Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Koledzy z forum polecają robić geometrię w Dobrucki Auto Service na Prymasa Tysiąclecia,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 2.11.2017 o 09:14, black4 napisał:

Witaj,

Koledzy z forum polecają robić geometrię w Dobrucki Auto Service na Prymasa Tysiąclecia,

Pozdrawiam

Zgadza sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

zapraszam wszystkich na spota we wtorek w Arkadii od 19:00. W kilkanaście aut od 17:00 będziemy się hamować i na 19/20 (zobaczymy jak się wyrobimy) będziemy wszyscy jechać do Arkadii. Gdzie ok. 21 pojedziemy do jakiejś knajpeczki zjeść i wspólnie pogadać w cieple :) Zachęcam do zarezerwowania sobie ciut więcej czasu. Jest szansa na większą frekwencje. Gorąco zachęcam. pzdr.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te hamowanie będzie??? Chętnie bym sprawdził moc w hondzie - da radę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemots napisał:

A gdzie te hamowanie będzie??? Chętnie bym sprawdził moc w hondzie - da radę ???

Były zapisy. Odezwij się do mnie na priv, zobaczymy czy się uda ogarnąć bo chyba zwolniło się jedno miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przypominam wszystkim o spocie dzisiejszym od 19 w Arkadii.

Prośba: jak ktoś ma z tego sezonu fajne zdjęcia zrobione z naszych spotów albo filmy/filmiki to bardzo proszę o kontakt na priv. Potrzebuję jak najwięcej materiałów. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajszego spota połączonego z klubowym hamowaniem aut oraz knajpką po jednym i drugim. Wyszło naprawdę mega (jak dobrze liczę: 12 aut na hamowni, 4 dodatkowe auta na spocie i jedno dodatkowe w restauracji w sumie 17 samochodów). Niebawem wrzucimy więcej fotek z hamowania, spotu i knajpy. W linku poniżej kilka zdjęć poglądowych (trzeba zjechać na sam dół strony). Szykuje się też film promujący nasze warszawskie spoty, także jak macie zdjęcia/filmiki z tego roku ze spotów to bardzo proszę o kontakt ze mną 1f642.png

Dziękujemy Corling oraz Unitronic Polska za przeprowadzenie akcji hamowania:)
pzdr.

 

 

EDIT: Na FB jest wydarzenie związane z Kręglami po spocie 14 listopada. Tor opłacony jest od godziny 21:00 na dwie godziny. Kto nie ma FB, a chce skorzystać z zaproszenia na Kręgle, proszę o kontakt na priv. pzdr

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchajcie, ruch tu taki jest, że pisze 4 wiadomość jedna po drugiej po samym sobie i to też tylko dlatego, że jedną edytowałem, bo by była piąta.. Po wyświetleniach widać, że tyle razy tutaj każdego dnia bardzo dużo osób zagląda (wczoraj ponad 20 osób obejrzało same zdjęcia i nikt nic nie napisał). Fajnie jak byśmy raz na jakiś czas podzielili się swoją opinią..

Niektóre osoby tu zaglądają być może by przyjechały na spota ale jak widzą, że na jednej stronie mieści się okres ponad 2 tygodni to myślą, że się nic nie dzieje.. (Kraków jedną stronę zapełnia czasem w godzinę). Na FB się ruszyło i wiele osób potwierdza obecność, komentuje spoty  itd itp, a tutaj cisza. A to na forum powinno być główne życie klubu. No nic. Taka refleksja do przemyślenia.

Kwestia kręgli po najbliższym spocie: Czy ktoś jest jeszcze chętny? Mamy zarezerwowany tor, zgłosiło się na razie 4/5 osób. W tyle też będzie bardzo fajnie, ale aż się dziwie, że na tyle osób z okolic Warszawy, tak mało chce wieczorkiem bardziej się zintegrować.. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkracza nowsza wersja spotów i moim zdaniem musi minąć okres przejściowy by nowy porządek się przyjął.

Wysłane z Notka 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też może będę o ile mechanik dziś zrobi mi fure :)

Rolka napinacza od paska klinowego razem z rolką alternatora na śmietnik. :( Wczoraj zleciał mi pasek w stronę silnika. Auto uziemione, wspomagania brak, ładowania brak. Dziwiłem się co jest,że rano przy uruchamianiu jakby już troszkę mocy na aku brakowało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Sory, że się nie udzielam na spotach, brak czasu.

Mam bajerę.

Szukam soczewek z Audi C7 lub A5.

Lub poprostu hella intemo lub hella 3. Macie gdzieś jakieś dojścia? Blacharnię w ASO lub coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja przyszła mi na myśl:

"Możeby tak wzorek klubowego hamowania zrobić sobie klubowy kurs doszkalający nasze umiejętności za kierownicą, np. tutaj:

http://akademia-bezpiecznej-jazdy.pl/kontakt/

Przy zakupie grupowym możnaby najprawdopodobniej wytargować cokolwiek z ceny.

Chętnych proszę o info na maila [email protected].

Chciałbym to zrobić tak w połowie grudnia, więc prosiłbym o intensyfikację zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja przyszła mi na myśl:
"Możeby tak wzorek klubowego hamowania zrobić sobie klubowy kurs doszkalający nasze umiejętności za kierownicą, np. tutaj:
http://akademia-bezpiecznej-jazdy.pl/kontakt/
Przy zakupie grupowym możnaby najprawdopodobniej wytargować cokolwiek z ceny.
Chętnych proszę o info na maila [email protected].
Chciałbym to zrobić tak w połowie grudnia, więc prosiłbym o intensyfikację zgłoszeń.
Pomysł ciekawy, ale najpierw dogadaj rabat, później temat, później lista i na końcu termin.

Będzie ciężko, ale trzymam kciuki :wink:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat zależy właście m. in od liczby chętnych, więc najpierw musiałbym uzyskać info od osób zainteresowanych, a później mógłbym w jakiś sposób negocjować wysokość rabatu.

Na 99% będzie to dzień roboczy, wtedy już "z defaultu" jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krz.1 napisał:

Rabat zależy właście m. in od liczby chętnych, więc najpierw musiałbym uzyskać info od osób zainteresowanych, a później mógłbym w jakiś sposób negocjować wysokość rabatu.

Na 99% będzie to dzień roboczy, wtedy już "z defaultu" jest taniej.

I który kurs koknretnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, o tym pierwszym, ale pewnie też dodatkowo wziąłbym z godzinkę na trolejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/12/2017 o 12:01, Krz.1 napisał:

Taka propozycja przyszła mi na myśl:

"Możeby tak wzorek klubowego hamowania zrobić sobie klubowy kurs doszkalający nasze umiejętności za kierownicą, np. tutaj:

http://akademia-bezpiecznej-jazdy.pl/kontakt/

Przy zakupie grupowym możnaby najprawdopodobniej wytargować cokolwiek z ceny.

Chętnych proszę o info na maila [email protected].

Chciałbym to zrobić tak w połowie grudnia, więc prosiłbym o intensyfikację zgłoszeń.

Byłem na ich szkoleniu (wersja 1-1 na swoim aucie).

Niby jest 5 czy 6 godzin samej praktyki, ale tak na prawdę na ten czas składa się wiele czynników: przed każdym etapem jest teoretyczna pogadanka, potem instruktor robi kilka przejazdów za kierownicą, a dopiero potem jeździ kursant. Do tego czasu wliczone są przerwy, a na trolejach jeździ się po 2 osoby - w sumie 15 minut na osobę. Jakbym miał policzyć, to nie wiem czy faktycznej jazdy jest z 50%.

Ja pojechałem zaraz po zakupie B9, praktycznie nowym autem. Miałem wrażenie, że instruktor bardziej jarał się tym samochodem niż całym szkoleniem. Podejrzewam, że zależy na kogo się trafi.

Ale z drugiej strony sam kurs otwiera trochę oczy na kwestie bezpieczeństwa i mimo wszystko da się nauczyć czegokolwiek. Ja pojechałem tam trochę na doczepkę, bo początkowo miała jeździć tylko moja żona. 

Podsumowując - kurs spoko, ale nie ma się co napalać i wierzyć we wszystko co piszą na stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ile taki kurs mógłby kosztować i co by się w nim znajdowało, generalnie jestem zainteresowany ale wszystko zależy od kosztów i oczywiście terminu,
Pamiętajmy że w grudniu wszyscy kupują prezenty dla najbliższych oraz co po niektórzy choć mała drobnostki do auta i zbiera się..
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś najpierw Arkadia o 19, a później klubowe kręgle :wink:

Dziś może będzie Arteon do obmacania :kox:

ca7b63a61a9abb57e7ced96ebbcac1bd.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...