Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Immobiliser i jego działanie


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Jestem dosyć wysoki, co za tym idzie, jest dosyć mało miejsca na moją prawą nogę w A4. Pomiędzy kolumną kierowniczą a tunelem jest mało miejsca i w dodatku jeszcze kluczyk mi wystaje i uciska, także w czasie jazdy często go składam, zaginam do 90 stopni. Ostatnio zauważyłem, że jak wsiadam do auta, wsadzam kluczyk, zaginam go od razu i próbuję odpalić, to miga ikonka Immo i auto gaśnie. Czy tak ma być, czy coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jestem dosyć wysoki, co za tym idzie, jest dosyć mało miejsca na moją prawą nogę w A4. Pomiędzy kolumną kierowniczą a tunelem jest mało miejsca i w dodatku jeszcze kluczyk mi wystaje i uciska, także w czasie jazdy często go składam, zaginam do 90 stopni. Ostatnio zauważyłem, że jak wsiadam do auta, wsadzam kluczyk, zaginam go od razu i próbuję odpalić, to miga ikonka Immo i auto gaśnie. Czy tak ma być, czy coś jest nie tak?

na to wygląda, że gdy klucz jest złożony to transponder jest za daleko od odbiornika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas miał i u mnie naloty że też odpalał i zaraz gasł bo immo go rozłączał. tak ze dwa tygodnie taki nalot był musiałem wyjąc kluczyk ze stacyjki postukać w kolano i palił normalnie. ale po jakimś czasie samo odeszło jak ręką odjął i juz tyle czasu jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też tak miałem:) raz odpalal raz nie w koncu przeszlo i jest ok. Ale z tego co sie dowiadywałem podobno czasami jakies styki w kostce pod kierownica odpowiedzialne za imo sa zanieczyszczone i wystarczy rozebrac wyczyscic i dziala. Narazie nie zaczepiam, jak problem sie powtorzy to zobacze czy to cos pomaga. Koledze pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko 190cm, długie nogi robią swoje ;p żeby mi było wygodnie za kierownicą, to za mną pasażer już nie ma miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko 190cm, długie nogi robią swoje ;p żeby mi było wygodnie za kierownicą, to za mną pasażer już nie ma miejsca

hmm dziwne bo ja mam ponad 190 i nie miałem problemów w b7 :)

a żeby było śmieszniej za miesiac kupuje b7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kolano grzęźnie pomiędzy kierownicą a tunelem i czasami kluczyk mnie wkurza to go zaginam, może krótsze nogi masz a dłuższy korpus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z Felicii, gdzie nie było tunelu jako takiego, w A4 czuję się dosyć "zabudowany" z prawej strony. No ale wątek nie dotyczy co komu co przeszkadza, tylko czy immo nie szwankuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...