Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Concert II


PEREZ1

Rekomendowane odpowiedzi

...spoko kolego nie nerwuj sie są świeta więc nie wszyscy obecni he he

a tak naprwde to podłączasz to mp3 jak zmieniarke

jutro więcej szczegółów bo dziś ....... :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi podpowiedziec co mozna podłączyc i jak to zrobic [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 22:48_________________________________________________Dzieki za zajebistą podpowiedz

Wystarczy poszukac wszystko jest na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok widziałem ze jest na forum taki temat ale kosztowo jak dla mnie to troszke za duzo .Przeglądałem allegro i widziałem taki kabelek imitujący zmieniarke juz za 15plz z jednej strony wtyczka do radia a z drugiej mały jack tylko nie wiem czy to zda egzamin . Jezeli chodzi o to co kolega wskazał mi na forum to 300plz wydac na cos co potrafi sie zawiesic czy zaciąc to wolałbym dołozyc pare groszy wiecej i kupic radio z mp3, ale to tylko moje zdanie wiec prosze o pomoc w sprawie podłączenia mp3 za jakies nie wielkie pieniądze i wyrazenie swojego zdania na temat takiego kabelka jak wczesniej napisałem .dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec prosze o pomoc w sprawie podłączenia mp3 za jakies nie wielkie pieniądze i wyrazenie swojego zdania na temat takiego kabelka jak wczesniej napisałem .dzieki.

bierzez kabelek za 15 pln (zakladam, ze to taki po jednej stronie "podwtyczka" jak od zmieniarki/aux a z drugiej strony minijack albo tniesz skabel od sluchawek i sie dolutowujesz (wersja dla hard-oszczednych)... kombinujesz playera mp3 co dlugo chodzi na baterii w kolorze czarnym (zakladam, ze masz taka deske), wyprowadzasz sobie tego jacka pod licznikami (pomiedzy "stala" czescia deski a ta oslona pod kierownica/nogami) i przyklejasz dobra tasma 2stronna playera mp3 gdzies przy desce...

Zaleta

- taniocha

- jezeli player mp3 masz stabilny to nic sie nie wiesza

- na wyswietlaczu playera masz tytul mp3 (a na zmieniarkach usb widzisz "CD45 track 13"

- zmieniasz mp3ki stosunkowo latwo bo masz playera mp3 bliziutko kiery

Oczywiscie mozesz pokombinowac i zamiast baterii zasilic playera z instalacji auta, z zaplonu albo sterowania zmieniarka z radia (odpada Ci pamietanie o wylaczaniu playera jak wychodzisz z auta)

Jak wolisz cos bardziej profi to sa takie zestawy glosnomowiace z fcja playera mp3 z usb i taki mam (motorola TK30) ale nie polecam bo sie wieszac potrafi a serwis motki to zlewa

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A jak wpiąć tą niebieską kostkę do radia? Głównej kostki nie dałem rady rozdzielić. Trzeba piny przekładać czy da się to obejść?

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Witam,

A jak wpiąć tą niebieską kostkę do radia? Głównej kostki nie dałem rady rozdzielić. Trzeba piny przekładać czy da się to obejść?

http://www.ebay.com/itm/270808643840?_trksid=p3984.m1497.l2649&item=270808643840&cmd=ViewItem&sspagename=STRK:MEWNX:IT&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę inne pytanie, ale podłącze się pod wątek, aby nie zakładać nowego, a niestety odpowiedzi nie znalazłem poprzez szukaj

Jakie są dokładnie potrzebne klucze żeby odkręcić panel radia? Mam nowy, ale nie mam jak odkręcić śrubek, ponieważ nie mam aż takiego małego śrubokręta. Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne są tam śruby typu TORX, znajdziesz na aledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne są tam śruby typu TORX, znajdziesz na aledrogo.

tyle to wiem, bo już je oglądałem, ale nie wiem jakiego rozmiaru są. Na allegro ciężko porównać ze zdjęcia czy będą pasować, a nie chce po sklepie budowlanym biegać z radiem w ręku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz komplet i któryś będzie pasował na 100%.

Nie bądź oszczędny i nie kupuj jednego.

Komplet przyda się do innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, gorzej jak kupie za duży komplet. W domu mam ze 2 komplety i każdy jest za duży i właśnie w tym problem, bo te śrubki są wyjątkowo małe:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Concert II to srobki sa na TORX 5

Wielkie dzięki, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło - teraz mogę zamawiać zestawik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj w dziale sprzedam tam koleś robi emulatory aux którą możesz podłączyć do mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...