Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za Spota! Dobrze, że pogoda pozwoliła nam posiedzieć :kox:



Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No, zapowiadało się gorzej niż było. Również dzięki [emfd8b2612d4090be540299137a8c52f92.jpgdd2de900c4f5c5d4a716bf3d7e2b7f0e.jpgoji4]

 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Z uwagi na pogodę, zapraszamy dziś do Arkadii.

W menu, poza świetnym towarzystwem, mamy kanapki, salatki, kebaby, burgery, czikeny i wiele wiele innych smakołyków :wink:



Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,
Chciałbym wziąć udział pierwszy raz w spocie. Możecie powiedzieć czy i gdzie odbędzie się dzisiejszy spot? Arkadia czy Stadion Narodowy. Co warto zabrać na spota?

p.s.
Czy mogę liczyć na Was jako wielbicieli marki Audi na kilka odpowiedzi na moje pytania odnośnie zawieszenia, wyposażenia i innych drobiazgów. A może ktoś z Was posiada komputerek do odczytywania błędów i były w stanie odpowiedzieć mi na parę pytań na spocie?

 

Pozdrawiam

Skalmier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Grzesiu nieosiągalny, a trzeba powoli podjąć decyzję.. Te wtorki nas nie rozpieszczają niestety i zawsze w okolicach 18-21 niby jest jakaś mała szansa na deszcz. Ale i tydzień temu i dwa tygodnie temu udało się obyć bez deszczu więc myślę aby ruszyć na Stadion. Jak się okażę, że jest deszcz to będziemy gdzieś przejeżdżać dalej i będzie o tym info i tutaj i na FB. 

Zapraszamy od 19 na Stadion Narodowy na płytach (dokładne miejsce opisane w pierwszym poście). Dziś grilla nie będziemy robić, chyba, że ktoś chce to we własnym zakresie. Widzimy się na miejscu. pzdr

 

PS. Na FB jest ankieta apropos spota 1 maja. Zachęcam do skorzystania żebyśmy wiedzieli ile osób chciałoby skorzystać ze spota, a ile jednak ma już inne plany..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, dzieje się sporo ostatnio, czasu brakuje :kwasny:

 

Tak jak Paweł napisał, dziś na spota zapraszamy pod Stadion Narodowy :kox: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota. Ku mojemu zaskoczeniu w deszczową pogodę przyjechało 14 aut. Duża część przejechała z nami do Kavosa ale część się zgubiła mimo, że wyruszyła (co się zadziało..?). Jak ktoś chce spota w majówkę to proszę piszcie tutaj, ew. weźcie udział w ankiecie na FB. Jeszcze raz dzięki za wczoraj. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zgubiła ... ;) Ciemno, deszcz, las, wilki.. Nie widziałem gdzie zaparkowaliście a tam jeszcze nie byłem. Poza tym jakiś nieśpieszne Mondeo mi się władowało i już było za późno ... Dałbyś namiary tak na przyszłość. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, keczu napisał:

Się zgubiła ... ;) Ciemno, deszcz, las, wilki.. Nie widziałem gdzie zaparkowaliście a tam jeszcze nie byłem. Poza tym jakiś nieśpieszne Mondeo mi się władowało i już było za późno ... Dałbyś namiary tak na przyszłość. Pzdr

Sylwuś, podchodziłem do każdego i mówiłem Kavos na Jasnej, co dodatkowo napisałem na grupie fb. W dobie smartfonów, google'a itp. nie wiedziałem, że trzeba podawać dokładny adres, którego notabene nie znałem. Trzeba było powiedzieć lub napisać za chwilę tutaj lub na fb lub do mnie priv, że nie możesz trafić lub nie masz możliwości sprawdzić dokładnego adresu.. Na pewno byśmy pomogli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :D

Jak zwykle wyszło prima sort! (mimo zmiennej i deszczowej aury).

Sylwek Paweł proponował, żeby razem jechać... next time trzeba przemieszczać się w konwoju bo potem parę aut się gubi :D

Ja jestem w Wawie na majówke także mogę we wtorek zajechać pod narodowca,

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, black4 napisał:

Dzięki Panowie :D

Jak zwykle wyszło prima sort! (mimo zmiennej i deszczowej aury).

Sylwek Paweł proponował, żeby razem jechać... next time trzeba przemieszczać się w konwoju bo potem parę aut się gubi :D

Ja jestem w Wawie na majówke także mogę we wtorek zajechać pod narodowca,

Pozdrawiam

Po mieście ciężko jest przejechać w konwoju kilkunastu aut.. Trzeba wklepać adres do navi i jechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie mam żadnego żalu do nikogo ;) Po prostu następnym razem muszę się trzymać bliżej. Pozdr

Edytowane przez keczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,

Sylwek warto podjechać na knajpianą część spotu bo też ma swój klimat :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my damy konkretniejsze wskazówki bo chyba 3, 4 auta nie dojechały więc faktycznie był jakiś błąd w komunikacji. Szkoda, ale wyciągamy wnioski na przyszłość! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloooo!

Dziś pogoda mocno zmienna, po południu może coś siknąć, ma też coś mruczeć:

 

image.png

 

Poza tym dziś Liga Mistrzów, więc amatorów piłki kopanej raczej nie przekonamy na spota :bag:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Grześ!

Ale siknąć to ma wczesnym popołudniem :D

Poza tym nie wszyscy emocjonują się piłką kopaną ...

Do zobaczyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie udać się z nogami od starej maszyny na renowację ? 
Chcę by zrobili piaskowanie i ładnie to pomalowali, dodatkowo jeszcze śruby i nakrętki poddać galwanizacji.
Może ktoś korzystał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...