy i dozobaczyska za tydzień (albo już w czwartek ;) ) Pzdr.

 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie przypomni, że brak info o dzisiejszym spocie na forum:)? Sorry, zaangazowalem sie w inormacje na fb i tu nie wrzucilem. Jak ktoś chce otrzymywać powiadomienia o spotach przez FB zapraszam do grupy. Link w moim podpisie.

A dziś oczywiscie zapraszamy wszystkich na spota o 19:00 - CH Arkadia -2 H. Po 21 ruszymy gdzieś na miasto zjeśc i pogadac. Jak przeczytacie to wpiszcie ze bedziecie, zawsze to lepiej wyglada. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się być najszybciej jak się da, ale najpierw trzeba córkę uspac[emoji3][emoji16] myślę że do 21 będę na bank

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa, miałem w planach przyjechać a tu praca zatrzymała do 21.00 więc + jeszcze 20min.na dotarcie to już bym nikogo nie zastał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafa(ł) napisał:

Kuzwa, miałem w planach przyjechać a tu praca zatrzymała do 21.00 więc + jeszcze 20min.na dotarcie to już bym nikogo nie zastał :(

ostatecznie parę autek było od nas (11 samochodów: 2*b6, 2*b9, A5 b9, RS5 b8, A6 c6, A8 d3, Q7 II, Kia i Hultaj; mam nadz., że nikogo nie pominąłem) drugie tyle innej ekipy. Pogadane. Po 21 pojechaliśmy dopiero na jedzenie, a skończyliśmy standardowo po 23:30. Także opłaca się nawet na 21 przyjechać tylko trzeba pytać czy nie przemieściliśmy się nigdzie. 

Wielka prośba - Z uwagi na 1 listopada w środę bardzo proszę o info kto zamierza przyjechać we wtorek na spota. Kto zamierza być jest proszony o potwierdzenie. 

 

Kolejna sprawa - Puszczam info i tutaj i na fb więc kolejność zgłoszeń się liczy. Mamy tylko 10 miejsc z czego pozostało jeszcze 6. Mam bardzo fajną ofertę  dla naszego klubu od Corlinga na zhamowanie samochodów (50 zł ośka, 100 zł quattro) dla tych, którzy chcą poznać dokładną moc swoich aut. Hamownia Maha więc pełna profeska. Oczywiście na terenie Warszawy. Dokładny termin i miejsce będą ustalone i podane poważnie zainteresowanym. Na razie mogę powiedzieć, że hamowanie aut zacznie się od godziny 17 w ustalonym dniu (więc praca nie będzie aż tak kolidowała). Proszę o zgłaszanie się do mnie na priv. pzdr

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być za 1tydzień, może szefowa mnie nie zatrzyma tym razem bo mnie cholera trafi w końcu. Zgłaszam obecność a się nie pojawiam bo albo chory albo pracuję i tak już kolejny tydzień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2017 o 09:51, Kosmita napisał:

Przeważnie foksal i na nowym świecie coś. Czasami Kavos lub Paros przy Świętokrzyskiej. Ale ogólnie tamte rejony. Na zdjęciu Foksal a ostatecznie wylądowaliśmy we włoskiej knajpeczce na NŚ. Wpadasz we wtorek :)?

Uwierz mi, już parę razy w ostatnich miesiącach próbowałem - ale nie styka:no::(

Jak nie urok to miesięcznica (a co za tym idzie - Kaczyński, policja, suka, dołek, wniosek do sądu o ukaranie...:nose:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Suli napisał:

Uwierz mi, już parę razy w ostatnich miesiącach próbowałem - ale nie styka:no::(

Jak nie urok to miesięcznica (a co za tym idzie - Kaczyński, policja, suka, dołek, wniosek do sądu o ukaranie...:nose:)

:) heh. Pomyśl może się w któryś uda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małą prośbę. Jest ktoś kto bywa/przejeżdża przez Wołomin? Znalazłem na olx jedną rzecz do auta ale koleś nie chce wysłać, tylko odbiór osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...