Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie obmacam:)

Kręgle o 21 w Hula-Kuli na Jagiellońskiej, pojedziemy wspólnie razem po spocie. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc :) Zachęcam do zarezerwowania sobie ciut więcej czasu :) Widzimy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za wczorajszego spota połączonego z kręglami (10 osób na samych kręglach!). Zachęcam pozostałych do rezerwowania sobie we wtorki ciut więcej czasu:) 
Zdjęcia i filmiki na grupie fb 1f642.png Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo sympatycznie, jak zawsze w tym miłym Towarzystwie.

Uważam, że tak raz na 2 -3 tygodnie możnaby powtarzać tę procedurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już nowe pomysły równie fajne:) Ale info w ciągu kilku dni jak wynegocjuje ofertę :) Bądźcie czujni - ilość miejsc będzie ograniczona :)

 

 

 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czas na oczekiwaną wiadomość dotyczącą atrakcji organizowanych w warszawskiej ekipie Audi A4 Klub Polska.
 
Chodzi o elektroniczny Paintball (bez brudzenia, z wynikami od razu).
W cenie dostaniemy moderatora gry, który da nam sprzęt, wyjaśni zasady, poda scenariusz i poprowadzi turniej. Areny są duże, wszystkie w hali. Podzielimy się na dwie drużyny i w zależności od scenariusza jaki wspólnie wybierzemy będziemy mieć swoje cele (obrona bazy, odbicie zakładników, eliminacja wszystkich przeciwników, zbieranie jak największej ilości punktów i wiele innych).
 
Jeśli chodzi o wymagania - Potrzebujemy zebrać równą liczbę osób - 10 lub 20. Pierwszy próg to 10 osób. Jeśli okaże się, że zainteresowanie jest duże to zaczniemy zbierać drugą dyszkę (więc ilość osób jest ograniczona). Wynegocjowana cena od osoby to ok. 60 zł za 2 godziny zabawy (4 gry po ok. 30 min).
Na miejscu jest Klub gdzie można zjeść, napić się, pogadać pooglądać jak inni się zmagają więc można przyjechać z kimś (z osobami, które nie chcą uczestniczyć w imprezie)
 
Wstępnie tylko powiem, że turniej odbędzie się pod koniec miesiąca, najprawdopodohniej w tygodniu, w godzinach wieczornych. Konkretny termin i miejsce imprezy będę podawał konkretnie zainteresowanym w utworzonym wydarzeniu na FB.
 
Bardzo proszę o pisanie w komentarzach, kto jest zainteresowany aby wziąć udział w takiej imprezie (jak pisałem liczba osób ograniczona więc im szybciej tym lepiej :)) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie :good:

Zuch chłopak :kox:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy :)
 
W piątek 1 grudnia w godzinach 20-22 odbędzie się atrakcja klubowa - Elektroniczny (laserowy) Paintball w LaserCamp na Puławskiej (początek Piaseczna) dla Audi A4 Klub Polska (ekipa warszawska)
 
Tak jak pisałem wcześniej - potrzebujemy zebrać 10 lub 20 osób (w zależności od zainteresowania imprezą). Na miejscu będzie moderator, który przedstawi nam zasady turnieju, da nam sprzęt oraz wprowadzi w wybrany przez nas scenariusz (najprawdopodobniej będziemy podzieleni na dwie grupy, które będą miały określone zadania). W ciągu 2 godzin zabawy rozegramy 4 tury zawodów. Na miejscu będzie dostępny klub gdzie będzie można się napić czegoś i porozmawiać. Koszt imprezy to 50 zł od osoby (jeżeli nie zbierzemy 10 osób, a będziemy chcieli skorzystać to cena może nieznacznie wzrosnąć, ale o tym będę informował odpowiednio wcześnie). Koszt zawiera instruktora, sprzęt oraz wynajem Areny, która przez te dwie godziny będzie dostępna tylko dla nas.
 
Jak to zawsze bywa potrzebujemy 10 PEWNYCH osób. Przy tej imprezie jak ktoś się wycofa w ostatniej chwili to nie tylko narazi innych na dodatkowe koszty ale i popsuje wszystkim zabawę (różna ilość osób w drużynach). Zapisy prowadzone są w utworzonym wydarzeniu na naszej grupie FB (link bezpośrednio do wydarzenia poniżej). Dlatego bardzo Was proszę klikajcie 'wezmę udział' jeżeli jesteście w 100% pewni, że termin Wam pasuje i że na pewno będziecie. Aby uniknąć rezygnacji z błahych powodów po kliknięciu 'wezmę udział' proszę o wpłatę 50 zł na dane podane w wydarzeniu. W przypadku późniejszej rezygnacji zwrot kasy będzie mógł być dokonany tylko w przypadku znalezienia zastępstwa.
 
Ilość miejsc ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy (kolejność wpłat się liczy). 
Listę wpłat będę na bieżąco aktualizował w pierwszym poście utworzonego wydarzenia na FB.
Zapisy prowadzone są do środy (22 listopada).


Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w imprezie, a nie posiada konta na FB lub nie jest dodany do naszej grupy, proszę o wiadomość priv z adresem mailowym.
 
PS. Można przyjść spokojnie z osobami, które nie będą brały czynnego udziału w imprezie, ponieważ do naszej dyspozycji będziemy mieć Klub gdzie można sobie posiedzieć, napić się czegoś i pogadać.
Dziękuję za uwagę :)

Edit: do pierwszej 10 pozostały jeszcze tylko 3 miejsca.
Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś ogarnięty z okolic ożarowa kto pomoże mi przy zaprogramowaniu rnsd? Zmieniłem z Symphony 2 na rnsd i nie wiem jak podłączyć FIS i tuner może byłby ktoś chętny pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany może rycho w czas ale jutro czyli w sobotę jest dyno day w tomaracing hamowania obciążeniowa. Cena za ośki to 50zl a quattro 100zl. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Trafiłem tu dzięki info od @black4 :)
Jestem posiadaczem eSki b7. Zapewne też niebawem trafię na spot. Ale najpierw chciałbym doprowadzić auto do "używalności".

Macie dobry dostęp do cześci? Obecnie poszukuje zderzaka do eSki z Xenonem i spryskiwacz (bo się rozsypał).  Niestety mój zderzak ucierpiał na krawężniku. Przez co przód niespasowany. Aż wstyd się pokazywać...
Chyba, że ktoś ma doświadczenie w spawaniu zaczepów?

Szukam też dobrego ogarniacza od renowacji skór najlepiej w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć swój poprzedni zderzak kilka razy zostawiłem na krawężniku  

Jest gość na płochocińskiej który to spawa zderzaki

więc lepiej pospawać a w miedzy czasie szukać zderzaka choć znaleźć w dobrym stanie jest ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Wojtek spróbuj podratować zderzak u spawacza tworzyw (zerknij na priv).

To prawda znależć zdrowy, nie polepiony,używany zderzak (S4 lub S-line) a jeszcze w dobrej cenie jest coraz trudniej.

Najlepiej zlokalizować go w pobliżu i jechać oglądać,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko zaczepy są zerwane na ślizgach a cały zderzak dobry to po co go wymieniać? Zdecydowanie taniej wyjdzie po spawać zaczepy i będzie git. 

Jak miałem kiedyś, dawno temu starego Opla też zderzak zerwałem na słupkach parkingowych. Dałem do spawania zaczepów i trzymał się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz miałem poprawiane zaczepy i pie.... być może było to zrobione "na sztukę".

Zderzak znalazłem pod Toruniem, z tego co gość mówi jest w b.d stanie i nie będę musiał malować. Choć kod lakieru nie jest mu znany, sugeruje się zdjęciem. Koszt 900 zł - oczywiście pojechałbym po niego eSką. Żeby porównać chociażby kolor.

Obecny zderzak był już przez poprzedniego właściciela wymieniany - był srebrny i w dwóch miejsach wyłazi "srebro"... Odpryski...

Zderzak + podróż - 1200 zł. Mój może by poszedł za 500. Więc wyjdzie ok 700, ale za zderzak "cały" - p&p  - http://allegro.pl/zderzak-przod-audi-a4-s4-b7-8e0-s-line-2007-orygin-i6955518908.html#thumb/5
Ratowanie tego podejrzewam że ok. 100 spawanie zaczepu plus malowanie jakieś 400 = 500.

Różnica 200 zł,


Oczywiście wymieniłbym sam, bo takie rzeczy ogarniam :D I już nie raz go ściagałem...
Co sądzicie? Jechać czy ratować?

Edytowane przez Wojtek Ludew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Może kończmy na tym wątku ten off-top :D

Może Twój dotychczasowy zdeś był niefachowo naprawiany?

Ten z ogłoszenia wygląda ładnie ale prawie tysiak za samą skorupę to sporo...

Z tym, że to wersja pod PDC, spryski...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...

Nie zauważyłem pdc! Także na pewno nie jadę po niego. 

 

Dobra, uderzam do tego ziomalka od Ciebie, dam jeszcze szansę do naprawy:d 

 

Takze, koniec offtopa:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Znacie jakis warsztat w Warszawie Zachodniej co ustawi mi dobrze zbieznosc, a szczegolnie kierownice w aucie?

Bylem juz 2 razy w jednym zakładzie i mimo zachowania wszystkich procedur blokowania kierownicy itd, raz kierownica jest przechylona delikatnie w prawo, a raz w lewo.

Nie wiem czy to przez luz na maglu, czy moze sprzet pomiarowy... Dodam ze przed zmiana wahaczy i zawiasu kiera byla idealnie prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Voucher,

Prośba, żeby zamieszczać pytania tego typu w odpowiednich wątkach forum.

A'propos była już o tym mowa (proszę przeszukiwać forum!)

Polecany zakład do zbadania zbieżności to A.S. Dobrucki na Prymasa Tysiąclecia.

No i powołaj się koniecznie na Audi A4 Klub Warszawa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o dzisiejszym spocie - godzina 19:00 Arkadia Poziom -2 sektor H. Koło 21 przeniesiemy się zapewne klubowo do jakiejś knajpeczki. Zapraszamy.

Na paintball zostały dwa ostatnie miejsca. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...