Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

i ile za taka banieczke dales ?;]

Oliwa 5L - 130 zł

powietrze masz po 48zł MANN , kabina węglowa Bosch (wychodzi korzystniej od MANNa) 58zł i paliwka 70zł MANN, przy tych 4 filtrach i oleju , kuriera po wpłacie masz gratis u Dzika :)

czyli ja za wszystko zapłaciłem 328 zł

nie zdążyłem dobrze kasiory wysłać to już paczkę miałem w domu

gorąco polecam tego Dzika hehe

[br]Dopisany: 29-04-2011, 23:48:44_________________________________________________tak jak kolega wyżej jak kupic olej to Tylko albo Dzik albo TOM77 posostaje kwestia wyboru ale z tego co patrzyłem Dzik ma lekko korzystniejsze cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie to teraz mi nabiliście ćwieka.

Mam zalanego motula 8100 xcess kupionego trochę ponad roku temu od kolegów z forum (był jakiś zakup grupowy i ktoś się wycofał), właśnie będę go wymieniał i kupiłem nowy z pewnego źródła.

I teraz ten stary to w ogóle ma inną nalepkę z tyłu - tylko po niemiecku, z przodu identyczna jak ta z tego nowego. Ale kolor ma za to inny - ciemniejszy tak jak ten niby fake ! Ale czy to fake ? Z tego co pamiętam koledzy kupowali je od jakiegoś sprawdzonego forumowicza i był ściągany z zagranicy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie to teraz mi nabiliście ćwieka.

Mam zalanego motula 8100 xcess kupionego trochę ponad roku temu od kolegów z forum (był jakiś zakup grupowy i ktoś się wycofał), właśnie będę go wymieniał i kupiłem nowy z pewnego źródła.

I teraz ten stary to w ogóle ma inną nalepkę z tyłu - tylko po niemiecku, z przodu identyczna jak ta z tego nowego. Ale kolor ma za to inny - ciemniejszy tak jak ten niby fake ! Ale czy to fake ? Z tego co pamiętam koledzy kupowali je od jakiegoś sprawdzonego forumowicza i był ściągany z zagranicy :mysli:

cięzko stwierdzic. Niemiecki Motul na bank ma pojedyncza nalepke z tyłu w jez. niemieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdzałem w sklepach Motula 5W30 504/507 i nigdzie nie znalazłem z podwójną nalepką z tyłu,kupuję w pewnym sklepie w Krakowie i też jest pojedyncza nalepka a dla żony biorę X-cess 5W40 i jest podwójna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania , ja mam już kilka ( pustych ) butelek 5 litrowych MOTUL'a SPECIFIC 505.01 zakupionych u TOM77 i wszystkie mają podwójne naklejki z tyłu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdzałem w sklepach Motula 5W30 504/507 i nigdzie nie znalazłem z podwójną nalepką z tyłu,kupuję w pewnym sklepie w Krakowie i też jest pojedyncza nalepka a dla żony biorę X-cess 5W40 i jest podwójna.

rozmawiamy o podwójnej nalepce z tylu w X-cessie. w innych moze jej nie byc np w X-cleanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdzałem w sklepach Motula 5W30 504/507 i nigdzie nie znalazłem z podwójną nalepką z tyłu,kupuję w pewnym sklepie w Krakowie i też jest pojedyncza nalepka a dla żony biorę X-cess 5W40 i jest podwójna.

rozmawiamy o podwójnej nalepce z tylu w X-cessie. w innych moze jej nie byc np w X-cleanie

Ale podrabiać mogą wszystkie przecież.

Dokładnie :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszustów należy napiętnować i ścigać. Dzięki naszej bezczynności zbijają fortuny a my tracimy kasę na skutki ich cwaniactwa. Podajcie nazwy sprzedawców z allegro, których oleje są wątpliwej jakości. Sam kupowałem drogie oleje silnikowe na allegro a oszustów chciał bym omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł o utworzeniu czarnej listy sprzedawców z Allegro lub eBay to byłby, moim zdaniem bardzo dobry pomysł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi powoli plaga z podrabianiem, zaczęło się od Mobila i Castrola a teraz to prawie każdy olej podrabiają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naturalne zjawisko że jak jakiś produkt ma bd opinie i branie u klienta, to tylko kwestia czasu jak zaczną się pojawiać na rynku podróby.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla porównania każdy z nas powinien wkleić foto z bańką i zawartośćią jak wyżej dla porównania oczywiście opisując źródło zakupu?

Od dzika oliwa do PD :)

img6192m.jpgimg6193i.jpgimg6194y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla porównania każdy z nas powinien wkleić foto z bańką i zawartośćią jak wyżej dla porównania oczywiście opisując źródło zakupu?

Od dzika oliwa do PD :)

img6192m.jpgimg6193i.jpgimg6194y.jpg

No właśnie .Skąd wiadomo że oliwa od Dzika jest orginalna?

Myślę że Dzik ,TOM i inni sprzedający oliwę na forum powinni udowodnić oryginalność i legalność pochodzenia oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...