Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wczorajszego spota. Frekwencja dopisała. Sporo osób przetransportowała się później do knajpki gdzie opanowaliśmy parking Jeffs'a :)

Jedna bliźniacza B9 do mojej (różnica w pakietach - u niego chrom u mnie czerń) przypadkowo zaparkowana na spocie :). Nie wszystkie samochody widać na zdjęciach ponieważ niektórzy dojechali później. 

W piątek Klubowy Paintball w Piasecznie. Jak ktoś chętny proszę o priv (mamy 12 osób i zrobiliśmy tak, że będziemy się dzielić na 3 drużyny więc miejsca jeszcze są). Pzdr.

Fotorelacja: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za wczorajsze spotkanie.

Przyjemnie było spędzić troszkę czasu w miłym Towarzystwie oraz Bartka Ś. :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Krz.1 napisał:

Dziękuję za wczorajsze spotkanie.

Przyjemnie było spędzić troszkę czasu w miłym Towarzystwie oraz Bartka Ś. :wink:

 

 

heheheh oj widzę, że podsycamy, podsycamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2017 o 07:22, Rafa(ł) napisał:

To ja należę do tej rzadkości bo nie wiedząc czemu nie grzeje mi fotel kierowcy, połączyłem pod kompa i co...  czujnik zapodał temp.113st.C :/

Wstępnie ile liczysz sobie za taki czujnik?

Kolego, jak masz miernik to sprawdz najpierw na kostkach pod fotelem czy mata ma zamkniecie obwodu. Ja u siebie naprawialem bo byla w dwoch miejscach przepalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie sprawdzałem. Zobaczę bo może faktycznie cała mata pójdzie na śmietnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o dzisiejszym spocie w Arkadii - widzimy się na parkingu w sektorze H na poziomie -2 od godziny 19:00. Ok. godziny 21 przejedziemy zapewne gdzieś, gdzie można coś zjeść i w ciepełku pogadać. Pzdr i do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę ustawic swiatla bez komplikacji bo zmienilem na bixy ale nie mam jeszcze spryskow ani samopoziomu. Najlepiej okolice ursynowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowicze, czy ktoś z Was miałby pożyczyć na chwilę dosłownie wyjmaki do RNS-e, którymi na prawdę można wyjąć navi? Kupiłem na Allegro wyjmaki ale okazało się,że są do d... bo nie zatrzaskują się i znów powrót do punktu wyjścia
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich też nie każdy się zatrzaskuje, ale odginają blaszki. Rozłóż ekran i delikatnie spróbuj wyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, MAT1000 napisał:

W moich też nie każdy się zatrzaskuje, ale odginają blaszki. Rozłóż ekran i delikatnie spróbuj wyciągać.

Bez wyjmaków chyba w żaden inny sposób nie wyjme navi a z kolei nie będę zrzucać schowka a wcześniej lodówki, zmieniarki by wyjąć rnse.

Już nie pamiętam, chyba Ty właśnie kiedyś wziąłeś swoje wyjmaki gdy na spocie próbowałem wymienić tunel i był dokładnie ten sam problem z nimi co ja mam teraz,że wejść wejdą ale nie chcą się zatrzasnąć na zaczepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2017 o 14:11, Rafa(ł) napisał:

Klubowicze, czy ktoś z Was miałby pożyczyć na chwilę dosłownie wyjmaki do RNS-e,

Cześć mam ori z ASO są o wiele lepsze niż te blaszki z aledrogo czy ali te wystarczyły mi na 2 wyjęcia radia   a ori mam już 2 rok i dają radę cały czas.

Jak coś to prawdopodobne że będę na następnym spocie to wezmę je ze sobą jak Ci się nie spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robero321 napisał:

Cześć mam ori z ASO są o wiele lepsze niż te blaszki z aledrogo czy ali te wystarczyły mi na 2 wyjęcia radia   a ori mam już 2 rok i dają radę cały czas.

Jak coś to prawdopodobne że będę na następnym spocie to wezmę je ze sobą jak Ci się nie spieszy.

Był bym Ci wdzięczny :) Bez wyciągnięcia navi nie założę folii na ekran. Wiem,że są specjaliści co potrafią zdjąć cały LCD z windy bez wyciągania radia ale Domin Prudziński już mnie uprzedził,że można bardzo szybko uszkodzić śrubki i lipa. Dlatego wolę samą ramkę zdjąć (śrubki od niej są od dołu więc można też łatwo zgubić) niż cały wyświetlacz.

Swoją drogą, jak widzę po fotorelacji Pawła to i z Ciebie taki sam stały bywalec na spotach jak ze mnie co pojawiam się od wielkiego dzwona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a  ze 3 tygodnie temu zakładałem folie dedykowaną do RNS a bez wyjmowania radia co więcej również wcześniej spolerowałem wyświetlacz po tym wyglądał jak nówka sztuka i założyłem folie bez zdejmowania wyświetlacza jedyną rzeczą jaką zdjąłem to ramka  a wszystko robiłem na zamontowanym radiu ale to z lenistwa bo u mnie nie da się wyjąć radia tylko wyjmakami.....:wink:

 

 

Kiedyś bywałem co tydzień od 17 do 24 albo i później ale teraz robota wyjazdowa i przez ostatni miesiąc byłem w rozjazdach po całej Polsce a do domu tylko na weekend zjeżdżałem...

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robero321 napisał:

No widzisz a  ze 3 tygodnie temu zakładałem folie dedykowaną do RNS a bez wyjmowania radia co więcej również wcześniej spolerowałem wyświetlacz po tym wyglądał jak nówka sztuka i założyłem folie bez zdejmowania wyświetlacza jedyną rzeczą jaką zdjąłem to ramka  a wszystko robiłem na zamontowanym radiu ale to z lenistwa bo u mnie nie da się wyjąć radia tylko wyjmakami.....:wink:

 

 

Kiedyś bywałem co tydzień od 17 do 24 albo i później ale teraz robota wyjazdowa i przez ostatni miesiąc byłem w rozjazdach po całej Polsce a do domu tylko na weekend zjeżdżałem...

Ja też nie zawsze mogę być bo praca zatrzymuje mimo,że bym chciał być co 1tydz.

Spolerować mam już ekran spolerowany bez ściągania ramki ale chcę ją właśnie ściągnąć i wypolerować jeszcze w miejscach niedostępnych.  Kupiłem na zamówienie folię matową 3mk bezpośrednio w ich punktach i mając pięknie spolerowany już cały ekran, podjade do nich i mi tę folię założą. Próbowałem kiedyś zakładać folię na telefon to tylko pęcherze mi pod spodem zostały więc by nie tracić 30zł pójdę do nich z całą navi bo i tak montaż gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pojawię w najbliższy wtorek. I tu pytanie, bo będę pierwszy raz. Czy coś do kogoś iść, czy po kolei do każdego się poznawać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pojawię w najbliższy wtorek. I tu pytanie, bo będę pierwszy raz. Czy coś do kogoś iść, czy po kolei do każdego się poznawać? [emoji3]
Normalnie, przybijasz pione ze wszystkimi i wszystko :wink:



Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Emer112 napisał:

A ja się pojawię w najbliższy wtorek. I tu pytanie, bo będę pierwszy raz. Czy coś do kogoś iść, czy po kolei do każdego się poznawać? :D

 

24 minuty temu, Kolkov napisał:

Normalnie, przybijasz pione ze wszystkimi i wszystko :wink:



Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

No i po flaszce dla klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...