Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam nogi siengera do obróbki :) będzie z nich zlew w łazience :D

Panowie gdzie udać się z nogami od starej maszyny na renowację ? 
Chcę by zrobili piaskowanie i ładnie to pomalowali, dodatkowo jeszcze śruby i nakrętki poddać galwanizacji.
Może ktoś korzystał [emoji3]


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W razie niejasności dziś STADION!  :naughty: :naughty: :naughty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kolkov napisał:

 dziś STADION!  :naughty: :naughty: :naughty: 

 Ryzgrywamy mecz piłki nożnej? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kolkov napisał:

@Rafa(ł) wszystko jest możliwe :wink: 

 

Lewobrzeżna Warszawa kontra Prawobrzeżna hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 10.05.2018 o 08:44, black_edition napisał:

Mamy gdzieś w Warszawie sklep z lacznikami silikonowymi fmic  do dolotow? :huh:

http://www.woboteam.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,
powstała inicjatywa aby troszkę zostawić motoryzacyjny klimat arkadiowo-przystadionowy i spotkać się w naszym wspólnym gronie bez samochodów, aby pogadać przy czymś mocniejszym niż woda niegazowana z cytryną, tudzież gazowana :)
 
Zapraszam chętnych do przyłączenia się do naszej integracji, która odbędzie się w przyszły piątek (18 maja) od godziny 20:00 w restauracji Paros przy ul. Jasnej w Warszawie. Mamy też lokal awaryjny gdyby okazało się, że zainteresowanie przerośnie nasze oczekiwania, ale to ewentualne info będzie podane w razie potrzeby zainteresowanym :) Na miejscu będziemy bawić się w naszym wspólnym warszawsko-ekipowym gronie miłośników Audi. Lokal zapewnia imprezę, tańce, więc będzie ciekawie. Jak będzie ciepło/bezdeszczowo dostaniemy stolik w ogrodzie.
 
Chęć wzięcia udziału można potwierdzić na naszym profilu FB (link w mojej stopce). Bardzo proszę o zaznaczanie „wezmę udział” tylko tych 100% zdecydowanych. W poniedziałek zamykamy listę ponieważ musimy zarezerwować miejsce na konkretną ilość osób. Osoby, które nie mają FB proszone aby chęć uczestnictwa przesyłać w wiadomości prywatnej do mnie. Pytania lub wątpliwości również można kierować do mnie. Serdecznie zapraszamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie. Zapowiadali deszcz, teraz pokazuje ze slonce wiec jeszcze nie wiemy czy arkadia czy stadion. Ale dzis bedzie oficjalne info.

Edit:

Cześć,

zapraszamy wszystkich na cotygodniowego spota Audi A4 Klub Polska/Wwa, na którym i tak pojawiają się wszystkie modele marki Audi. Spot odbędzie się w Arkadii na -2H z uwagi na możliwe opady deszczu, które jutro mają się pojawić nad Warszawą późniejszym popołudniem. Spot standardowo od godziny 19. Ok. godziny 21 część z nas będzie się przemieszczać w inne miejsca w zależności od pogody, zapewne do jakiejś knajpki lub w okolice Stadionu, jeśli deszcze nas jednak ominą.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyjazdu. Pzdr

 

PS. Ostatnia szansa na zgłoszenie swojej obecności w naszej integracji, która odbędzie się już w najbliższy piątek. Mamy pewnych 10 osób więc na pewno będzie ciekawie.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo integracji, ja nie jestem pewny bo tak szczerze to w piątek będę wiedział, więc jeśli tak to mogę przyjechać w ostatniej chwili na kawałek czy każde miejsce jest rezerwowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lukassio napisał:

Apropo integracji, ja nie jestem pewny bo tak szczerze to w piątek będę wiedział, więc jeśli tak to mogę przyjechać w ostatniej chwili na kawałek czy każde miejsce jest rezerwowane? 

Musimy znać liczbę osób, bo będą przystawki srawki itd itp. Ale jak tylko będziesz wiedział zadzwoń do mnie to Ci potwierdzę. Powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho...

Dziś ma coś siknąć, ale niemocno, więc proponuję Stadion.

Ja jestem wyjęty, mam zapier... w robo i jeszcze zacząłem remont w mieszkaniu  :wallbash:

 

image.png

 

Paweł, jeżeli chodzi o integrację, to ja niestety odpadam :kwasny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kolkov napisał:

Hej ho...

Dziś ma coś siknąć, ale niemocno, więc proponuję Stadion.

Ja jestem wyjęty, mam zapier... w robo i jeszcze zacząłem remont w mieszkaniu  :wallbash:

 

image.png

 

Paweł, jeżeli chodzi o integrację, to ja niestety odpadam :kwasny:

 

Poszło już info, że Arkadia to nie zmieniajmy. Najwyżej przejedziemyna Stadion jak będą chętni.

wczoraj wyglądało na prognozie to gorzej niż widać, że będzie..

Z integracją szkoda. Ale będziemy powtarzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Robero321 napisał:

Siema to co Arkadia mówicie ?

Arkadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie macie jakiegoś sprawdzonego i godnego polecenia blacharza/lakiernika? Muszę pomalować w swoim aucie zderzaki i błotnik bo zaczyna się ruda pojawiać a mój sprawdzony lakiernik uświadomił mnie wczoraj, że ma tak napięty grafik i tyle aut do zrobienia że najwcześniej dałby radę dopiero w sierpniu ? Niby mógłbym poczekać ale przednia dokładka s-line ledwo się trzyma i sami wiecie jak to wygląda nie wspomnę już o tym że cholernie mnie drażni i chciałbym to zrobić jak najszybciej. Jak macie kogoś sprawdzonego i rozsądnego z cenami to dajcie namiar ? Oczywiście W-wa albo okolice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro coś gdzieś? W końcu bym wpadł jako słoik z Łodzi. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pogoda mocno zmienna, świeci słońce, ale ma coś popadać po południu. Proponuję Arkadię :wink4:

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...