Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

przypomnijcie mi na co przykleic ori lotke s line z avanta...? wiem, że na klej do szyb ale słyszałem, że lepsza jest jakas taśma?

mówią o piankowej dwustronnej bodajże koło 2mm i żeby "była mocna", ale firmy żadnej Ci kolego nie powiem

Witam, pany czy dokładka ms design przednia podejdzie do zwykłej góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, pany czy dokładka ms design przednia podejdzie do zwykłej góry ?
tak :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ori. odpinany hak i chcę założyć tylny zderzak s-line ,czy nie będzie problemu z używaniem haka?i czy zderzak s-line jest niższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie haczyk działał ja nie mam problemu (mam wypinany) a zderzak nie jest niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super ze zderzak s-line nie koliduje z hakiem,teraz mogę zacząć poszukiwania zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa link

Jeśli chcesz dół z sline do zwykłej góry dołożyć to da się,jest wątek :wink:


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266366-docinanie-zwyklej-gory-zderzaka-przod-pod-dokladke-s-line/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy w Avancie da się przełożyć samom dokładkę z standardowej na s-line góra zderzaka jest ta sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy w Avancie da się przełożyć samom dokładkę z standardowej na s-line góra zderzaka jest ta sama ?

Można,góra jest taka sama :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio i nigdzie nie mogłem znaleźć... Pytanie jest takie - ktoś kiedyś polecał jakiegoś kolegę z forum, że sprzedaje przednie dokładki s-line i nie ma z nimi problemu ze spasowaniem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio i nigdzie nie mogłem znaleźć... Pytanie jest takie - ktoś kiedyś polecał jakiegoś kolegę z forum, że sprzedaje przednie dokładki s-line i nie ma z nimi problemu ze spasowaniem itp.

Wandej to kiedyś miał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy w Avancie da się przełożyć samom dokładkę z standardowej na s-line góra zderzaka jest ta sama ?

Można,góra jest taka sama :wink:
gora tylko z wygladu jest taka sama.

gorna czesc zderzaka s-line ma inaczej stelaż pod dokładke dolną. trzeba to przerabiac. bezproblemowo nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy w Avancie da się przełożyć samom dokładkę z standardowej na s-line góra zderzaka jest ta sama ?

Można,góra jest taka sama :wink:
gora tylko z wygladu jest taka sama.

gorna czesc zderzaka s-line ma inaczej stelaż pod dokładke dolną. trzeba to przerabiac. bezproblemowo nie podejdzie

Nie wiez to nie pisz

Góra jest taka sama,tylko trochę plastiku jest wycięte(przerabiałem ostatnio ori sline w pakiecie bida na ful przy użyciu standarda)

obcięta jest ze stwndarda dolna część a donitowany jest stelaż pod sline

Jest temat o przeróbce na forum

Jeszcze dla informacji zderzak standardowy i sline kończy się na takiej samej wysokości od ziemi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o co sie burzysz??

temat przeglądałem.

rozmawiałem z ludzmi którzy prabiali i osobiscie wolałem kupic cały oryginalny.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie ful opcji graniczy z cudem wiem bo szukałem

A znalezienie stelaża+dokładkę to żaden problem, do tego flex,wiertarka,nitownica + browar to max godzina roboty żeby mieć ful opcję.

Wiec skończ że lepiej ori szukać

Napisz do morsik26 to ci powie bo to oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak cuda sie zdarzają! i w takim razie nawet czesto. ponieważ tych zderzaków nawet na forum bylo kilka w ostatnim czasie.

fakt ze trzeba słono zapłacic ale tak ja jak i spora grupa urzytkowników forum woli czesci całkowicie oryginalne.

poza tym teraz widzę ze mówiliśmy o innych przeróbkach.

Ty pod uwage wziołes wymiane calego dolnego stelaża, tak?

ja mowiłem o wersji kiedy ludzie przerabiają swój stelaż do s-linowej dokładki co jest o wiele bardziej kłopotliwe.

do tego trzeba kupic kratki gril i impreza tez wyjdzie pare złotych choc oczywiście nie tyle co cały zderzak w ładnym stanie.

nie zmienia to faktu ze nie musisz pierwszym zdeniem wyzucac komus brak wiedzy.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem 7 aut ze zwykłego na sline bez dolnego stelaża, każda z osób jest zadowolona i wszysto wyszło ok

Przerabiałem pakiet bieda sline na full

Wiec nie twierdz że lepiej szukać ori. Za ful wersji wołają powyżej dwoch koła (wcale to nie są igły),mnie zderzak wyszedł 4,5stówki(dokładka,kratka C5,do tego kratki,ślizgi i spojlerki kół brałem w aso) :wink:

Dla jasności dla mnie full to pdc i spryski a tych zderzaków nie ma :)


Jeszcze jeśli chodzi o brak wiedzy który Ci zarzuciłem w tym temacie to powiedz

Robiłeś taką przeróbkę? Widziałeś chociaż jak ktoś to robił?

Jeśli nie to twój post jest kolejną pusta wypowiedzią która nic nie wnosi w temacie

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładać  nowego tematu, więc pytam tu. 

Czy widział ktoś kiedys takie wloty zamiast kratki zwyklego zderzaka? To jakiś after market?  Jak to sie nazywa? Jak tego szukać? :)

 

Pozdrawiam IMG_20170621_133457.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djnjoy posty nabijasz czy na datę nie spojrzałeś?  Odgrzałeś /jeśli w ogóle/ kotleta sprzed ponad 2 lat.  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...