Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] Moduł telematic


Piechol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znajomy ma A6 2001r. z telematikiem i brakuję mu jakiegoś modułu (nie znam się na tym wcale). Coś tam nie współgra z radiem czy czymś ;) nie wiecie może gdzie takie coś można kupić? (oprócz ASO :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnie sprawy, ale jedyne co powiedział to, że w ogóle nie działa, bo poprzedni właściciel to wymontował... a w ASO chcą za to ponad 5000 PLN :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia po co mu to, ale on to mocno chce :D to da się to gdzieś dokupić po ludzkiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w szeregi, to mój problem z tym telematikiem co poruszył Piechol. Nie ma modułu, wiszą tylko wtyki. Przez brak, tego modułu nie chodzi mi Navi, telefon... Namierzanie widomo,że nie chodzi, ale reszta by mi się przydała. Daras, daj cynk to pogadamy, chciałbym chociaż sprawdzić czy to wsio działa, to bym się o to starał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie rozumiem dlaczego ma tobie nawi nie dzialac. przeciez to jest modul wspolpracujacy a nie - zalezny. jakiego typu nawi masz? zeby dzialal telefon mozna zamontowac modul telefonu. jest tanszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na Fisie w zegarach, Nawi jest DX. Myślałem, że nie chodzi przez ten moduł (bo on współpracuje, ponieważ namierza). Nie widzi satelit w menu - jest 0. Płyta się ładuje, wszystko gada, ale jest poza zasięgiem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasek skoro poza zasięgiem to widocznie antena GPS podłączona była do modułu telematik i dopiero stamtąd "szła" do czytnika GPS, oglądałeś czytnik ? nie ma tam wolnej wtyczki na antenę GPS ?? może wystarczy podłączyć antenę (a jak nie sięgnie ta która wchodziła do telematika, to kup drugą bo to nie duży koszt ~40 zł) i będzie git a zamiast kupować moduł telematika kupisz mi zgrzewkę piwa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypic zawsze można...........moduł telematika jest nogami pasażera i tam sa wolne wtyki, a navi jest w bagażniku. Muszę coś pokombinowac bo z modułem jest problem :confused4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 23:40 _________________________________________________Anteny sa troche.... bo odbieraja, webasto,gps,radio i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasek

Anteny sa troche.... bo odbieraja, webasto,gps,radio i telefon.

tego stwierdzenia w ogóle nie kumam... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasek sprawdz czy do nawigacji jest podlaczony drugi przewod antenowy (oprocz tej radiowej).

ogolnie sprawa wyglada tak jak pisał alv antena ze zwrotnicy antenowej idzie do telematika i stad dopiero do nawigacji. w obudowie telematika masz jeszcze jakis modul? jezeli jest to, to jest modul telefonu. problem jest nastepujacy wtyki anten sa wbudowane w obudowy zlacz telematik`a i nie wiem czy da sie je wydlubac z nich. moglbys jakies foty puscic. to by bylo wiadomo wiecej. co to wogle sa zlacza czy smb czy jakies inne.

jezeli sa jakos nierozbieralne to tylko nowe przewody antenowe same ( i ciagniecie ich do anten albo jakas antenke mozna kupic i podlaczyc ja wprost do nawi i jezeli masz modul telefonu to druga rowniez do niego sa takie ktore mozna zamontowac pod deska rozdzielcza (nie widac ich) to tak dla orientacji w mozliwosciach

oczywiscie najbardziej eleganckie rozwiazanie to ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najtańsze to antena za 35 zł z allegro i pociągnięcie jej do modułu navi hyhy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...