Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

...Gdyz kolega andrzej22... poprostu uwaza, to wszytko za smieszne.

i niech uważa to za śmieszne, niech wlewa to co uważa za stosowne do swojego silnika, nawet rzepakowy jak spełnia jego oczekiwania.

kolega @andrzej22 każdy ma prawo do własnego zdania, więc nie neguj tego wątku tylko dlatego, że twoje zdanie jest inne, ja i pewnie wielu innych motula uważa za dobrej jakości olej, a na dodatek od wybranych sprzedawców ;) i tak jak nam nic do tego czym zalewasz swoą brykę, tak tobie również nie wypada poddawać w wątpliwość ostrożność w zakupach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick pytasz mnie czy pytam o opinie sprzedawcy. Oczywiscie TAK, sprawdzam opis na bance, czytam troche literatury fachowej, opinie w necie kupujacych i producentow. W temacie ,,Jaki olej do TDI,, dnia 29-06-2012 godz 10:06 #5370 kolega Tommy Gun doradza innemu koledze cytuje: Dokładnie, nie wdawaj sie w żadne polecenia/zalecenia i gwarancje sprzedawcy: koniec cytatu. Czy jest to w porzadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie ,,Jaki olej do TDI,, dnia 29-06-2012 godz 10:06 #5370 kolega Tommy Gun doradza innemu koledze cytuje: Dokładnie, nie wdawaj sie w żadne polecenia/zalecenia i gwarancje sprzedawcy: koniec cytatu. Czy jest to w porzadku ?

Jak najbardziej tak... przeczytaj sobie caly ten temat ktory zacytowales...

I niepisz po raz kolejny bzdur, bo cale forum juz sie z Ciebie smieje...

Sprzedawca wciskal koledze alf ze olej Fortec, to jest olej LM. Tylko w innym opakowaniu, zrobinym specjalnie dla jego sklepu.

Co jest oczywiscie totalnym klamstwem.

Wiec co mial kolega Tommy Gun innego napisac.

Alez Ty jestes bajkopisarz. Nic konkretnego nie napiszesz, a bzdurami nabijasz sobie post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanko danu jak bylas przy tym i jestes swiadkiem ze ktos wciskal komus sfalszowany produkt to idz z tym na Policje. Kolega Tommy sam potrafi odpowiedziec nie musisz sobie postow nabijac.

Wiesz co ja sobie postow nie musze nabijac, bo mi to do niczego nie jest potrzebne. A jest to moje 5 lat na forum, i mam ich wystarczajaco duzo..

Odwrotnie do Ciebie.

Jak chcesz zahandlowac na forum to jeszcze niestety troszke Ci brakuje.

Natomiast to co napisalam, to po to, bo nie moge patrzec jak ktos kłamie tak jak Ty. I oczernia tym innego pozytywnego uzytkownika forum. Ze nie wspomne juz o koledze endriuu, ktoremu z wiadomosciami, "do pięt nie dorastasz".

Cytujesz tylko fragmenty tekstu z calego wątku... ktore nie oddaja prawdy...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam z przekory - kto z Szanownych Użytkowników wąchał ORYGINALNY olej estrowy z serii 300V? Bo ostatnio widziałem u pewnego pana taki olej śmierdzący rozpuszczalnikiem jak nafta do prymusówki... Więc nos też bywa ważny i to nie tylko w kontaktach damsko-męskich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick zgadzam sie z Toba ale wedlug mnie faworyzowanie jednej okreslonej marki oleju a odradzanie kupna innych marek bez zadnych testow laboratoryjnych jest chyba nieporozumieniem.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanko danu naprawde niczym nie handluje uwierz mi choc w to. Jestem z zupelnie innej branzy. Nic nie sprzedaje naprawde. Uwierz.

Dziewczyno troche pokory bo nie wiesz w sumie jacy ludzie biora udzial w dyskusji, moze sa to specjalisci od silnikow, a moze znawcy srodkow smarnych, a moze spece w dziedzinie mechaniki plynow ...

No wlasnie... chłopcze troche pokory...

A na reszte odpowiedziales sobie sam... bo nie wiesz w sumie jacy ludzie biora udzial w dyskusji, moze sa to specjalisci od silnikow, a moze znawcy srodkow smarnych, a moze spece w dziedzinie mechaniki plynow .

PS. Czytaj ze zrozumieniem...

No tak, jeszcze tego nie potrafisz, ale mnie do pokory to bez problemu naklaniales.

Wstydzilbys sie jako mezczyzna, tak pisac do kobiety.

Koniec OT....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze,ze ja kupuje w niemczech olej,w normalnym sklepie, to nie mam z tym problemu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio widziałem to motul na bazie estrowej pachnie pomarańczami,aczkolwiek ma ładny i przyjemny zapach i nie powinien smierdzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio widziałem to motul na bazie estrowej pachnie pomarańczami,aczkolwiek ma ładny i przyjemny zapach i nie powinien smierdzieć

Tak, motul pachnie cukierokowo, przyjemnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, motul pachnie cukierokowo, przyjemnie:)

To po jednym i przynajmniej się człowiek nie zatrze ;)

Pamiętacie taki film jak "Żandarm i kosmici" w którym to kosmici pili olej, hehe ciekawe czy Srastrola czy na Motulu śmigali. Ot taki mały OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ori

10000000% pewnośc bedziesz miec kupując u Dzik-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, że ktoś ma ori zdjęcie nie znaczy, że ma ori produkt:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz wlałem po zakupie Castrola, później dwa razy wymieniłem na Motula i jakoś różnicy nie odczułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ???? nie, ale silnik w Twoim aucie na pewno tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...