Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5


alpin

Rekomendowane odpowiedzi

ktos z forum A5 kupowla w danii i bardzo chwalil.Wyszlo sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kupował 2.0 o ile sie nie mylę..

I strasznie to dziwne..

Przeciez w skandynawii auta duzo drozsze sa... :mysli:

cena bazowa jest taka jak w DE dopiero podczas rejestracji dochodzi clo i tu sie winduje cena a jak sprowadzal to mial auto netto , czyli bez cla i podatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta i co z tego że kupie w DE jak dopiernicza mi akcyze 13,6 %

13,6% to było jakoś do końca 2008r., widać mało było więc dowalili 18,6%... teraz kupując dajmy na to jakieś 3.0tdi za 45k ojro= ~ 180k pln trzeba będzie legalnie wyrzucic w błoto ponad 30k pln :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego A5 w tej chwili się nie opłaca kupować na przełomie lipca i sierpnia będzie lift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będzie... tak jak i nowe 2.0 TFSI - tzn poprawione.

Dzisiaj byłem i rozmawiałem... i ogółem w silnikach 2.0 180 i 211 zrobili już jakieś zmiany konstrukcyjne... ale i tak przy lifcie będzie większa zmiana w motorze rzekomo.

Z ciekawostek dzisiaj dorwałem cennik Exclusive line do A5 i.... Sline zewnętrzny to 8-9k (w zalezności od silnika) a wewnętrzny 10-11k.

Tak patrze na tą liste przy Sline to główne pozycje zajmuje... znaczek S-line!!

pozstaram się wrzucić PDF dla A5... zarówno cennik standardowy jak i dodatków. To co jest w konfiguratorze to są ceny dodatków głównie dla wersji z mniejszymi silnikami.... także naginają prawdę lekko.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 10:21_________________________________________________

ta i co z tego że kupie w DE jak dopiernicza mi akcyze 13,6 %

13,6% to było jakoś do końca 2008r., widać mało było więc dowalili 18,6%... teraz kupując dajmy na to jakieś 3.0tdi za 45k ojro= ~ 180k pln trzeba będzie legalnie wyrzucic w błoto ponad 30k pln :wallbash:

czyli taniej jest kupić wówczas w PL[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 10:24_________________________________________________a tutaj cennik dodtaków do A5 m.in S-line

http://www.megaupload.com/?d=9HWFWTF4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te wieści o lifcie A5? :mysli:

Ten cennik znowu mi przypomniał kuriozum o którym wiedziałem.

Masz 3.0TDI lub 2.7TDI i za dodatki dopłacasz więcej niż inni co kupują mniejsze silniki :sick3:

Logika nasuwa się tylko jedna..wyciśnij z klienta ile się da... :thumbdown:

Na cholere taka polityka..strasznie mnie wkurzaja takie akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te wieści o lifcie A5? :mysli:

miesiąc temu byłem w salonie ogladać A5 chciałem się przejechać ale oczywiście do jazd testowych nie mają zaproponowali A5 sportback 2.0 diesel + mulitronic wyposażenie standart,

pomijając odczucia z jazdy miły pan poinformował mnie że chce być w pożądku w stosunku do mnie i zdradził że bedzie lift, więc zasugerował że warto wstrzymać się z zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zależnością ceny od pojemności to Audi trochę naciąga strunę...

A różnice w cenie dodatków na przykładzie A5 i konfigu z 1.8T co dałem stronę wcześniej a np 3.0 TDI... to 9tys!! (na samym wyposażeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zależnością ceny od pojemności to Audi trochę naciąga strunę...

A różnice w cenie dodatków na przykładzie A5 i konfigu z 1.8T co dałem stronę wcześniej a np 3.0 TDI... to 9tys!! (na samym wyposażeniu)

to akurat jest kpina...producent wychodzi z zalozenia ze stac Cie na 3.0TDI to mozesz wiecej zaplacic za to samo co gosc ma w 1.8T :wallbash: :wallbash: :wallbash: ZENADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie strasznie mnie dziwi że sobie na coś takiego pozwalają...

Polityka bardzo dziwna...

Nie dość że 3.0TDI drogie jak fiks to jeszcze dodatkowo golą na doposażeniu... :wallbash: :wallbash:

Widać 20 calowe felgi droższe w 3.0TDI niż w 2.0TFSI... :wallbash:

Ciekawe czy tak jest na zachodzie..szczerze wątpię...to pewnie patent Kulczyka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak że ta różnica w cenie wyposażenia jest spowodowana róznicą akcyzy 18,6% - 3,1% :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zachodzie ... wystarczy wejść na audi.de

i zoabczyć że różnic w cenach felg nie ma między 1.8 T a 3.0 TDi

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 14:56_________________________________________________złozyłme możliwie najbliże 1.8 T do tego co w pl kosztowało 170k... i w DE wyszło 44,000 EUR... czyli jakby nie patrzeć podobnie...tzn do tego trzeba dodac akcyzę itd... czyli wcale nie kolorowo kupno w De i ściągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będzie... tak jak i nowe 2.0 TFSI - tzn poprawione.

mgtan co to znaczy juz poprawione ? kiedy to poprawienie mialo miejsce ? model 2011 sa juz poprawione czy poprawiony dopiero bedzie silnik w modelach poliftowych.

Za kazdym razem piszesz co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze jedno i to samo... ma wyjść lifting i wówczas będzie poprawione 2.0 TFSi czyli zmienione tez oznaczenie silnika!... teraz mówili mi że coś tam Audi grzebało w tym co jest i coś poprawiali ale nie zmienili jeszcze oznaczeń kodowych silnika więc rewolucji nie będzie obecnie.

To jest wiadomość z dzisiaj rano z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...